FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 15Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  ->  => 
26-11-17 13:04  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
L_Sz_Misiek   

Czy forumowicz Maverick wywiązał się z płatności za modele które licytował, czy tylko podbijał cenę?

--
Praca wykonana szybko, to praca wykonana dobrze za pierwszym razem.

 
26-11-17 19:04  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Zachowaj spokój Misiek.....

 
27-11-17 10:36  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Niby nie moja sprawa, ale skoro osoba która rozpoczęła tę chwalebną akcję (tu biję Ci brawo, Mavericku) nie przelała pieniędzy w ciągu siedmiu (co najmniej!) dni po zakończeniu licytacji, ani też nie uprzedziła sprzedawcy modelu o planowanym opóźnieniu transferu (i wtedy wszystko byłoby OK!) - to wezwanie do zachowania przez niego spokoju jest raczej nie na miejscu...

 
27-11-17 16:41  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Koledzy, spokojnie - bank miał chyba wolne przez weekend, bowiem nic nie wpływało, aż tu dziś wysyp przelewów!

Kolega Maverick wykonał pierwsze przelewy, które za chwilę będę potwierdzał w dziale GIEŁDA przy właściwych aukcjach dla MacGabrysia.

Na ten moment na konto Gabrysia wpłynęło z aukcji 11 443 zł!!!!

Poza aukcjami wiele osób wsparło Gabrysia na jego leczenie kwotami poza aukcjami. Mniejszymi i większymi. Dziś jeden z naszych forumowiczów przywalił taką kwotą, że spadłem z krzesła przed komputerem... Podał tylko nick, nie znamy się chyba osobiście, a żałuję. To co zrobił dla Gabrysia sprawiło, że mi się w głowie zakręciło. Poza Synagisem, na który jak widać mamy fundusze na grudzień, styczeń i prawie już na luty, zakupimy do pokoju Gabrysia zalecony przez lekarzy nawilżacz powietrza, który podobno bardzo pomoże mu w oddychaniu.

DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM!!!!

--
MacGregor

 
27-11-17 18:52  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
zebra   

O - nawilżacz, szczęsliwy przypadek że temat się pojawił. Mam dwie wiadomości - złą i średnią. Zła jest taka że najlepszy nawilżacz to nie takie "pingwinki" z których bucha para, ale nawilżacz firmy WENTA, który kosztuje co najmniej 7 stówek. Nie wiem na jakiej zasadzie działa, moja wiedza z fizyki wymięka - to takie mega pożebrowane kółko które obraca się w ZIMNEJ wodzie - i jakoś z tego nawilża się powietrze, a w powietrzu nie czuć wilgoci, nie kapie ze ścian itp. W każdym razie jest nawilżone bez pary. Ta średnia wiadomość to taka że mam taki nawilżacz i być może będę mógł oddać, używany ale za to za free. To być może bierze się z tego że nie wiem czy nie był już komuś obiecany, wyjaśnie do końca dnia. Oczywiście towar używany, ale skoro podejrzewam że każda złotówka na wagę złota, to może to nie ma znaczenia?
Proszę ustalić z lekarzem czy taki "zimny" nawilżacz może być (no i przepatrzec internety), a ja wyjaśnie czy dostępny.
Jeśli to że Pana (Twoje?) konto jest w Inowrocławiu to nie przypadek, to jest opcja odbioru osobistego (!).

 
27-11-17 18:56  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
zebra   

Ale skoro to srogi OT to zapraszam na priv, no chyba że tamat nawilżaczy powietrza wzbudzi gorącą dyskusję (bo to wszystko się wzięło z kolejnej modyfikacji silnika DB601 itp)

 
28-11-17 08:06  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

zebra - dzięki, ale temat nawilżaczy zgłębiła już (od tygodni) moja żona i kupiła już ten, który uznała za najlepszy. To model firmy Triada, tu masz link jakby co:

https://www.nawilzacz.pl/?gclid=EAIaIQobChMIjJfzh9rg1wIVQecbCh1gAQw8EAEYASAAEgL42PD_BwE

Zresztą polecany przez lekarzy.

--
MacGregor

 
30-11-17 15:46  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

No cóż drogi Grzesiu - cholernie się cieszę że tak ładnie to poszło i wciąż idzie. Gdy już cały cykl leczenia zostanie zakończony, liczę na zobaczenie na forum fotki młodego dżentelmena, przez którego przez pewnie czas zamiast ulubionego Chivas Regal musiałem pić ordynarną siwuchę :-(

Brrrrrrr.........

 
30-11-17 17:10  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
NoName   

Panie Akra Konradus to FORUM MODELARZY KARTONOWYCH więc może takie fotki na prywatny email, to nie Facebook czy inne takie tam.

Post zmieniony (30-11-17 17:11)

 
30-11-17 18:23  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Pani Judyto - widać że jest Pani tu nowa i dlatego o wielu od dawna przyjętych zwyczajów na naszym forum nie ma Pani zielonego pojęcia.
Z tego też powodu pozwalam sobie traktować Pani - NIGDY DOTĄD NIE UDZIELAJĄCA SIĘ NA TYM FORUM! - wypowiedź jako puszczenie bąka przez kogoś obcego w dobranym, dobrze znającym się i rozumiejącym towarzystwie.
Moja prośba zwrócona była wprost do MacGregora,więc proszę łaskawie nie odpowiadać ani w Jego imieniu, ani też w imieniu Wielce Szanownego Konradusa.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 15Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024