FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
14-08-17 17:01  Nowości Fly Model/Gomix
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Z działu Nowości http://www.flymodel.pl/75-nowosci

 
14-08-17 18:33  Odp: Nowości Fly Model/Gomix
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Lata temu skleiłem ten model ( UH-1B) . Niełatwy w budowie , raczej skromnie zdetalizowany,
ale efektownie się prezentował na półce . Chętnie bym zerknął jak wygląda obecne
wydanie pod względem graficznym.
Pozdrawiam

--

Post zmieniony (14-08-17 18:37)

 
14-08-17 19:38  Odp: Nowości Fly Model/Gomix
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

To jest nowe opracowanie, czy stare?

 
14-08-17 20:15  Odp: Nowości Fly Model/Gomix
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Flymodel/Gomix jak chyba zauważyliście ma w zwyczaju wznawianie starych udanych opracowań bez fajerwerków , ale jakby w druku wznowienia są lepsze. Jedynymi chyba nie wznowieniami były Leopard i Ferdinand. Oczywiście całego dorobku nie wznawiają ale takie najbardziej udane efektowne modele właśnie bez cudowania.

 
14-08-17 20:28  Odp: Nowości Fly Model/Gomix
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Zobaczymy jak to wygląda w środku.
Może ktoś kiedyś udostępni zdjęcia arkuszy.

 
14-08-17 20:42  Odp: Nowości Fly Model/Gomix
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Graficznie też pewnie będzie dobrze wydane, eeeeech te okładki i osobne arkusze z ilustracjami takich autorów jak Panowie Wróbel, Kolacha, a nie jakieś okładki z bohomazami malowanymi kaczym piórem : ))))))))))
Powtórzę się, ale jaka tam jest jeszcze kopalnia tematów do współczesnego wznowienia i odkurzenia grafiki i liftingu części : ))))))))))))

 
14-08-17 20:48  Odp: Nowości Fly Model/Gomix
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Wydawnictwo ma sporo ciekawych modeli które mogliby odświeżyć . I na swojej stronie
pochwalić się zmianami w postaci prezentacji arkuszy.

--
PABLOS

 
14-08-17 22:07  Odp: Nowości Fly Model/Gomix
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

B&V to kawał świetnego modelu! Czekam na reaktywację Karasia i żaglowców.

Co do UH-1B to model jest w komplecie z laserowo wyciętymi wręgami.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
14-08-17 22:18  Odp: Nowości Fly Model/Gomix
Tap-Chan 

 

Ooooo, FlyModel. Ze wznowień to na pewno przytuliłbym komputerowo przerysowanego SU-34. FM miał najciekawsze tematy jak na mój gust i nie były to kotlety typu Tygrys, T-34 czy inne Pantery.
A jest w co ręce włożyć - ot, choćby C1 Ariete - Bryła prosta, model fajny. 2S19 MSTA-S. BMPT-72 Terminator 2, Chieftain Mk.11, KPz-70, T90A/MS, Conqueror, AMX-30B2. No i w końcu - coś amerykańskiego. Ja wiem, że kształty kadłuba ciężkie, ale żeby nie było żadnego Pattona w kartonie? Albo taki M103.

Nietkniętych tematów jest cała masa, a wymieniłem tylko gąsienicową cząstkę.
Liczę, że FlyModel rozkręci się na dobre, bo jako porządny fan zakupiłem i Leoparda, i Ferdynanda. I zamierzam zakupić wszystko, co wyjdzie, a jest w ramach moich zainteresowań.

 
14-08-17 22:55  Odp: Nowości Fly Model/Gomix
Seweryn 

 

UAA Alaska byłby mile widziany. Huey był bardzo dobry, kupię reedycję.

--
Seweryn

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024