FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 59 z 64Strony:  <=  <-  57  58  59  60  61  ->  => 
12-10-17 19:40  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

That's true - it does not look good.

 
12-10-17 20:08  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Spokojnie koledzy miłośnicy perfekcji.
 Modelarstwo to zabawa tak? Tak, jak najbardziej tak powinno być.
Najważniejsze żeby modelarz był zadowolony. Nie ma nigdzie obowiązku robienia perfekcyjnych modeli. David postawił na ilość kosztem jakości i dobrze jest skoro wybrał sobie taką modelarską drogę. I jestem pewien że się przy tym dobrze bawi.
Pozdrawiam :)

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
12-10-17 20:59  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

To pouczanie modelarza z dalekiego kraju jest chyba troszkę żenujące i to jeszcze w wykonaniu Akry, który, gdy jemu zwrócono uwagę na braki w jego modelu zaczął strzelać ostre fochy.

 
12-10-17 21:59  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
eustachy87   

Panowie wyluzujcie, zgadzam się w pełni z kolegą starym. Modelarstwo jest dla Davida świetną zabawą. Przyjął taką strategię, jaką przyjął. Nie zgłasza modeli na konkurs. Najważniejsze, że się cieszy i że klejenie sprawia mu przyjemność. Można sugerować mu, żeby trochę bardziej się przyłożył, ale nie można go zniechęcać. Ja zaglądam do tego wątku i każdy kolejny model Davida mnie cieszy. Po prostu fajnie, że działa!
David - klej dalej!
Pozdrawiam!

 
12-10-17 22:18  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Uwagi są o tyle trafne, że kolega David udowodnił nam, że potrafi wykonywać bardzo ładne i starannie wykonane modele. Jeżeli przyzwyczajasz oglądających do wysokiego poziomu i pojawia się coś niefajnego, krytyka może "ustawić do pionu". Ja i tak podziwiam, za "przerób", ale nie można "tolerować" obniżania jakości, gdy wiemy, że David potrafi. Życzę Ci kolego Davidzie, aby pasja modelarska nigdy Cię nie opuściła :-) Powodzenia!

--
Pozdrawiam Darek

 
13-10-17 08:16  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Halogen: NIE JESTEŚ MILE WIDZIANY NA MOICH STRONACH - czy potrafisz to wreszcie zrozumieć?

 
13-10-17 08:31  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

stary wrote:
Easy easy, perfection enthusiasts. Modeling is just a fun? Yes, it is. The most important thing is modeler’s satisfaction. There is no obligation to make perfect models. David put on a number of models, sometimes against their quality and it is good that he has chosen such path. And I'm sure he's enjoying himself.

Eustachy87 wrote:
Gentlemen, easy easy. I fully agree with stary. Modelling is perfect fun for David. He adopted the strategy he had adopted. He does not report models for the contests. The most important thing is that he is happy and that glueing makes him happy. You can suggest him to do it more carefully, but it can not be discouraged. I look often here and every next David’s model enjoys me. Just it’s fine he works!
David - glue on!
Regards!

Doody wrote:
The comments are so accurate because our fellow David has proven to us that he can perform very nice and carefully made models. If you get used viewers to the high level and unexpectedly there is something wrong, criticism can put him "upright". I still admire him for large number of models made, but decrease in quality can not "tolerated" knowing what David can do. I wish you David, my fellow, that the modeling passion never left you :-) Good luck!


--

David napisał:
Pozwól mi wyjaśnić. To jest model który porzuciłem rok temu ponieważ nie byłem z niego zadowolony. Wygląda na złom, ale nie mając nowych modeli (czekam na przesyłkę), zdecydowałem się go skończyć. Może nie powinienem wysyłać go do Konradusa.

W świetle tego wyjaśnienia wycofuję krytyczne uwagi :-)
In the light of this explanation I withdraw my critical remarks :-)

 
13-10-17 13:34  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

David napisał mi:
Komentarze starego, Doody i eustachego87 odebrałem z życzliwością. Moim skromnym zdaniem mówią prawdę. Nie robię modeli na konkursy ale dla własnej przyjemności. Jak już kiedyś pisałem jest fajnie dostać pochwały kiedy wszystko jest w porządku, ale jest także OK być skrytykowanym gdy nie wszystko jest tak, jak być powinno. Zawsze staram się jak najlepiej i będę kontynuować to fantastyczne hobby.
Pozdrawiam wszystkich na Konradusie

Odpisałem mu (I wrote him):
Jaki jest zatem końcowy wniosek? BUDUJ MODELE DLA SWOJEJ – I NASZEJ – PRZYJEMNOŚCI. Nie ma sprawy jeśli od czasu do czasu jakiś model nie będzie z najwyższej półki.


Zatem, Dave, czekamy na zdjęcia kolejnych modeli!
So, Dave, we are waiting for photos of another models!

Post zmieniony (13-10-17 13:35)

 
13-10-17 15:40  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Proszę nie zapominać, że David urodził się w 1945 roku i ma 72 lata

--

Post zmieniony (15-10-17 16:59)

 
14-10-17 10:23  Odp: [R/G] Modele Davida z Tajlandii
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Po tym co napisał Ostoja parzę na te modele i ich twórcę zupełnie inaczej. Wielki szacunek. Sam chciałbym w takim wieku mieć oczy i zdrowie do robienia modeli na dobrym poziomie.

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 59 z 64Strony:  <=  <-  57  58  59  60  61  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024