FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
30-09-17 22:05  [G] Zamek Chęciny/ 1:250/ GPM.
Wojtak 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 10
 

Witam, z radością stwierdzam iż skończyłem 8 zamek średniowieczny a 10 zamek w mojej kolekcji . Jest to model o jedynie 29 numerach części więc skleja się bardzo szybko lecz trzeba mieć na względzie że to stary projekt zamku nie do końca dobrze spasowany również utrudnia skomplikowany kształt poszycia podstawy. Największy problem modelu to to, że w tak dużym modelu są tylko 3 wręgi podstawy a to zdecydowanie za mało. Poradziłem sobie z tym podklejając poszycia na brystol. Mimo to model przyjemny. Na zdjęciu zbiorowym głównym przedstawiłem całą moją kolekcje zamków , na zdjęciach podwójnych starałem się zrobić te o tym samym stylu i podobnym projekcie.Na jednym ze zdjęć zapozowałem z całą moją kolekcją.



























 
30-09-17 22:34  Odp: [G] Zamek Chęciny/ 1:250/ GPM.
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Brawo kolego - jest moc, suuuper to się prezentuje !!! Zapytam się niedyskretnie - pokazywałeś swoim księżniczkom, upss koleżankom te zamki, dało radę : ) ?

 
30-09-17 22:55  Odp: [G] Zamek Chęciny/ 1:250/ GPM.
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Gratuluję kolekcji!

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
01-10-17 00:15  Odp: [G] Zamek Chęciny/ 1:250/ GPM.
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Gratuluję kolekcji, jest się czym pochwalić.

--
54323031

 
01-10-17 11:39  Odp: [G] Zamek Chęciny/ 1:250/ GPM.
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Gratuluję. Ciekawa kolekcja.

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 
03-10-17 14:26  Odp: [G] Zamek Chęciny/ 1:250/ GPM.
dweler 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Okazała kolekcja. Gratulacje, klej dalej.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024