FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 11Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
30-07-17 21:56  Odp: [R] – Rudowęglowiec SOŁDEK (MM 8/83) powiększony do 1:100 – made by SZKUTNIK
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!

krzysztof: Zgadza się. W Planach Modelarskich nr. 108 "OPRACOWANO" Sołdka w skali 1:100.

Przyszedł czas zająć się ścianami ładowni.



Post zmieniony (16-09-18 04:36)

 
31-07-17 11:36  Odp: [R] – Rudowęglowiec SOŁDEK (MM 8/83) powiększony do 1:100 – made by SZKUTNIK
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Podglądam, pięknie, ładnie tylko... na wielu statkach nie spotkałem zejścia do ładowni gdzie stopnie są płaskie takie jak na schodach. Zawsze były to pręty stalowe o okrągłym przekroju. Czyzby na "Sołdku" były(są) inne ?

 
31-07-17 16:17  Odp: [R] – Rudowęglowiec SOŁDEK (MM 8/83) powiększony do 1:100 – made by SZKUTNIK
F4kL0gic   

Szkutniku a nie masz może w planach wysłania któregoś projektanta na kilka...naście nocy na USS Iowa / Missouri? ;)

 
31-07-17 20:05  Odp: [R] – Rudowęglowiec SOŁDEK (MM 8/83) powiększony do 1:100 – made by SZKUTNIK
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!

F4kL0gic: Ja nikogo na siłę nigdzie nie wysyłam. Modelarze z załogi Szkutnika sami wybierają sobie modele jakie chcą budować. Jacek, przed rozpoczęciem prac nad Sołdkiem, chciał go sobie dokładnie obejrzeć. No to wysłaliśmy go do Gdańska na weekend.
Na razie żaden z projektantów Szkutnika nie wspominał nic na temat budowy modelu USS Iowa czy Missouri.
Mamy kilku zaprzyjaźnionych shiploversów pracujących na amerykańskich okrętach-muzeach. Z materiałami nie ma więc najmniejszego problemu. Może kiedyś....... kto wie.

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
31-07-17 20:54  Odp: [R] – Rudowęglowiec SOŁDEK (MM 8/83) powiększony do 1:100 – made by SZKUTNIK
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Ja proszę o wyjazd do Bostonu, kiedyś tam? ;-)

 
31-07-17 21:19  Odp: [R] – Rudowęglowiec SOŁDEK (MM 8/83) powiększony do 1:100 – made by SZKUTNIK
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Na Sołdku jako muzeum spędziłem kilka tygodni mieszkając w czasie wakacji w młodości, gdy za nocleg na statku pracowaliśmy w modelarni CMM na Ołowiance. Wygodne kajuty, mesa, tylko do łazienki szło się przez maszynownię, gdy mieszkaliśmy na rufie. Jadaliśmy na mostku bo tam była kuchnia. Kajuty trzeba było zamykać na klucz bo zwiedzający wchodzili w czasie dnia jak się było "w domu". Pamiętam spektakl "Znaczy kapitan" który odbył się jednego razu w ładowni statku. To dopiero były czasy.

--
Sven

HMS Ark Royal

 
01-08-17 12:20  Odp: [R] – Rudowęglowiec SOŁDEK (MM 8/83) powiększony do 1:100 – made by SZKUTNIK
GreifScotland   

Oglądam :D
a można się uśmiechnąć o zdjęcia ładowni zwłaszcza burt od środka?
Pozdrawiam

 
01-08-17 19:50  Odp: [R] – Rudowęglowiec SOŁDEK (MM 8/83) powiększony do 1:100 – made by SZKUTNIK
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Witam chyba o to Ci chodzilo :

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
01-08-17 20:40  Odp: [R] – Rudowęglowiec SOŁDEK (MM 8/83) powiększony do 1:100 – made by SZKUTNIK
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!

Alski: dokładnie chodzi o to tylko w wersji bez "ulepszeń" na potrzeby muzeum.

Dalsza zabawa z ładownią. Nie wszystko jak widać wychodzi za pierwszym razem.
Są też pokazane "wzmocnienia burtowe", o które prosił GreifScotland.



--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
02-08-17 11:49  Odp: [R] – Rudowęglowiec SOŁDEK (MM 8/83) powiększony do 1:100 – made by SZKUTNIK
kubeksus 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

To nie jest Mały Modelarz (przeskalowany czy nie) więc nie wiem po co się upierać i pisać to w tytule. Projekt MM może był i bazą lub inspiracją ale z tego co tu prezentujesz jest to zupełnie nowy projekt.

--
Pozdrawiam,

Kuba
---------------------------------------------
Flota japońska:
Na morzu
MATSU | NAGATSUKI | KIJI | ISUZU | SBT | OTSU GATA | KAMIKAWA MARU

W stoczni
NOTORO | ZUIHO

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 11Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024