FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
27-08-17 14:30  Odp: [N] Bismarck - AVANGARD
F4kL0gic   

Wyobrażać sobie nie trzeba...wprawdzie nie Yamato, ale większość modeli z Angraf, GPM, czy Dom Bumagi ma na okładce IJN.
Jak pisałem IJN przyjęło się do określania przynależności jednostek chociaż Japończycy sami nigdy nie używali tego skrótowca. Tak więc nie widzę problemu aby na okładce widniało DKM Bismarck zamiast Schlachtschiff Bismarck...jak to miało miejsce w moim pierwszym Bismarcku z SuperModel

Poniżej link do materiału z 2002r gdzie DKM już się pojawiało.
http://www.sname.org/HigherLogic/System/DownloadDocumentFile.ashx?DocumentFileKey=741b1965-f742-4adf-9bc2-6a7bf73103a7

Co sobie napiszemy na podstawce to indywidualna sprawa a na sklejalność modelu to nie wpłynie;)

 
27-08-17 14:34  Odp: [N] Bismarck - AVANGARD
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ja się tam nie wypowiadam : D

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
27-08-17 14:50  Odp: [N] Bismarck - AVANGARD
F4kL0gic   

Hehe...IJN Łukasz dobrze określasz obszar swoich zainteresowań:P
Jak ktoś się doczepi to zmień na Cesarska Marynarka Wojenna Wielkiej Japonii (do 1947r) lub 大日本帝国海軍

 
27-08-17 20:10  Odp: [N] Bismarck - AVANGARD
Seweryn 

 

Bzdurami się zajmujecie, jak z tymi burtami. Ciekawe w czym to opracowanie będzie lepsze od modelu P. Halińskiego

--
Seweryn

 
27-08-17 20:56  Odp: [N] Bismarck - AVANGARD
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

O którym Ty Seweryn opracowaniu mówisz ? Tym zapowiedzianym ponad rok temu ? ;-)

 
27-08-17 21:26  Odp: [N] Bismarck - AVANGARD
Seweryn 

 

Tym poprzednim.

--
Seweryn

 
28-08-17 20:43  Odp: [N] Bismarck - AVANGARD
ChrissBis 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Seweryn

Hal myślę ze będzie dużo lepszy z tego co się orientuje.

--
Sklejacz

 
29-08-17 17:40  Odp: [N] Bismarck - AVANGARD
Armand 

 

ChrissBis Hal będzie dużo lepszy? Jak dobrze pójdzie moje prawnuki się go doczekają. Do dziś San Francisco nie doczekał się nawet projektu okładki.
To wygląda przyzwoicie i ma zacny kamuflaż.

 
29-08-17 19:09  Odp: [N] Bismarck - AVANGARD
L_Sz_Misiek   

GPM również dodało tego BISMARCKA...jest kilka zdjęć rysunków montażowych.

https://sklep.gpm.pl/zapowiedzi/bismarck-avangard

Projekty Adama które przeglądałem sprawiły, że zdecydowanie brakuje mi w Bismarcku linii podziału blach na burtach i części dennej (o dodatkowych pasach do naklejenia nie mówiąc) ;)
Reszta jak najbardziej się mi podoba. Z zakupem poczekam do końca roku...później na wersję Military Model faktycznie będą wnuki czekały;)

Post zmieniony (29-08-17 19:26)

 
29-08-17 20:27  Odp: [N] Bismarck - AVANGARD
FloggerB   

DKM
to powszechnie znany skrót Dziewczęce Kółko Maryjne więc z Bismarckiem kojarzy mi się średnio.
A model mnie w ogóle nie interesuje i piszę aby zaistnieć.
Dziękuję !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024