FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 16 z 18Strony:  <=  <-  14  15  16  17  18  ->  => 
24-12-16 10:30  Odp: [P] Modele wydawnictwa Answer
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Odpuśćmy sobie choćby dzisiaj :-)

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
24-12-16 14:01  Odp: [P] Modele wydawnictwa Answer
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Racja Rajkub, przepraszam :)

Życzę całej bandzie modelarzy Wszystkiego co dobre ! :)

 
26-11-17 13:35  Odp: [P] Modele wydawnictwa Answer
pawelewap 



Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Odkopię ten wątek.
Ten wpis nie ma na celu, żeby komuś dołożyć, jest tylko próbą nawiązania kontaktu z wydawnictwem.
W czym problem? Ano zakupiłem na wiadomym portalu aukcyjnym model lokomotywy SP 47. Po kilkunastu dniach zakup dotarł do mnie, przejrzałem go pobieżnie z braku czasu i odłożyłem na półkę. Za kilka dni wnikliwiej postanowiłem przeanalizować model i ku mojemu zdumieniu okazało się, że brakuje w nim pięciu arkuszy z częściami (praktycznie brak całego spodu). Napisałem do wydawnictwa majl, czekałem ponad tydzień na odpowiedź, w końcu postanowiłem zadzwonić, i dalej nic. Na majl brak odpowiedzi, telefon pozostaje głuchy (nie licząc automatycznej sekretarki, ale za automatami nie gadam). Liczę na to, że ktoś z wydawnictwa tu zajrzy i może łaskawie nawiąże ze mną kontakt. oraz jakoś rozwiąże ów problem

--
--------------------
W budowie: Lxd 2

 
26-11-17 13:47  Odp: [P] Modele wydawnictwa Answer
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

nie licząc automatycznej sekretarki, ale za automatami nie gadam

Braku odpowiedzi na majle nie komentuję, ale może jednak czasem warto zagadać do magnetofona? A nuż ktuś czasem odsłucha.
Jakbyś tak na swojej poczcie znalazł głuchy telefon bez żadnej treści z nieznanego numeru, oddzwoniłbyś?
Wiem, że to firma, ale jednak założenie stosowania poczty głosowej jest: jak ktoś nie zostawia wiadomości znaczy albo pomyłka, albo nic ważnego.

PS. Żeby od razu ukrócić terie spiskowe - z w/w wydawnictwem nic mnie nie łączy.
Do wielu ich modeli i działań również mam dość "ambiwalentne czucie" jak powiedział kiedyś (nie pamiętam o czym) ambasador Izraela ;-)

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
26-11-17 13:57  Odp: [P] Modele wydawnictwa Answer
pawcio37   

Ja dopiero po kilku wpisach na tym forum i to jeszcze w dwóch osobnych tematach, po kilku wiadomościach email, telefonach dostałem pocztą reklamowane źle wycięte laserowo części. Czasowo było to ponad 3 tygodnie. Co do reszty (min samych tzw projektantów znających się na wszystkim co jak im zwracasz uwagę że wykonują coś niezgodnie z rzeczywistością to robią z ciebie prymitywnego amatora) zgadzam się ze słowami vwsmoka:"Do wielu ich modeli i działań również mam dość ..."

 
26-11-17 14:46  Odp: [P] Modele wydawnictwa Answer
bathory   

Kiedy kupiłem na wiadomym portalu aukcyjnym model Answera i po przesłaniu pieniędzy w ciągu trzech tygodni nie otrzymałem zakupionego modelu, wysłałem dwa e-maile z prośbą o wyjaśnienie statusu wysyłki. Oczywiście nie otrzymałem żadnej odpowiedzi zwrotnej, więc zgłosiłem portalowi aukcyjnemu spór ze sprzedającym z prośbą o mediację. Na drugi dzień otrzymałem e-mail od sprzedawcy że model już wysłano, przeprosiny za opóźnienie i w ramach rekompensaty dodatkowy model i pośba o polubowne zakończenie sporu. W ciągu trzech dni przesyłka dotarła, w niej model + drugi gratisowy (parowóz TKr55). Zakończyłem spór polubownie. Trzeba korzystać z przysługujących praw konsumenckich. Osobiście lubię modele Answera mecz nie lubię ich polityki sprzedaży, dlatego kupuję nie przez ich sklep lecz przez innych sprzedawców oferujących ich modele.

Post zmieniony (26-11-17 17:49)

 
26-11-17 15:01  Odp: [P] Modele wydawnictwa Answer
pawcio37   

Ja na tym znanym portalu aukcyjnym wygrałem 2 modele i po miesiącu oczekiwania niestety ich nie otrzymałem. Dobrze że wybrałem przesyłkę pobraniową. Co do sprzedawcy oczywiście wysyłałem zapytania kiedy dostanę modele kilka razy ale bez odzewu.

 
26-11-17 15:26  Odp: [P] Modele wydawnictwa Answer
Arturo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Ja niedawno kupowałem elementy laserowe do Wichra, m.in wycinane laserowo relingi. Nie dość, że cały cyrk z zamówieniem trwał ok. 2 miesiące (w tym wmawiali mi, że nie odpowiedziałem na maila, którego notabene nie było), to ostatecznie wysłali mi niekompletne zamówienie (brak jednego relingu).
Email na ten temat zignorowali, czyli w sumie ograbili mnie na zawrotną kwotę 7,90 zł. Więcej nie kupię ich produktu.

--
Pozdrawiam, Arturo :)

 
26-11-17 17:33  Odp: [P] Modele wydawnictwa Answer
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Ja nie wiem czy na allegro kupowałem od wydawcy. Wydaje mi się że tak i nie miałem problemów z przesyłką.
Natomiast polecam kupować na konkursach gdy ogłaszają promocję.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
26-11-17 18:08  Odp: [P] Modele wydawnictwa Answer
pawcio37   

Niestety nie każdy ma okazję lub możliwość bycia na konkursie. Szkoda że tak mało ich/całkowity brak w Poznaniu. Wydawnictwo Answer nie pojawia się nawet na MTP jak są targi Hobby.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 16 z 18Strony:  <=  <-  14  15  16  17  18  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024