FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 15Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
03-11-17 15:14  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Cieszę się że udało się znaleźć sensowną fundację. Trzymam kciuki i mam nadzieję że pomogą Gabrielowi.

Przy okazji dowiedziałem się, że jesteśmy jedynym krajem, w którym lek SYNAGIS nie jest refundowany klik. I jak tu mieć wiarę w urzędników odpowiedzialnych za nasze zdrowie...

Cała nadzieja w kolegach modelarzach.

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 
03-11-17 15:20  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

SYNAGIS podobno jest już refundowany (wspomniany artykuł jest z 2009 roku), ale wyłącznie dla wcześniaków. Tymczasem my mamy sytuację dość wyjątkową, bowiem Gabryś nie jest wcześniakiem, ale z racji wrodzonej wady (przepukliny przeponowej) i związanych z tym konsekwencji, od pierwszych sekund życia miał płuca wcześniaka. Czyli zasadniczo powinien mieć ten lek refundowany i nie byłoby żadnych ceregieli, ale niestety, nikt na to nie wpadł, że dla przypadków takich, jak Gabryś, które przecież tak rzadko się zdarzają, należałoby uczynić wyjątek... Ale tak czy inaczej warto przeczytać ten artykuł, przynajmniej jasno piszą o co chodzi.

--
MacGregor

 
03-11-17 18:54  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Zapodałem aukcję. Gabrielu trzymaj się.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
03-11-17 20:10  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
marek2122   

No, cóż to ja wrzucę na aukcję USS Washingtona z Model Card.

 
03-11-17 21:11  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
andre   

Hastur taka jest rzeczywistość w Polsce.Ja dla swojego syna sprowadzałem leki z Japonii (lek nie jest dostępny w Polsce, produkują go tylko 3 kraje na świecie z Japonią). sprowadzając lek byłem w dobrej sytuacji bo NFZ refundował mi część kosztów. Tylko co miesiąc musiałem zaczynać odnowa procedurę sprowadzenia leku do Polski (cała procedura trwa 3 miesiące z zamówieniem w aptece) .Lekarka tak mi wypisywała dawki dla syna żeby mu przez 3 miesiące starczyło. Lek sprowadzałem przez 2 lata bo był mu w tym okresie potrzebny. Później się dowiedziałem że jej 7 tys kary wlepili za to że sprowadziła taką ilość leku ( a dokładnie przyczepili się za to że powinna tylko wystawić na 1 miesiąc ilość leku a nie na cały okres procedury.jednym słowem dziecko miało brać lek przez miesiąc a 2 miesiące bez leku).
Najważniejsze jest teraz że jest konto na które można przelać pieniądze dla Gabrysia.

--
-----
Pozdrowienia dla wszystkich
Andrzej

 
04-11-17 18:50  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jeden z kolegów zwrócił mi uwagę, że poza numerem konta muszę podać nazwę odbiory konta, bowiem jest to niezbędne do przelewu. Konto zarejestrowane jest na mnie, w tym samym banku, w którym mam konto osobiste. Jest na moje imię i nazwisko, ponieważ nie wiem nawet czy można na 1,5 miesięczne dziecko założyć i nie znalazłem takiej opcji, przynajmniej nie takiej, abym mógł mieć dostęp do tych wpłat na synka w porę na Synagis. Czyli formalnie ja jestem odbiorcą. Grzegorz Nowak. Ale w tytule jakichkolwiek przelewów aukcyjnych proszę o wpisanie że to dla Gabrysia, nick z fortum i za jaki model.

--
MacGregor

 
04-11-17 22:45  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

No i super Grześ.;) Zapraszam wszystkich na aukcje!

 
04-11-17 23:50  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
ja.seba 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Lepiej późno niż wcale (jak mówiła zakonnica spóźniając się na pociąg) więc i ja również wystawiłem małe co-nieco, które udało mi się znaleźć w otchłaniach pudła z czasów licealno-studenckich. Myślę, że czas leżakowania jest idealny - zapraszam chętnych na dojrzały model. :)

Gabrysiu - trzymaj się, smyku!

 
05-11-17 19:07  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Witam,
I ja swoje dorzuciłem na aukcje...zapraszam do licytacji.

 
05-11-17 22:36  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Pierwsza licytacja zakończona.;) Grześ podaj na giełdzie kartonowej numer konta. Dziękuję

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 15Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024