FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 23Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
08-09-17 22:09  Odp: [R] Bell P-39D-1 Airacobra (K.A. 1-2/2016)
Greg77   

Ktoś tam czyta....

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
08-09-17 22:29  Odp: [R] Bell P-39D-1 Airacobra (K.A. 1-2/2016)
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Jest OK.

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
08-09-17 23:42  Odp: [R] Bell P-39D-1 Airacobra (K.A. 1-2/2016)
Kalor 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 10
Galerie - 8
 

Ja też czytam i wybacz że będę od ciebie zrzynał rozwiązana :D

--
Inne moje projekty: Batignolles-Châtillon Char 25T, STRV 103C, Trabaccolo
Przyjemność powinno się mierzyć stopniem realizacji zamierzeń, panie Liang


 
08-09-17 23:51  Odp: [R] Bell P-39D-1 Airacobra (K.A. 1-2/2016)
Miskowski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Noo, jest radość! Jak zwykle zresztą.
Pasy wg. mnie robią kosmiczną robotę, czegoś takiego nie da się wydzięciolić z papieru, minusem jest cena - chyba 30 zł?
Piękne ciemnoszarości matowe.

 
09-09-17 10:10  Odp: [R] Bell P-39D-1 Airacobra (K.A. 1-2/2016)
laszlik 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
 

No to miło mi że jednak ktoś to czyta.
Karol, gdybym miał coś przeciw to bym nic nie pokazywał. Po to między innymi są fora i relacje na nich, żeby się wiedzą i doświadczeniami dzielić.
Miśkowski, dzięki. Co do pasów to cena nie jest moim zdaniem wygórowana. Żeby uzyskać dobry efekt trzeba niestety trochę zainwestować, ale nawet sumując wszystkie wydatki związane z jednym modelem ( wręgi, koła, owiewka, i takie smaczki jak te pasy) i dzieląc je przez ilość poświęconych na budowę tego modelu miesięcy, to naprawdę nie wychodzi dużo.
Nieraz czytam te wszystkie lamenty przy okazji wydania kolejenego modelu z danego wydawnictwa i notorycznie powtarza się mój ulubiony... "... Ale cena powala...". Ręce opadają. Każdy chciałby mieć super ekstra model ale najlepiej żeby kosztował 10 pln i żeby sam się skleił w tydzień. To oczywiście nie do Ciebie dygresja.

--
https://www.facebook.com/Card-Models-By-Maciej-Lach-848667298662956/

 
09-09-17 14:18  Odp: [R] Bell P-39D-1 Airacobra (K.A. 1-2/2016)
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Laszlik. Co do czytania to chyba nie musisz o to się martwić. Trochę odsłon jednak masz. Co tu komentować? Świetna robota, nic dodać nic ująć. A 5 stroch ochów i achów to chyba też nie jest to o czym marzysz ;-)
Kabina fajna, nie za bardzo ulepszona, tak w sam raz. Wersja ludzka. To co Rowin robi fajnie się ogląda, ale Twoja robota to chyba taki złoty środek.
Czekam na poszycie. Samolot ma świetną sylwetkę, kadłub bardzo charakterystyczny i niezbyt łatwy. Wiem że sobie świetnie poradzisz, więc dużo sobie po tym obiecuję :-)

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
09-09-17 17:49  Odp: [R] Bell P-39D-1 Airacobra (K.A. 1-2/2016)
laszlik 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
 

Łosiu, miałem na myśli czytanie tekstu. Wiem poniekąd że ludziom nie chce się czytać tego co ktoś napisze. Wolą tylko obrazki oglądać. Nie raz było już tak że ktoś zadawał mi pytania na które odpowiedzi były już udzielone w tekście wcześniej. Nie chcę tu oczywiście nikogo urazić. Uogólniam jedynie. A to że ludzie odwiedzają moje relacje, to wiem. :)
Natomiast co do mojego podejścia do kokpitów to trafiłeś w sedno. Dokładnie tak jak napisałeś, staram się by był to swojego rodzaju kompromis. Jeżeli na przykład z góry wiem że nie będę wchodził tak głęboko w detal jak Rowin i nie przerabiał wszystkiego i dorabiał miliard przewodów hydraulicznych, zaworów, pompek, kabelków i nie wiadomo jeszcze czego, to nie ma sensu robić nie wiadomo jak wzbogaconej tablicy zegarów.
staram się żeby waloryzacja była jedynie uplastycznieniem niektórych detali, dodaniem co nieco, ale bez przesady. Ważniejszy jest dla mnie dobry retusz, precyzyjne cięcie i czystość.
Dzięki!

--

Post zmieniony (09-09-17 17:52)

 
09-09-17 18:00  Odp: [R] Bell P-39D-1 Airacobra (K.A. 1-2/2016)
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Ja nie czytam, ja tylko obrazki oglądam :)

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
09-09-17 19:52  Odp: [R] Bell P-39D-1 Airacobra (K.A. 1-2/2016)
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ja tam dziwny jestem. Wejście w relacje dla mnie jest równoznaczne z czytaniem :-)
Jak widzę literki to czytam, ale słyszałem że są ludzie "obrazkowi" ;-))

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
09-09-17 20:59  Odp: [R] Bell P-39D-1 Airacobra (K.A. 1-2/2016)
laszlik 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
 

Chyba za daleko poszedłem z tym " nikt nie czyta". Powinienem raczej napisać "niektórzy nie czytają", albo w ogóle tego nie pisać. Wiem, że czytacie. Trochę niepotrzebna nonszalancja. Miało być śmiesznie, wyszło jak zwykle.
Jeżeli ktoś poczuł się urażony to przepraszam. Nie miałem zamiaru nikogo urazić.

--

Post zmieniony (09-09-17 21:00)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 23Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024