FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
08-11-17 10:11  Odp: [G] Port w Hamburgu z lat 30-tych czyli Hamburger Hafen Diorama, HMV, 1:250
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

piękna robota!
ale takie jedno małe ale, jeśli statek cumuje, to chyba powinien przy kei, być zacumowany a tu cum brak ;)
chyba, to tylko mały szkopulik co i tak nie psuje całości!

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 
08-11-17 10:38  Odp: [G] Port w Hamburgu z lat 30-tych czyli Hamburger Hafen Diorama, HMV, 1:250
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Witam, moc pracy, i cierpliwości, gratuluję.

 
08-11-17 10:38  Odp: [G] Port w Hamburgu z lat 30-tych czyli Hamburger Hafen Diorama, HMV, 1:250
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Yogi - wybitnie podobają mi się tematy, które robisz. Tak jest i tym razem. Bardzo efektowna dioramka. Obserwowałem relację na sąsiednim forum i czekałem z przyjemnością na kolejne aktualizacje. Żal, że już się skończyło:).

Mam jedno pytanko - robię inny model HMV ("Norderney") i jest również fajnie opracowany, ale ma jedną wadę wg mnie - strasznie wiotki papier. Czy w tej dioramie jest tak samo? W moim modelu to w ogóle nie jest karton, tylko własnie jakiś papier. Ciekaw jestem, jak jest w przypadku Twojego modelu, bo nie wiem czy tak ogólnie HMV czasem nie wydaje swoich - swoją drogą bardzo ciekawych i klimatycznych modeli.

Będziesz jeszcze budował coś z tego wydawnictwa, bo coś chyba wspomniałeś o tym w relacji? Jeśli tak - to co?:)

Świetna dioramka - gratuluję!

 
08-11-17 10:41  Odp: [G] Port w Hamburgu z lat 30-tych czyli Hamburger Hafen Diorama, HMV, 1:250
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Dla mnie super. Gratulacje, też za prezentację dioramy.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
08-11-17 10:47  Odp: [G] Port w Hamburgu z lat 30-tych czyli Hamburger Hafen Diorama, HMV, 1:250
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

97 - widać cumę dziobową (mocno za luźną) ale nie ma ani rufowej, ani szpringów (stalówek idących od dziobu i rufy do lądowych polerów na wysokości śródokręcia).

Cumy i szpringi muszą być (i to naciągnięte), łańcuchy kotwiczne precz, kotwice do kluz :-)

Ale i tak nie mogę przestać zachwycać się tą dioramą!!!

P.S. Miałem zaszczyt poznać Yogiego na Paprykarzu.

 
08-11-17 12:00  Odp: [G] Port w Hamburgu z lat 30-tych czyli Hamburger Hafen Diorama, HMV, 1:250
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Też to zauważyłem a jak już... to i przydałyby się odbijacze między burtą a keja :-)
Jeszcze raz powtórzę - DIORAMA W-S-P-A-N-I-A-Ł-A !!!

 
08-11-17 14:31  Odp: [G] Port w Hamburgu z lat 30-tych czyli Hamburger Hafen Diorama, HMV, 1:250
dweler 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

REWELACJA! Mnogość detali powala.

 
08-11-17 15:20  Odp: [G] Port w Hamburgu z lat 30-tych czyli Hamburger Hafen Diorama, HMV, 1:250
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,piękna robota,ogrom pracy,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
08-11-17 18:55  Odp: [G] Port w Hamburgu z lat 30-tych czyli Hamburger Hafen Diorama, HMV, 1:250
SebastianGREEN 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Coś pięknego, bardzo ładna robota, czuć klimat.
Zapytam też o coś, ta woda jest zrobiona z przezroczystego Still water i do tego dodany barwnik ? Oraz na ile mniej więcej taka jedna tubka 200 ml wystarczy ? Czy dam radę np zrobić z tego imitacje wody o wymiarach 40 na 40 cm ?

--
Droga do sukcesu jest zawsze w budowie.

 
08-11-17 19:11  Odp: [G] Port w Hamburgu z lat 30-tych czyli Hamburger Hafen Diorama, HMV, 1:250
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Wielkie GRATULACJE Tomku za konsekwencję, jeszcze większe za wykonanie.
Oglądaliśmy postępy na Forum i na żywo, i podziwialiśmy Twój zapał dla tej pracy.
I to dało efekty.
Super pomysł, super wykonanie.
Mam nadzieję, że debiut w Osowej, czy tak?
Do zobaczenia Kolego za 3 dni!.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024