FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 15Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
05-11-17 22:43  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Podane, dzięki :-)

--
MacGregor

 
07-11-17 20:15  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ciekaw jestem, czy tak każdemu w potrzebie pomagacie. Grześ, nie odbierz źle tego wpisu, z trwogą, ale też z nadzieją śledziłem twoje wpisy na FB o stanie zdrowia Gabrysia, zastanawiam się tylko, cz sam mógłbym gdzieś tu w gronie modelarzy uzyskać pomoc dla siebie.

 
07-11-17 21:43  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
arek1981 

Na Forum:
Galerie - 1


 - 1

Drogi Vansenie, wystarczy, że zwrócisz się o pomoc, a na pewno odezwą się ludzie, którym Twój los nie jest obojętny. Wystarczy opisać swoją sytuację i coś zaradzimy, tak jak w przypadku Grzesia.

--

 
07-11-17 21:49  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

vansen - napisz proszę, jakiej pomocy potrzebujesz. Jeśli finansowej - już jutro mogę wystawić na giełdę w formie licytacji dla Ciebie kilka modeli... Inaczej nie mogę pomóc, bowiem sam w obecnej chwili owej pomocy finansowej potrzebuję.

--
MacGregor

 
07-11-17 21:55  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dzieki za odpowiedzi. Grześ- gdybym wcześniej tu zajrzał to też bym zapodał jakieś modele do licytacji. A tu "akcja do 5 listopada". Sam potrzebuję pomocy finansowej, zainteresowanym wyslę maila z opisem sytuacji. Nurtuje mnie tylko pytanie, na ile można takim jak ja pomagać bez kolizji z prawem, Urzędem Skarbowym? Zna się ktoś na tym? P.S.- to można jeszcze po terminie wstawić model na licytację??

 
07-11-17 22:06  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
arek1981 

Na Forum:
Galerie - 1


 - 1

Hej, nie róbmy z naszego kraju państwa policyjnego. Jeśli ktoś w dobrej woli pomaga drugiemu, to chyba raczej nie pójdzie za to siedzieć? Sorry za tak dosadne słowa, ale nie mogę się powstrzymać.
Według mnie jeśli komuś trzeba pomóc, to się to robi, nie bacząc na nic innego. Tyle ode mnie.

--

 
07-11-17 22:21  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

W zamyśle chciałem, aby licytacje skończyły się 5 listopada, tak aby Grześ jak najszybciej otrzymał pomoc. Grześ z pierwszą opłatą za lek poradził sobie, wiec w tej chwili zbieramy na grudniową dawkę leku i być może następną. Informacje o terminie już poprawiłem, zresztą i tak każdy wystawił na dłuższy termin.;)
Każdy może mieć jakieś trudności w życiu. Wystarczy się tym podzielić. Zawsze możemy coś zaradzić.

 
08-11-17 01:33  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Szanowni Państwo...wywiązała się zbędna dyskusja moim zdaniem... żeby wyciszyć złe nastroje pozwolę sobie zacytować tekst szanty żeglarskiej ...autorem tej pięknej szanty jest Monika Szwaja .....zmarła..w 2015 roku...jej teksty śpiewa wiele zespołów szantowych..:Utwór nosi tytuł : Kapitan Borchardt..i został wydany na płycie "Trzy życia" - autorami płyty są moi serdeczni przyjaciele ...Dominika Żukowska i Andrzej Korycki ( miłośnicy szant wiedzą o kogo chodzi ):

Chłodny Syriusz świeci nad Gdynią,
Pies Oriona nad Siódmym Niebem.
Horyzontu niebieską linią
Tniesz jak nożem drogę do siebie.

Ale my płyniemy twym śladem,
PRĄDY GNIEWU mijając rozsądnie
I wyznając twoją zasadę:
Wszystko ma być (ZNACZY) PORZĄDNIE

Póki żagle białe
Nad naszym pokładem
Damy radę, Kapitanie,
Damy radę!

Świat pozorów został za nami,
Morze własną prawdą się rządzi;
Staroświecki sekstant sumienia
Dopomoże, by nie zabłądzić,

Nie POMNAŻAĆ ZŁA, nienawiści,
Co na sercach szronem osiada
Kapitanie, twój sen się ziści,
Nie na lądzie, lecz na pokładach.

Póki żagle białe...
KAPITANIE DAMY RADĘ!



A ja dodam od siebie ....GRZESIU DAMY RADĘ!

--

 
08-11-17 03:02  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Wiesz co... vansen
To jest moja odpowiedź na Twoje pytanie - cytat :
" Nurtuje mnie tylko pytanie, na ile można takim jak ja pomagać bez kolizji z prawem, Urzędem Skarbowym?)"
Mam to serdecznie i Głęboko w DUPIE! Jeśli Państwo nie jest w stanie pomóc w takich przypadkach to mam to gdzieś !!! Jestem uczciwym podatnikiem, płacę podatki od marnej pensji, którą wypłaca mi pracodawca i naprawdę WALI MNIE TO czy ktoś mnie będzie ścigał za 10 zł , które komuś podaruję z mojej krwawicy, Powiem DOSADNIE MAM TO CENTRALNIE W DUPIE!!!! To są moje zapracowane pieniądze i moja sprawa na co je przeznaczę..na tytoń , marychę, za przeproszeniem "dziwki" czy na cokolwiek innego...Mogę wyrzucić na ulicę plik banknotów 100 zł i nikomu nic do tego...moje , uczciwie zarobione , opodatkowane...to moja sprawa co z nimi zrobię..... ufff... przepraszam że się uniosłem ...ale jak czytam podobne teksty to mnie nagły szlag trafia...

--

Post zmieniony (08-11-17 03:08)

 
08-11-17 03:29  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Grześ...próbując ruszyć temat pomocy... moja wiara w ludzi ..też została poważnie nadszarpnięta...ale ponieważ jestem optymistą..niepoprawnym (podobno) ... to zawsze powtarzam sobie pewną zasłyszaną maksymę : Sukces......to podnieść się o jeden raz więcej niż się upadło.... I tego się trzymam.. czego i Tobie życzę... A tak w ogóle... Damy radę..Grzesiu Damy Radę!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 15Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024