FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
10-08-19 15:05  Odp: [P] Sztance biopsyjne.
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Jak z jakością? Powinny posłużyć?

--
54323031

 
10-08-19 15:40  Odp: [P] Sztance biopsyjne.
pawcio37   

Jakość wycinanego otworu ok, co do trwałości to zależy co się wycina czy karton czy tekturę. Stal nierdzewna - niestety jak dla mnie dość często trzeba ostrzyć, ale nie ma co się dziwić to produkt jednorazowy.

 
10-08-19 18:33  Odp: [P] Sztance biopsyjne.
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Kupowałem już dwa razy, pierwszy raz rok temu.
Wycinanie otworów rewelacyjne.
Jednak wymagają wprawy (to moja opinia), bo można je łatwo zniszczyć - pogiąć ostrze, zapchać, pokrzywić suwak.
Ostrzenie łatwe np. igłą lekarską, iglakiem, zwiniętym kawałkiem drobnego papieru ściernego.
Podkładka ani twarda, ani miękka - najlepsza stara mata lub materiał o podobnej twardości.
Wycinać niebyt głęboko, naciskając, najlepiej z lekkim obrotem. Nie używać młotka!
Zarówno otwór jak i wycięty krążek mają gładkie, nie postrzępione krawędzie.
Posiadam wszystkie dostępne rozmiary 1 - 8 mm, te z suwakiem i te bez.
Teraz wycinanie otworków lub krążków jak bajka, kiedyś miałem z tym większy problem.
POLECAM WSZYSTKIM, a sklep ADVERTI chyba najlepszy, chociaż nie zawsze mają wszystkie rozmiary.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
11-08-19 00:34  Odp: [P] Sztance biopsyjne.
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Dzięki!

--
54323031

 
08-09-21 15:06  Odp: [P] Sztance biopsyjne.
Marchewkowy Potwor 

Na Forum:
Relacje z galerią - 4


 - 0

a co to w ogóle za sklep ten dermatologicznie.pl? Nie ma regulaminu, ani żadnego adresu, ani nawet przesyłki za pobraniem.

Co do tego, że sztance są jednorazowe, ze stali nierdzewnej i niestety często trzeba ostrzyć, to niestety coś za coś, albo łatwo się ostrzy albo długo pozostają naostrzone.

Post zmieniony (08-09-21 15:08)

 
08-09-21 18:11  Odp: [P] Sztance biopsyjne.
pawelecd 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4


 - 1

Witam

Marchewkowy, wystarczy chcieć :-)
https://dermatologiczne.pl/sklep/index.php?regulamin,4

--
"Nigdy nie może być tak źle aby nie mogło być jeszcze gorzej."

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat

J8N1 Kikka / Jak 15 Feather / Bf-108 Tajfun / C6N1 Saiun / Jak55

 
14-09-21 16:59  Odp: [P] Sztance biopsyjne.
Marchewkowy Potwor 

Na Forum:
Relacje z galerią - 4


 - 0

Szacunek - u mnie nie pojawia się na stronie opcja regulamin nigdzie - jest tylko "pomoc" u góry, gdzie jest napisane, że "w budowie". Szkoda, bo bym miał tańsze sztance :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024