FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
14-08-17 23:30  Odp: Nowości Fly Model/Gomix
L_Sz_Misiek   

Do dzisiaj żałuję, że z okrętów odpuściłem sobie drugie wydanie HMS Belfast...może pojawi się kiedyś w nowościach;)

--
Praca wykonana szybko, to praca wykonana dobrze za pierwszym razem.

 
14-08-17 23:30  Odp: Nowości Fly Model/Gomix
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Oczom nie wierzę, same zachwyty. Nikomu nie przeszkadza kosmiczna cena BV-138? Przecież to"kotlet".

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
15-08-17 00:19  Odp: Nowości Fly Model/Gomix
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Z zestawem antypirackim to już taki kosmos nie jest ;)

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
15-08-17 06:00  Odp: Nowości Fly Model/Gomix
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

O właśnie coś z nowości by się przydało (chociaż zapomniałem o jednej niedawnej nowości FM jak ten sowiecki pancernik), ale taka Msta to by było coś fajnego, nie musi mieć wnętrza.. A projektant może być ten sam bo Zajonc Poziomka i w pojazdówce dobrze umie opracować. Niestety Huey-a nie kupię bo akurat mam x 5.

 
15-08-17 09:30  Odp: Nowości Fly Model/Gomix
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Panie Komendancie do modelu dodane są wręgi wycinane laserowo, model zawiera wiele elementów ruchomych, wymiary modelu to : DŁUGOŚĆ - 602 mm, WYSOKOŚĆ - 179 mm, ROZPIĘTOŚĆ - 817, czyli jest to po prostu potężny model, autorem tego opracowania jest Grzegorz Świerczewski co jest gwarancją, że model będzie OK, model jest bardzo estetycznie wydany z dodaną ilustracją Zbigniewa Kolachy, model owszem jest jak ja to nazywam odgrzewanym kotleciskiem, allllle jest to jednak model wyjątkowo pod każdym względem atrakcyjny i jest to druga współczesna odgrzewka - no nie czarujmy się to jednak nie jest kolejny n- ty Spit, Mesio, czy czesio.
Oby jak najwięcej takich kotletów odgrzewanych w nowych panierkach z różnych półek ze strony tego wydawnictwa.

W tej relacji można zapoznać się z pierwszym wydaniem tego modelu w tzw. żółtej okładce, piąte zdjęcie porównawcze ze Spitem dobitnie pokazuje wielkość modelu http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=175555&t=175555&filtr=&page=1

Tak wygląda okładka pierwotnego wydania tego samolotu - autor modelu Tadeusz Grzelczak.
http://www.ebay.de/itm/FLY-Model-18-Erstauflage-Blohm-Voss-BV-138-1-33-/221715264805

 
15-08-17 10:36  Odp: Nowości Fly Model/Gomix
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Dziękuję za obszerny opis Halogenie. Masz rację że jest to temat atrakcyjny i dobrze że takie się pojawiają. Jednak cena mnie lekko zaskoczyła mając na uwadze to że nie tak dawno kupiłem ten model w wersji z żółtą okładką za 50zł. Takie trendy cenowe to chyba znak czasów i pewnie taniej już nie będzie. Już więcej nic nie mówię bo wyjdzie na jaw że stary zrzęda jestem. Wydawcy życzę sukcesów i wysokich wskaźników sprzedaży coby kolejne wydania przyjaźniejsze naszym kieszeniom :)

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
15-08-17 14:57  Odp: Nowości Fly Model/Gomix
radomir 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

Zaproponuję reedycję Rodneya, z oryginalnym żółtym pokładem,to bardzo ładny klasyk.

 
15-08-17 21:11  Odp: Nowości Fly Model/Gomix
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Panie Komendancie, no właśnie jak widać jest nas dwóch, bo i mnie cena zaskoczyła in minus : (((((((((( dlatego opisywałem tylko te miłe aspekty ponownego wydania tego modelu : ))))))))))).

 
15-08-17 21:41  Odp: Nowości Fly Model/Gomix
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Cena jest mało atrakcyjna. Ale może wydawca doszedł do wniosku że napaleńcy i tak kupią. Można się jedynie pocieszyć że jakiś model samolotu w plastiku takiej wielkości (nie skali) to od 300 zł plus farbek na minimum 100 zł. No nie da się ukryć że ten BV efektownie wygląda. Na szczęście nie muszę sięgać do portfela bo ma go sklejonego. Chociaż jak zobaczę gdzieś na stoisku i jest ładnie wydany to nigdy nie wiadomo czy się człowiek nie napali.

 
15-08-17 22:17  Odp: Nowości Fly Model/Gomix
Seweryn F.   

Czy jest to cena wysoka to nie wiem, natomiast modele plastikowe ostatnio straszą cenami. Nowy Su-34 w skali 1/72 - 250 pln (!!!), a ten sam samolot w skali 1/48 - 500 pln. Zapowiadany 1/32 pewnie dobije do tysiaka :)))

Post zmieniony (15-08-17 22:18)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024