FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
16-12-17 17:53  Odp: [G] America WAK 1:100
darmuszka 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 1

Dobry wieczór.

Miejcie panowie litość :-) - ten model to żadna wartość dodana forum.
Widać zresztą po moich innych trwających / nieukończonych produkcjach, że na drogę, poprawnego chociaż, rzemieślnika już nie wstąpię i (nie wymieniając - aby nie pominąć któregoś z tutejszych guru modelarstwa szkutniczego) jedyne co mi zostało to w milczeniu, zagryzając łzy, zazdrościć i podziwiać lepszych :-).
Z bliższymi fotkami mam problem, już dwa razy próbowałem załadować większe fotki ale moje łącze satelitarne coś szwankuje ostatnio i zrywa mi transfer i posty/focie z postimg "nie wchodzą' :-(

Żagle - to nasz statkowy - szpitalny bandaż. Pocięty a-la żagle, czarnym cienkopisem narysowane bryty, obklejony nicią 0,5 mm i CA.
Próby z rozrzedzonym wikolem nie udały się :-(

Patrze na Wasze modele, pije kawę, pale fajkę i w ciszy się delektuję..... To jest inna czaso- przestrzeń rękodzieła....

--
---
Moje stworki: Grossherzog Frierdrich August z 1914 roku czyli Stadsraad Lehmkuhl z 1921

 
16-12-17 22:22  Odp: [G] America WAK 1:100
darmuszka 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 1

Dobry wieczór.

ZbiG - właśnie się doczytałem, że na szkunerach to jest fisherma's staysail :-) - ale po naszemu pewnie Apsel. Sztaksel co by nie było :-)

Kłaniam się.
Darmuszka.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024