FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
07-12-17 12:07  Odp: [Recenzja] IJN Hiburi
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Akra a poza tym masz jeszcze coś do powiedzenia w temacie opisanego modelu?
Bo chcący byle rysy sie chwyci I powie że pęknięte.
Mnie encyklopedii nie trzeba cytowac.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
07-12-17 12:13  Odp: [Recenzja] IJN Hiburi
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Cytowałem nie encyklopedię, ale Słownik Języka Polskiego. Ale masz rację - w nieładny sposób zaśmieciłem Twój wątek, za co przepraszam :-)

 
07-12-17 13:43  Odp: [Recenzja] IJN Hiburi
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Dzięki Jorzik za recenzję.
Mnie cieszy ukazanie się Hiburi, będzie świetnie pasował do Kiji i Ishigaki.
Oby więcej takich jednostek.

--
"Si vis pacem para bellum"

 
07-12-17 13:45  Odp: [Recenzja] IJN Hiburi
kubeksus 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Najger też tak uważam. I zamierzam popełnić te 3 modele. jeden już jest zrobiony nawet.

--
Pozdrawiam,

Kuba
---------------------------------------------
Flota japońska:
Na morzu
MATSU | NAGATSUKI | KIJI | ISUZU | SBT | OTSU GATA | KAMIKAWA MARU

W stoczni
NOTORO | ZUIHO

 
30-12-17 16:21  Odp: [Recenzja] IJN Hiburi
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Witam
Tak jak wspominałem wcześniej prezentuję pakiet dodatków przeznaczonych dla tego modelu.
W pakiecie tym są:
-grawerowane pokłady
bardzo dobra faktura na cienkim kartonie, który się nie rozwarstwia, ryfle dobrze wypalone, podłoga sterówki wypalona na cienkim fornirze.



-relingi, poręcze, schodnie itp. wypalone na cienkim jasno szarym kartonie, bardzo delikatne.



-inne elementy wyposarzenia w tym stojaki na bomby głębinowe, żurawiki, podpory, elementy dział.opl, radar, bębny, drzwi itp.
Wszystko bardzo dobrze wypalone i na odpowiedniej grubości kartonie.



-pokłady i gretingi szalup, oraz wiosła .Wypalono na cienkim fornirze, bardzo dobrze sie prezentują.Na foto wyszedł inny kolor ale są ciemniejsze.



-elementy metalowe w skład wchodzą: kompletne maszy (nawet z pojedynczymi stopniami na maszcie głónym),]wały napędowe i podstawy lunet,

lufy artylerii głównej i przeciwlotniczej, oraz bomby glębinowe.



Oczywiście te elementy są opcją dla modelarza, jednak zważywszy na małe rozmiary niektórych elementów z pewnością skrócą czas budowy i zwiekszą dokładność wykonania modelu.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024