FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
08-09-17 17:04  Odp: [R] M4 + Long Tom, 1:25 Model-Kom.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Cześć, zrobiłem kolejny etap modelu, czyli lufę z całym osprzętem. Udało mi się zrobić ruchome siłowniki dzięki czemu lufa może się podnosić i opuszczać. Spasowanie elementów bardzo dobre. Jedyny problem to niektóre wręgi lufy były trochę za duże. Większość zajechań retuszem na element jest skutkiem przesunięć w druku i próby ich zamalowania.



Teraz ogony.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
06-10-17 11:02  Odp: [R] M4 + Long Tom, 1:25 Model-Kom.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Cześć, ukończyłem kolejny etap budowy, czyli ogony działa. Wszystko zrobiłem jako ruchome, żeby działo można było rozłożyć do pozycji bojowej na wystawach i konkursach. Pozycja transportowa natomiast przydaje się w domu przy ograniczonym miejscu na półce, gdyż model jest spory. Spasowanie bardzo dobre a jedyny problem to elementy 86a i 86b, gdzie 86a jest trochę za krótka a 86b trochę za długa. Nie jest to wielki problem, ale warto o tym wspomnieć. Następny etap to już zawieszenie i moje znienawidzone opony...
















--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
16-10-17 11:53  Odp: [R/G] M4 + Long Tom, 1:25 Model-Kom.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Cześć,
Skończyłem Long Toma. Model trudny, ale świetnie opracowany. Spasowanie na najwyższym poziomie tak jak plany. Jedyne niespasowania jakie są dotyczą kół, a dokładnie opon. Większość oklejek jest troszkę za duża w stosunku do wręg. Piszę większość, bo element 110e jest za mały i trzeba mu 1mm dodać. To samo tyczy się głównego elementu felgi ( ten z otworkami). Do niego trzeba dodać 2mm. Nie są to wielkie problemy, ale stwierdziłem, że warto o nich napisać żeby kolejny klejący wiedział co i jak. Tyle gadania pora na fotki.


























P.S. Przepraszam za brak niebieskiego tła, ale model po prostu się na nim nie mieści.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
16-10-17 13:23  Odp: [R/G] M4 + Long Tom, 1:25 Model-Kom.
tineo 



Na Forum:
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Te wszystkie szczegóły robią niesamowite wrażenie! Gratuluję! Ciągnika i Haubicy!

--
Pozdrawiam Tomek C.

 
16-10-17 16:43  Odp: [R/G] M4 + Long Tom, 1:25 Model-Kom.
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Brawo ! Wykonałeś bardzo dobrze model , który wymaga dużych umiejętności
oraz cierpliwości . Co następne ?
Pozdrawiam

--
PABLOS

 
16-10-17 17:20  Odp: [R/G] M4 + Long Tom, 1:25 Model-Kom.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

PABLOS, następny będzie Sexton zresztą tak jak już Ci pisałem na email.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
16-10-17 18:02  Odp: [R/G] M4 + Long Tom, 1:25 Model-Kom.
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Ale Sexton nie będzie w moim ulubionym standardzie . Na Twoim miejscu
dorobiłbym podstawkę pod model .

--
PABLOS

 
16-10-17 19:39  Odp: [R/G] M4 + Long Tom, 1:25 Model-Kom.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Paweł, wiem, że Sexton pod kątem wykonania średnio Ci pasuje. Może w miedzy czasie jak to zwykle bywa popełnię coś w standardzie.

--

Post zmieniony (16-10-17 20:46)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024