FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
24-04-18 08:38  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:300 - made by SZKUTNIK
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Sven - mam podobne podejscie do detalizacji.

Halogen - czytając Twój wpis odnioslem wrażenie że jest emocjonalny i nieco wulgarny. Na prawde nie trzeba. Lubisz wytykać innym, ale jak ktoś odniesie się do Twojej wypowiedzi to zaczyna się robić nerwowo. No i po co to?

Szkutnik - bardzo bym chcial zobaczyc ten model w Warszawie. Na zdjeciu wyglada super. Jestem ciekaw jak jest na zywo.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
24-04-18 12:48  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:300 - made by SZKUTNIK
skarczew   

@Piterkowiec:
Informacja o trudności jest na okładce (5 w skali od 1 do 5). Jeśli dobrze pamiętam jest też podana "legenda" opisowa w środku modelu. Oraz ta ilość części "ponad 10.000"...

 
24-04-18 17:42  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:300 - made by SZKUTNIK
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Raziel ja nic nie wytykam, no chyba, że merytoryczne uwagi nie wygłaszane na klęczkach to grzech. Moja wypowiedź nie jest wulgarna tylko dosadna, no bo ile można tłumaczyć dorosłym ludziom, że moje uwagi to nie krytyka modelu, czepianie się i co tam komu jeszcze do głowy przyjdzie.
Każdy może się przecież odnieść do mojej wypowiedzi, ale niech robi to do tego co ja napisałem, a nie do tego co mu się wydaje, że napisałem.

I jeszcze jedna sprawa - jak myślisz forumowicz ArIzOnA, który wypowiada się w tym temacie to nie Arizonka wypowiadający się w temacie o modelu Horneta w skali 1 :200, czy to przypadek, całkowity zbieg okoliczności ; ) ?

 
24-04-18 18:16  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:300 - made by SZKUTNIK
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Jak bym telewizje oglądał. To że piszesz że nie krytykujesz, nie znaczy że tak jest. Nie czepiasz się? Co merytorycznego jest w czepianiu się ceny, szczególnie porównując z produktem który tak naprawdę jest z innej półki? Wiesz, Mając wybór między Mercedesem CLS AMG a Actrosem pewnie byś wybrał to drugie, bo ma lepszy stosunek ceny do masy...

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
24-04-18 19:02  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:300 - made by SZKUTNIK
Gdaś 

 

I znowu stary zgniły odgrzewany kotlet : CENA , i tak takie wpisy nie zmienią kalkulacji wydawcy co do danego modelu , tyle kosztuje projekt , tyle wydruk , dodać zysk i TYLE MODEL MUSI KOSZTOWAĆ , pasuje kupisz nie to przejdź bokiem , ileż można o tym czytać , a później pretensje ze ktoś się czepia

--
uszanowanko gdaś

 
24-04-18 19:13  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:300 - made by SZKUTNIK
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Jak ciebie Łosiu czytam po raz enty to mi się wydaje, że cierpisz od dawna na jakiś kompleks mojej osoby - ciągle ci coś w moich wypowiedziach nie pasuje.
Tak 140 złotych to jest bardzo duża cena za model w skali 1 :300 i to stwierdzenie to nie jest żadne czepianie się jak to ty nazywasz, tylko po prostu stwierdzenie faktu, a tak na marginesie to nie wydaje ci się, że zbytnio nadużywasz tego określenia ?
Nigdzie nie napisałem, że ten model nie jest wart tej ceny, a to zasadnicza różnica, w sumie Łosiu kupiłeś już ten model i będziesz go sklejał, że tak się nagle w ten temat zaangażowałeś ?

W sumie zabawne jest, że podniesienie ceny modelu z górnej półki o 5 złotych znanego wydawnictwa powodowało tu na forum wielki ból 4 liter sporej części ludzi, a tu nagle 140 złotych za model w skali 1:300 też z górnej półki - to nagle Polacy nic się nie stało.
No tylko, żeby ten model z górnej półki nagle nie wylądował jeszcze wyżej, a mianowicie na strychu - właśnie ze względu na swoją cenę ; )

Przepraszam, czy gdaś to kolejny załogant ... oczywiście - kolego cena to jeden z najważniejszych parametrów jeżeli chodzi o jakąkolwiek sprzedaż i nie jest żadnym zgniłym, starym, odgrzewanym kotletem - źle skalkulowana cena położyła już nie raz wydawało by się zloty interes, czego oczywiście wam nie życzę, ale mimo wszystko może zaproponuję troszkę pokory panowie załoganci. Hej !

Post zmieniony (24-04-18 19:20)

 
24-04-18 19:15  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:300 - made by SZKUTNIK
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Przybyłem, zobaczyłem, KUPIŁEM ;-)
Zlepiacz samolotów

PS. Poziom wydania, rysunków i całość robi naprawdę świetne wrażenie!
Głosowałem portfelem - jestem na TAK :)

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
24-04-18 19:28  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:300 - made by SZKUTNIK
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Przed chwilą widziałem w Empiku. Szczęka mi opadła. Świetnie wydany model. Wzorowo wręcz! A sam projekt po prostu rewelacyjny. Dla mnie za trudny, za duzo drobnicy wiec odpuscilem. Jednak jak ktos ma zacięcie do takich modeli to raczej będzie zadowolony.
Gratulacje za wydanie. I świetnie że trafił do Empiku.
Inne wydawnictwa mogą się os Was uczyć. Niestety nie będą, bo lepiej wydać dużego golasa z masą błędów niż popracować nad jakością.
Cena jak najbardziej adekwatna do zawartości.

--

Post zmieniony (24-04-18 19:31)

 
24-04-18 19:43  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:300 - made by SZKUTNIK
Seweryn 

 

Będzie więcej modeli w 1/300?

--
Seweryn

 
24-04-18 20:38  Odp: [Z] Amerykański lotniskowiec USS „HORNET” (CV-8) skala 1:300 - made by SZKUTNIK
Gdaś 

 

Halogen a czy jesteś adwokatem kupujących czy księgowym wydawców , bo już nie kumam , zawsze krytykujesz że ceny za drogie dla kupujących oraz zawsze "dbasz"o interes wydawnictw , kupujący będzie chciał jak najtaniej a sprzedający odwrotnie , określ się wreszcie po której stronie jesteś bo jak na razie z tego co czytam to jesteś dwulicowy .
Owszem , jestem załogantem SZKUTNIKA bo mam jego modele w porównaniu do Ciebie bo chyba tylko ryja potrafisz na forum drzeć

--
uszanowanko gdaś

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024