FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 103 z 113Strony:  <=  <-  101  102  103  104  105  ->  => 
15-12-17 22:16  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Co tu gadać. Jak wiadomo firma z Ksawerowa zwłaszcza w pojazdówce to bardzo dobre modele. W artyleri to trudno dorównać gpmowi. Chociaż Answer miał kiedyś fajne działo Sig. A co do samych pojazdów to praktycznie z góry planuje zakup z Olkusza na ciągnik bo zakładam że będzie to wyrób bez szaleństwa detalicznego. Chociaż Answer ma takie szaleństwo na koncie jak Famo, to wszytko fajnie ale kto to sklei.A właściwie to do końca niewiemy co się można spodziewać po answerowskim sdkfz 8, a może to też jakieś szaleństwo, ale chyba nie. Np. takie sobie porobiłem czekające zestawy jak Star 660 z Answera plus armata ciągniona z GPM, albo RSO p. Wandtkiego jeszcze jako inne wydawnicto. z Pakiem z GPM alternatywnie z Nebelwerferem z Model-kom. Albo mam 3 sztuki C7P z Pro modelu do gpmowskiego możdzierza 220 mm. Tak wszytko czeka . Ale ten PAK 128 mm jest tak miażdzący jako okaz broni że wymaga zakupu.

 
16-12-17 21:57  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Tak badam te Sd.kfz.8 , i ten z GMP i Answera to inne obiekty (ale już się foto zajawka na fejsie pana Grzegorza przełączyła na coś innego). Ten z zapowiedzi Answera to typ DB 10 a ten z GPM też 8-osemka ale dokumentnie inna buda. Obydwa zestawy są fajne ale na mój gust ta 8 -mka DB10 plus ta laweta 6 - kołowa to wygląda bardziej bojowo. Oby tylko projektant nie nawalił baboli. A w tą 4- kołówkę z GPM to też trzeba się zaopatrzyć.

 
17-12-17 01:08  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Answerowy to wóz opancerzony, wzorowany na Lufciku z Tomaszowa Mazowieckiego. Podobny model także skleił dla GPM Krystian. Był on już pokazywany na wystawach i zawodach.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
17-12-17 10:37  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

A tu mam jeszcze swój (no nie wiem jak inni się na to zapatrują) żeby gąski do Sd.kfz.8 były zaprojektowane po ludzku tj. paski lub/i ogniwka ale wykonalne . A nie jak w Coelianie który ma boskie malowanie ale go nie kupiłem bo nie kupuję modeli do których muszę kupić dodatków za tyle co kosztuje model. A tamte ogniwka są nie sklejalne. To że jestem sknerus to raz, a dwa po prostu ogniwka się układają bez porównania naturalniej niż gąski paskowe grawerowane.

 
17-12-17 22:26  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

MPModel wypuścił dziesiątego Iła http://www.answer.pl/pl/samoloty/3264-il-10.html

--
serwusik

 
19-12-17 06:31  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

A Answer Musashi'ego

--
serwusik

 
19-12-17 07:12  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

..made by Dariusz Wandtke. Kiedyś pokazywał surówkę Musashiego wyciągniętą z piwnicy, nie sądziłem, że tak to się skończy ;)

--
Sven

HMS Ark Royal

 
19-12-17 11:00  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Tym razem zanim kupię to chcialbym cos wiedziec o tym modelu. 150 zl za sam model. Jesli jest zaprojektowany dobrze to biore. Jesli nie to dziękuję

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
19-12-17 12:57  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Ktoś już wcześniej zapowiadał Musashi'ego, chyba Szkutnik. Jeżeli chcesz mieć porządne opracowanie to się wstrzymaj.

--
serwusik

 
19-12-17 13:03  Odp: Nowości i zapowiedzi 2017
Seweryn F.   

Natomiast jesli chcesz mieć ten model w ogóle to kup jednak Answera. Nie wiem ile masz lat, ale ludzie w moim wieku mogą nie doczekać na niewątpliwie perfekcyjny model Szkutnika :)))

Post zmieniony (19-12-17 13:04)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 103 z 113Strony:  <=  <-  101  102  103  104  105  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024