FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 11 z 15Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13  ->  => 
01-12-17 13:39  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
andre   

MacGregor bardzo do Ciebie podobny (patrząc na zdjęcie awatara ).Jeszcze z niego będzie chłop na schwał i na pewno dumny będziesz z syna . Trzymamy z żoną kciuki za MaCGabrysia (jak go nazwał Vansen) a co do pomocy to niektórzy nie potrafią zrozumieć jak się czują w takiej sytuacji rodzice (w większości przypadków zostają sami z problemem).

--
-----
Pozdrowienia dla wszystkich
Andrzej

 
01-12-17 13:41  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Darek D. (Dyzio) 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


 - 1

A n i o ł e k :) ot co. Ten stateczek/okręcik na śpioszkach MacGabiego to pewnie nie przypadek? ;)

--

"Spodziewaj się niespodziewanego..." KTOŚ ;-)))
_____________________________________________________________

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat


 
01-12-17 14:04  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Dzięki Koledzy za tyle miłych i ciepłych słów. Oczka ma ciemne, ale nie piwne i chyba będzie miał z czasem niebieskie, identycznie jak jego siostra - tez miała ciemne, a teraz niebieskie. Stateczek na klacie to inwencja żony, aby się tacie podobało, nie mniej trafna w 100%, bo przecież trzeba od początku oswajać malca z jedynym słusznym okrętowo-modelarskim światem :-)

--
MacGregor

 
01-12-17 15:57  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Jak mu zostaną ciemne oczka to będzie "pies na baby" :) wiele bym dał aby moja córka miała ciemne oczy po żonie...
Dobrze piszesz, trzeba oswajać dzieci z modelarstwem. Tylko czasami są z tym schody. Dosłownie i w przenośni. Wczoraj musiałem wnosić wózek na pierwsze piętro do sklepu modelarskiego. Nikt nie przewidział opcji dla osób w wózkiem...
Oby syn rósł Ci zdrowo.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
01-12-17 17:33  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Fajny dzieciaczek i mam nadzieję, że wszystko będzie z nim OK !
Pozdrawiam,
Ryszard

 
03-12-17 00:53  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
ja.seba 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Niesamowite - ile razy patrzę na takiego brzdąca, myślę sobie jaki to cud. Taki maluch, a już kompletny człowiek, jedyny i niepowtarzalny. Gabriel. Teraz czas rośnięcia i odkrywania kim jest. :) Powodzenia!

Przy okazji - Gregor, czy Ty wydałeś może u Jarka Malinowskiego publikację na temat kamuflażu amerykańskich okrętów?

 
03-12-17 12:22  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Do pawcio37, Judyty i im podobnych.

To jest przede wszystkim forum koleżeńskie.
Grzegorz jest z nami na Forum od początku, zawsze pomagał potrzebującym, a teraz po prostu potrzebuje naszej pomocy.

Jak potrzebujecie czysto praktycznych porad odnośnie modelarstwa, to kupcie sobie poradniki.

Wszelkie wpisy w podobnym tonie jak Wasze będą kasowane bez uprzedzania, tłumaczenia.




Grześ, jeżeli zajdzie potrzeba w przyszłym roku podawania drugiej serii leku, to warto podać numer indywidualny Gabrysia w fundacji. Już za miesiąc ruszają zeznania podatkowe za 2017 rok i będzie możliwość przekierowania 1% na konto Maluszka. Co prawda skarbówka przelewa te pieniądze dopiero w okolicach września, ale lepiej późno niż wcale.

pozdrawiam serdecznie, Rajkub-dziadek rocznej Gabrysi :-)

 
04-12-17 14:24  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Waldek K 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Grzesiek, piękny syn! Bardzo przepraszam i nie mam dla siebie żadnego wytłumaczenia, że dopiero teraz się włączam. Na giełdę rzuciłem parę modeli. Ma też Twój synek ode mnie wsparcie duchowe. Trzymajcie się!

--
Najlepsza skala to...? 1:100!!!
W budowie: PT-109 i PT-171 , USS Emmons
Free papermodel LCP(S)

 
04-12-17 19:30  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Rajkub - dzięki za dobre słowo i postawę... Po prostu dzięki! Myślimy o ewentualności 1 procenta podatku, zbieramy niezbędne dokumenty do Fundacji TVN, a to wszystko trwa. Wymagają wielu zaświadczeń nie tylko lekarskich, a na to wszystko się kurczę czeka. Jeśli nas zarejestrują, to będzie zapewne numer subkonta dla 1 procentu podatku.

Mały MacGabryś radzi sobie jak dotąd znakomicie, po ostatniej kontroli u lekarzy usłyszeliśmy, że jeśli będzie się tak dobrze dalej rozwijał, to dawka leku za rok nie będzie potrzebna. tego się trzymamy, ale... dmuchać na zimne trzeba koniecznie.

Waldek - Dzięki z całego serca! :-)

Na dziś łączna kwota z aukcji na konradusie to 12 764. Już pomniejszona o 2 500, które musiałem wpłacić jako zaliczkę na poczet dawki grudniowej - nie ma lekko, apteka bierze zaliczkę w wysokości połowy sumy, drugą połowę wpłacamy w dniu odbioru i podania leku.

Wpływają kwoty poza aukcjami od ludzi z dobrego serca, którzy pomijają aukcje i nie chcą się ujawniać. Tworzę z tych wpływów coś w rodzaju funduszu rezerwowego, gdyby były jakieś braki w dawkach na luty i marzec. Dziękuję bardzo gorąco tym wszystkim "ludziom drugiego planu". Choć wszystkich darczyńców jest wielu, ja wszystko mam zapisane i dzięki temu na pewno nie zapomnę o żadnej z osób, która dołożyła swoją cegiełkę dla MacGabrysia.

Może z czasem, kroczek po kroczku i mnie uda się jakoś odwdzięczyć za tę wielką pomoc. Dwóch bardzo aktywnych kolegów chyba będzie miało za jakiś rok satysfakcje, bowiem dzięki ich inspiracji narodził się pomysł na pewien model kartonowy :-) Ale na razie o tym sza... :-)

--
MacGregor

 
07-12-17 20:59  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Akra... zbawco... dzięki Tobie zamiast jakiś tam wiskaczy i innych siwuch przeszedłem na wodę lekko nasyconą... fuj ..paskudztwo ..ale skoro Ty zrezygnowałeś z Chivas Regal. no to ja też ograniczyłem spożycie "wódek na myszach" a nadwyżki finansowe powstałe z tego tytułu trafiają na ...zbożny cel :P . Pozdrawiam
Jakub.

p.s
Akra ..nie każdy żart jest zrozumiały dla wszystkich :P Ale Ci co wiedzą o co chodzi..wybaczają :P

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 11 z 15Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024