FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 15Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  ->  => 
30-11-17 18:48  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
pawcio37   

Jeśli zadaje Pan pytanie wprost do MacGregora to można takie pogaduchy pisać sobie na prywatny email. Forum kartonowe powinno być o tym co ma w nagłówku czyli o modelach kartonowych. Tematy na forum obserwuję od dawna i niestety niektórzy traktują to forum coraz bardziej jak Facebook i inne gdzie pisze się o wszystkim nawet o wspomnianym przez Pana użytym powyżej w innym kontekście "bąku". A wymienianie to co Pan pija to raczej nie na to forum...

 
30-11-17 19:15  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Ludkowie, naprawdę uważacie że te złośliwości i uszczypliwości uczynią cokolwiek oprócz rozkręcenia kolejnej kłótni? Odpuśćcie sobie rozróby chociaż w tym jednym wątku. Nie trzeba usprawiedliwień czy tłumaczeń, po prostu nie kontynuujmy zaczepek, któryś z moderatorów posprząta. Dyskusję tę przenieście do Karton Cafe.

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
30-11-17 19:51  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Zaskakujące, a może nie, jest to, że najwięcej do powiedzenia o forum kartonowym mają ci, którzy nie wnieśli do niego żadnego wkładu.

Pozdrawiam

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
30-11-17 20:21  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Już wszystko ogarnąłem, kasa poszła....

Post zmieniony (30-11-17 20:43)

 
30-11-17 21:45  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Qzek3 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 11


 - 9

Zupełnie nie rozumiem osób którym pomoc innym przeszkadza. Jeżeli Macie z tym problem to po prostu omijajcie ten wątek i nie przeszkadzajcie. Od kiedy jestem na tym forum zawsze staraliśmy się pomagać innym, choćby Śp. SYRIUSZOWI. My MODELARZE jesteśmy specyficzną grupą ludzi zawsze gotowych nieść pomoc w różnych dziedzinach, nie koniecznie czysto modelarskich. I nie podoba mi się gdy jednostki chcą decydować jak to forum ma wyglądać, od tego jest założyciel forum i moderatorzy. Z wyrazami szacunku Qzek3.

P.s MAC GABRYŚ rośnij zdrów.

--

{Nie ma rzeczy nie możliwych do zrobienia. Należy tylko znaleźć sposób ich realizcji.}
pozdrowienia Qzek3.



 
30-11-17 22:13  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

"Najwięcej do powiedzenia o forum kartonowym mają ci, którzy nie wnieśli do niego żadnego wkładu"

Nic dodać, nic ująć. Zdaniem pawcia37 akcja pomocy dla synka MacGregora (a zatem i poprzednie aukcje dla nieodżałowanego Syriusza) nie powinny się odbywać na forum Konradusa, ponieważ "forum kartonowe powinno być o tym co ma w nagłówku czyli o modelach kartonowych". A gdzie człowieczeństwo i empatia?

Przy okazji: złośliwy komentarz do mojej ewidentnie żartobliwej uwagi o alkoholach jest po prostu żenujący. Kiedyś na taki sposób myślenia mówiło się "fiksum dyrdum".

I tylko żal wielki, że tak szczytne przedsięwzięcie zostało zapaskudzone komentarzami ludzi, którzy - jak sądzę - nie dołożyli się do niego ani jednym groszem. Jeśli jednak się mylę, to z przyjemnością cofnę moje ostatnie zdanie.

I - proszę bardzo- skończmy na tym tę Wielką Żenadę.

 
01-12-17 00:04  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Cześć. Chciałbym serdecznie przeprosić kolegę Kirishimę i kolegę MacGregora, ale moja część licytacji, czyli wysłanie modelu odbędzie się dopiero koło 10.12. Przepraszam, nie mam teraz kasy, zrozumcie i sie nie gniewajcie. Piszę otwarcie, żeby nie było, że jakiegoś wałka chcę zrobić. I tyle. Pozdro.

 
01-12-17 09:56  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Judyta - sądzę, że od czasu do czasu nawet na forum głównym jeden wątek na inny temat nikomu szkody nie przynosi. Nie musisz go otwierać, skoro szukasz samych tematów kartonowych - i już.

Vansen - mam nadzieję, że kolega Kirishima nie będzie miał żadnych obiekcji, bo na tyle na ile go znam to wiem, że jest wyrozumiałym człowiekiem a tym bardziej, kiedy wiemy, jaką Ty masz sytuację. Z mojej strony masz pełną wyrozumiałość.

Akra - bardzo Ci dziękuję za tyle ciepłych słów, za wsparcie dla MacGabrysia. I niestety, nawet jeśli się komuś to nie podoba uważam, że mam prawo w tymże właśnie wątku pochwalić się zdjęciem sprawcy zamieszania - mam nadzieję, przyszłym modelarzem kartonowym, co niniejszym czynię serdecznie pozdrawiając wszystkich, którzy NAS wsparli i NADAL wspierają!



--
MacGregor

 
01-12-17 10:13  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
tineo 



Na Forum:
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Wspaniały! Gratuluję syna! Życzę dużo, dużo zdrowia! Miło zobaczyć tego małego sprawcę wielkiego zamieszania... ;) Gorąco pozdrawiam!!!

--
Pozdrawiam Tomek C.

 
01-12-17 12:41  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

MacGregor syn Ci się udał, bez dwóch zdań. Nie można być obojętnym, dziecku trzeba pomóc. Żona powiedziała, że jest słodziak. Jest taki dość "kudłaty", ma ciemne oczy?
Moja córka urodziła się 28 września także jest tylko trochę młodsza. Pomimo, że jestem za samolotami czytałem książkę "Żelazne rekiny Donitza" także wiem o kim mowa :)

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 15Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024