FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
09-12-17 16:24  [R/G] AEC Matador - Answer
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

2017.12.09
Już jakiś czas temu, a właściwie to zaraz po Przeciszowie wziąłem na warsztat kolejny model. Tym razem padło na cos alianckiego, co za mną od jakiegoś czasu chodziło, ze względu na swoją brzydotę – AEC Matador z Answera.
Na początku wziąłem się za koła, zostawiane na koniec potrafią zmęczyć. Zastanawiałem się, czy nie zostawić ich w standardzie, ale różnica kolorystyczna bieżnika i karkasu opony nie pozwoliła na to. Następnie poleciało już w kolejności, tzn. rama i jej wyposażenie. Problemów z klejeniem nie było, natomiast po zmontowaniu kilku elementów w całość okazało się, że nieco odbiegają od oryginału. Zaczęło się więc modyfikowanie i uzupełnianie. Model jest wyposażony w silnik, jest on w formie mocno blokowej, ale tego akurat postanowiłem nie zmieniać – widoczny będzie tylko kawałek miski olejowej. Tutaj w ramach modyfikacji postanowiłem go pomalować, bo jasnoszary kolor kompletnie mi się nie podobał, Na bieżącym etapie koła są nałożone tylko na sucho, ale zaraz będą przyklejone na gotowo. Do skończenia ramy brakuje jeszcze tylko tłumika. Zastanawiam się czy model brudzić, czy zostawić tak jak jest. Przychylam się do pierwszej opcji, ale jeszcze nie jestem przekonany.






--

Post zmieniony (13-02-18 23:03)

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [R/G] AEC Matador - Answer  nowe
Demon 11332 09-12-17 16:24
 Odp: [R] AEC Matador - Answer  nowe
mrówka 439 10-12-17 20:54
 Odp: [R] AEC Matador - Answer  nowe
Demon 733 16-12-17 18:50
 Odp: [R] AEC Matador - Answer  nowe
Madness 439 17-12-17 10:49
 Odp: [R] AEC Matador - Answer  nowe
Jari 373 17-12-17 11:35
 Odp: [R] AEC Matador - Answer  nowe
Madness 269 17-12-17 16:43
 Odp: [R] AEC Matador - Answer  nowe
Tommy T.B. 462 17-12-17 17:02
 Odp: [R] AEC Matador - Answer  nowe
Jari 234 17-12-17 17:27
 Odp: [R] AEC Matador - Answer  nowe
greg 358 17-12-17 18:12
 Odp: [R] AEC Matador - Answer  nowe
Piterpanzer 229 17-12-17 18:22

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024