FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
13-08-17 17:56  Odp: [G] Tu-128. Skala 1:33, Hobby Model.
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Mam wrażenie że mirosław za dużo zioła używa, takie mam wrażenie ogólnie bełkot.

 
13-08-17 18:09  Odp: [G] Tu-128. Skala 1:33, Hobby Model.
henrykk   

Mirosław sam pisze o swojej „chorobie mózgu”, czyli o jakimś schorzeniu neurologicznym, które (także) tak może wpływać na zdolność wyrażania myśli.
Panowie, więcej tolerancji!!!

--
Pozdrawiam
Henryk

 
27-08-17 22:35  Odp: [G] Tu-128. Skala 1:33, Hobby Model.
mirosław   

Na Forum:
Galerie - 3
 

-

Post zmieniony (19-02-18 19:08)

 
28-11-17 09:56  Odp: [G] Tu-128. Skala 1:33, Hobby Model.
mirosław   

Na Forum:
Galerie - 3
 

Zdolność wyrażania myśli, Henryk, u mnie taka, że za podskakiwanie na forach, zakłócanie interesu co kto ma kupować od kogo, nałapałem trojanów i mi mogą zrobić np. ban na google.
Jak byłem jeszcze przed trzydziestką, to sobie myślałem: ach, gdybym miał ten internet, to może mógłbym właśnie to robić tak jakby właśnie z innymi razem, a wyszło, że jednak po porównaniu się, tylko oglądać - co jest w sumie stratą czasu i nie robi się wtedy nic kreatywnie odtwórczego. A potem, jeszcze niedawno, zastanawianie się, co też mógłbym robić, ale sam - i też bez zastanawiania po co, ani jak to na postrzeganie mnie przez innych wpływa. Akurat na tym forum nie kpiłem z nikogo, chyba też z niczego, co najwyżej pisałem, że mi się coś w jakimś opracowaniu modelu nie podoba (nawet nie wykonaniu). Rozumiem, że nie mam prawa krytykować, sam nie najlepiej genetycznie zaprojektowany, nie rozwijający siebie. Dyscyplina uprawiana tutaj ostatecznie źle mi się kojarzy z przymusem wojska, jak się grupka zbierze silnych, żeby robić podjazdy, a potem dostają odwet po paru latach, bo się podjeżdżany książę dogadał mieć sojusz; nie oszczędzili nawet dzieci, ile lat to wybijanie trwało, nic na lekcjach w szkole nie było - wiecie, ja teraz siedzę więcej na Youtubie i oglądam Planete, może też coś w google znajdę, ale co za różnica, nie chce m się bawić, dziwię się, że temu Syriuszowi się chciało, chyba uległ propagandzie, widział się kimś innym niż jest, trochę jak ja nadal, bo pewnie jest jeszcze gorzej, no i się nie bał, miał spokój, a nawet ktoś z nim wywiad zrobił - absurd. Natomiast Twoja tolerancja i zdolność oraz stan zdrowia, że lepszy - wydały mi się dziś znowu warte przypomnienia.

Wojna na haju film dokumentalny Lektor PL Miałem na myśli księcia Jaćwingów, tego co Vetulani mówił.

Post zmieniony (28-11-17 11:41)

Jednak przypominam sobie, że raz skrytykowałem - ruchomy zamek Hauru. I nadal uważam, że ma dość badziewny wygląd. Oprócz tego - sprawa ze sciąganiem skanów modeli okrętów, chyba mnie tu podglądano wtedy, co mam na dysku - jeden próbowałem nielegalnie wydrukować, otrzymując sugestię, że won stąd. Aktualnie, jak widzę, nie mogę uruchomić Waszego radia, na którym pamiętam jak napotkałem na Mika Oldfielda Portsmouth i Williama Orbita Adagio for Strings; jednak moim ulubionym jego utworem jest: The Bell - budowałem wtedy USS ,,Belleau Wood" Mały Modelarz 11-12/92 - miał fatalne przesunięcia kolorów, ale i tak mi się podobał, nie widziałem wcześniej podobnego i nie wiedziałem, że okręty mogą mieć taki kamuflaż.
https://www.youtube.com/watch?v=eDg3ULBtezI
***
Jeśli chodzi o Syriusza, to chyba zrozumiałem. Też miałem marzenia. Moje zostały wykpione, jako upośledzenie.

Post zmieniony (19-02-18 19:11)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024