FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 15Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 
08-11-17 07:57  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
wottek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 11

@vansen możesz jeszcze modele wystawić na licytację.
A co do Twojego przypadku to załóż temat w osobnym wątku na forum i zobaczymy co da się zrobić ... :)

Pozdrawiam,
W.

--
Na warsztacie: | HM Bark Endeavour [SY] (25%) | Cutty Sark [MM] (10%)

 
08-11-17 09:36  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

vansen - powtórzę - napisz o co chodzi, czego Ci trzeba, i tylko nie pisz o NAS jako czy "wszystkim pomagacie"... Bo w moim rozumieniu nie ma WAS i NAS - ale jesteśmy tu na forum Konradusa jednością modelarską, tak przynajmniej ja to pojmuję od 2001 roku, od kiedy tu jestem. Czyli nie WY pomagacie - ale MY pomagamy - sobie wzajemnie, na ile to możliwe. Jeśli grzeszę naiwnością - cóż, nie mój jedyny grzech.

Jak pisałem - mam trochę modeli, które mogę wystawić pod młotek jako pomoc dla Ciebie vansen, czy innych osób. Nie wystawiam ich na siebie samego, bo to w moim pojęciu nieco głupio, aby windować ceny własnych modeli dla samego siebie niejako... Wystawiłem jednego Titanica tak po prostu symbolicznie.

Jakub - bardzo dziękuję za wsparcie i postawę, jaką prezentujesz. O ile mi wiadomo skarbówka może czepiać się większych kwot, powyżej 4,9 tys, kiedy jest od jednego darczyńcy na przestrzeni 5 lat. Może - nie musi. Jeśli jednakże te limity zostałyby przekroczone dajmy na to w moim przypadku, to ja odpowiadam przed US, nie żaden z darczyńców - chyba, że jeszcze czegoś nie wiem.

Dzięki Wam koledzy - połowa kwoty na dawkę grudniową już jest uzbierana!

--
MacGregor

 
08-11-17 16:21  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dzięki za wsparcie, na razie duchowe. Napiszę wieczorem, tylko sie waham, tu, na głównym, czy w Cafe?

 
11-11-17 01:02  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Grześ..przeczytaj maila ode mnie ostatniego...podałem nr, tel. nie mogłem się do Ciebie dodzwonić...
pozdrawiam

Jakub

 
11-11-17 01:09  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Grzesiu...znam pewnego znanego kapitana jachtowego..., który zwykł był mawiać... "nie myśl o tym...sraj to."....ja ze swojej strony zrobię wszystko, żebyś nie musiał przed obliczem szacownej skarbówki stawać...w końcu do Ciebie aż tak daleko nie mam i zawszę mogę "lewą" kasę z rączki do rączki wręczyć i jak napisałem mam w "dużym" poważaniu służby skarbowe.. zawsze mogę powiedzieć że za kawę , którą u Ciebie dostałem podarowałem 1000 zeta :) Grześ jak napisałem...Damy kurcze Radę!!!!

 
11-11-17 11:20  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jakub, dzięki - z telefonami do mnie to słabo bywa, kiedy trzymam Gabrysia i karmię z butli, albo zasuwam po mieście po jakieś lekarstwa, zakupy itp. Jak nie odbieram, to znaczy nie mogę gadać :-)

--
MacGregor

 
11-11-17 11:58  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Koledzy - jesteście wspaniali i wciąż mnie zatyka, że MacGabryś spotkał się z tak wielką życzliwością... Na chwile obecną na koncie Gabrysia jest 2 203 zł na grudniową dawkę leku i większość to głównie Wasze DARY, wpłaty poza licytacją!!! Licytacje trwają, zakończona była jedna z wpłatą 150 zł.

DZIĘKUJĘ w imieniu MacGabrysia, jego mamy i swoim :-) Chciałbym po wszystkim móc opublikować listę wszystkich darczyńców, bo wszystko księguję, ale nie wiem, czy osoby te wyrażą zgodę...

--
MacGregor

 
16-11-17 20:16  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Zakończyły się trzy aukcje modeli, które wystawiłem. Wygrały je dwie osoby : JakubT i Luzak. Jak wpłyną pieniądze proszę o potwierdzenie na l-gajus1@wp.pl
No i zdrówka dla Gabrysia !

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
17-11-17 09:46  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
TheSnake 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 1

I ja zakończyłem cztery aukcje, koledzy przelali wylicytowane kwoty a ja proszę o potwierdzenie. Chodzi o te aukcje:

Borowy:
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=9&i=41808&t=41808&filtr=0&page=1

kadlubek
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=9&i=41807&t=41807&filtr=0&page=1

JakubT
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=9&i=41809&t=41809&filtr=0&page=1
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=9&i=41810&t=41810&filtr=0&page=1

Wyżej wymienionym Osobom dziękuję za udział a ja już szykuję kolejne modele na grudzień.

--
Wojtek/Kołobrzeg
W budowie: Tygrys w Panzer Grau

 
17-11-17 09:51  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Prośba do autora wątku albo moderatora aby prze-edytował swojego pierwszego posta i zebrał tam wszystkie istotne informacje dotyczące przelewania pieniędzy, nr konta itd. Ja znalazłem, ale chwilę to trwało.
Dziękuję.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 15Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024