FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
09-12-17 23:56  Odp: [N] F-14A Tomcat - Mały Modelarz 1-2-3/2014
kari   

... czyżby inspiracją dla autora projektu "nowego" f-14 było to... coś znalezione w necie :-) hłe, hłe, ...
deja vu ;-)

 
10-12-17 07:56  Odp: [N] F-14A Tomcat - Mały Modelarz 1-2-3/2014
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

No to Art czekamy.... :))))))

 
10-12-17 08:35  Odp: [N] F-14A Tomcat - Mały Modelarz 1-2-3/2014
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Najbardziej mnie ucieszyła zapowiedź Art’a ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
10-12-17 09:10  Odp: [N] F-14A Tomcat - Mały Modelarz 1-2-3/2014
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Art jesteś gość! Bez zbędnego pisania bierzesz się do roboty. To się chwali :)

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
10-12-17 11:14  Odp: [N] F-14A Tomcat - Mały Modelarz 1-2-3/2014
InTrUdEr 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10
 

Art i zrób relację :P

 
10-12-17 18:52  Odp: [N] F-14A Tomcat - Mały Modelarz 1-2-3/2014
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Heja!
No tak, egzemplarz ten dał mi lekkiego kopa po pewnym takim moim marazmie. To i dobrze, tyle człek ma z żywota :)
Dzięki za otuchę, ale nie będę zakładał relacji, głównie ze względów czasowych, jednak przede wszystkim dlatego, że budowane przeze mnie obiekty wyglądają mało fotogenicznie (zawijam je szczelnie ligninami, aby nie popaprać i nie ukatrupić w trakcie manewrów).

Początek jest. Używam pasków łączących w formie „przesuniętego” podposzycia z brystolu. Natrafiłem na małe niezgranie żółtych linii (między 3 i 4 segm.) i jakoś trzeba było z tego wybrnąć (nie winię autora, chyba to moje omsknięcie). Generalnie do przodu, ale z pewną, niewielką dozą niepewności.

Planuję coś tam dodać (drabinkę i stopnie dla pilotów, oddzielne sloty, wysunięte hamulce aerodynamiczne), zobaczymy jak wyjdzie.

Model będzie na kołach z hakiem zadzierzgniętym o linę hamowniczą na pokładzie lotniskowca.
Niebawem galeria ;)



PS. Łukaszu TRH, oczywiście, F-18 musi być!

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
10-12-17 19:23  Odp: [N] F-14A Tomcat - Mały Modelarz 1-2-3/2014
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Nie mam pytań... Pięknie.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
10-12-17 19:56  Odp: [N] F-14A Tomcat - Mały Modelarz 1-2-3/2014
Tomek 

 - 2

Jak się patrzę na dzieła Arta, to mam wrażenie, że Art siada przed modelem... i papier sam potulnie przybiera potrzebny kształt!

 
10-12-17 20:49  Odp: [N] F-14A Tomcat - Mały Modelarz 1-2-3/2014
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Chwalimy, że Art pięknie skleja ale wracając do modelu to po wypowiedzi Arta o dozie niepewności można nabrać dystansu do modelu. Czy dobrze zrozumiałem czy model nie posiada pasków łączących pomiędzy segmentami poszycia?

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
10-12-17 21:09  Odp: [N] F-14A Tomcat - Mały Modelarz 1-2-3/2014
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Jeszcze Mrówka na fejsie zapowiada klejenie Kocurka.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024