FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
06-12-17 22:05  [P] Sztance biopsyjne.
greg   

Witam Wszystkich uczestników forum.

Mam pytanie odnośnie tytułowego "sprzętu", mam zamiar sobie je sprawić ("na mikołaja") ale nie wiem, w które lepiej zainwestować. Z suwakiem, który wypycha z ich wnętrza "odpad" czy też zwykłe, pozbawione tej możliwości ?
Ktoś kto ma (może obie wersje) i sprawdził już je w "boju" może od/podpowiedzieć ?
Z góry bardzo dziękuję.
Pozdrawiam serdecznie i prawie świątecznie :)

 
06-12-17 22:13  Odp: [P] Sztance biopsyjne.
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Oczywiście, że z suwakiem (nie wszystkie jednak rozmiary je mają).
Ja dodatkowo usunąłem haczyk, aby "oporopowrotnik" nie blokował się po każdym wydzierganiu krążka.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
06-12-17 22:17  Odp: [P] Sztance biopsyjne.
tineo 



Na Forum:
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Jasne z suwakiem. Bo jak się ta zwykła zapcha to ciężko wydłubać krążki kartonu.

--
Pozdrawiam Tomek C.

 
06-12-17 22:27  Odp: [P] Sztance biopsyjne.
darmuszka 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 1

Dodam od siebie, że "wypychadło" jest plastikowe i już zdążyło mi się pogiąć i zablokować mechanizm. Nie wiem czy stosuje złą technikę ale mam do wypychadła mieszane uczucia.
Same sztance są jednak bardzo skuteczne.

Kłaniam się.
Darmuszka.

 
06-12-17 22:49  Odp: [P] Sztance biopsyjne.
Robert   

Z suwakiem,działa bez zarzutu,oczywiście z wyczuciem:)

 
07-12-17 08:44  Odp: [P] Sztance biopsyjne.
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Sztance biopsyjne??? Co to jest? Do czego tego używacie? Obrazek w googlu nic mi nie mówi.

--
Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
07-12-17 09:38  Odp: [P] Sztance biopsyjne.
Józef   

Też używam.. Kapitalna sprawa.. Co do sztanc bez wypychacza to po prostu wypycham stalowym drucikiem "od tyłu". Ważne aby nie dopuścić aby sztanca zapchała się na amen. Ja wytnę od 2 do 4 otworów ( w zależności od grubości kartonu) i już czyszczę... W trakcie wycinania robię niewielki obrót i... wszystko idzie jak ta lala ... :)

 
07-12-17 10:07  Odp: [P] Sztance biopsyjne.
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

A ja zapytam o cenę.
Na alledrogo ceny w zakresie od 10-12 zł. Na pewno już ktoś zamawiał, więć zwracam się z pytaniem
Czy to jest cena za jedną sztukę, czy za opakowanie z kilkoma szt?

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
07-12-17 10:28  Odp: [P] Sztance biopsyjne.
kubeksus 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

to cena za 1 sztukę

--
Pozdrawiam,

Kuba
---------------------------------------------
Flota japońska:
Na morzu
MATSU | NAGATSUKI | KIJI | ISUZU | SBT | OTSU GATA | KAMIKAWA MARU

W stoczni
NOTORO | ZUIHO

 
07-12-17 10:54  Odp: [P] Sztance biopsyjne.
Robert   

Tomex,sztance biopsyjne to taka wunderwaffe do wycinania wszelkich otworów typu bulaje,zegary w tablicach,można je nabyć w różnych rozmiarach,w sklepach netowych zaopatrujących w gadżety medyczne.Pierwotnym przeznaczeniem jest pobieranie wycinków tkanki do badań.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024