FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  -> 
15-09-18 14:01  Odp: [R] – Rudowęglowiec SOŁDEK (MM 8/83) powiększony do 1:100 – made by SZKUTNIK
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!

ceva: Ciąg dalszy nastąpi. Rzeczywiscie zdjęcia zniknęly. Byly umieszczone na wstaw.org. Jak tylko znajdę chwilę poszukam innego miejsca i wrzucę je ponownie.

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
16-09-18 11:54  Odp: [R] – Rudowęglowiec SOŁDEK (MM 8/83) powiększony do 1:100 – made by SZKUTNIK
Wojciech Cięciwa   

Wy7staw może jako całą "paczkę" od razu a nie poszczególne zdjęcia.

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
18-09-18 15:51  Odp: [R] – Rudowęglowiec SOŁDEK (MM 8/83) powiększony do 1:100 – made by SZKUTNIK
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!

PRACE NAD PROJEKTEM MODELU TRWAJĄ NADAL.
ROBIMY TO DLA SOŁDKA.
NALEŻY MU SIĘ GODNIE OPRACOWANY MODEL KARTONOWY

Zgodnie z sugestią na razie wstawiamy całą paczkę zdjęć , jeśli znajdziemy dobry hosting to podlinkujemy w relacji od nowa

https://photos.app.goo.gl/MJfnsooJV2sVyM3y6

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
18-09-18 16:23  Odp: [R] – Rudowęglowiec SOŁDEK (MM 8/83) powiększony do 1:100 – made by SZKUTNIK
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

SZKUTNIK napisał:

> Ahoj!

Ahoj!

> jeśli znajdziemy dobry hosting to podlinkujemy w relacji od nowa

Po co szukać? Podlinkuj to co jest pod Twoim linkiem. Google to chyba nie najgorszy hosting ;>

pozdr,
k

 
18-09-18 16:34  Odp: [R] – Rudowęglowiec SOŁDEK (MM 8/83) powiększony do 1:100 – made by SZKUTNIK
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Ale nie wiem jak sie generuje link do miniaturki , chyba że nie ma takiej opcji i będą tylko linki do klikania aby otworzyć zdjęcia

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
18-09-18 17:52  Odp: [R] – Rudowęglowiec SOŁDEK (MM 8/83) powiększony do 1:100 – made by SZKUTNIK
skarczew   

@SZKUTNIK:
Można miniaturki zrobić, chociaż wymaga to minimum pracy (ok. 1 minuty na każde zdjęcie).

1. Otwieramy album (np. Twój link powyżej).
2. Otwieramy konkretne zdjęcie.
3. W widoku zdjęcia klikamy prawym klawiszem myszki na zdjęcie, i kopiujemy adres (u mnie pod FireFoxem jest to "Copy Image Location". Otrzymany link będzie bezpośrednim linkiem do zdjęcia.
4. Otwieramy nową zakładkę w przeglądarce i wklejamy skopiowany link. Następnie przechodzimu na koniec adresu i szukamy frazy w rodzaju "=w1468-h1101-no" (liczby oznaczają szerokość i wysokość zdjęcia, i prawie zawsze będą się różnić dla różnych zdjęć).
5. Zastępujemy "=w1468-h1101-no" na końcu zdjęcia przez "=s250" (bez cudzysłowów).
6. Otrzymany link bedzie linkiem do miniaturki.

Wstawiamy oba linki według wzoru:
[ url=bezpośredni_link_do_zdjęcia][ img]link_do_miniaturki[ /img][ /url]

Przykład:


Zamiast "=s250" można popróbować inne wartości:

"=s50"


"=s450"


Pozdrawiam,
S

Post zmieniony (18-09-18 17:56)

 
18-09-18 20:13  Odp: [R] – Rudowęglowiec SOŁDEK (MM 8/83) powiększony do 1:100 – made by SZKUTNIK
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

@skarczew - dzięki za wpisanie sposobu :) , nie mogłem szybko odpowiedzieć Szkutnikowi, bo byłem poza domem.

pozdr,
k

 
18-09-18 21:23  Odp: [R] – Rudowęglowiec SOŁDEK (MM 8/83) powiększony do 1:100 – made by SZKUTNIK
Jarek 

 

@SZKUTNIK

Możesz powiedzieć mniej więcej na jakim etapie jest ten projekt i kiedy planujesz wydanie modelu? Zastanawiam się czy czekać, bo surówka wygląda super, no ale pojawił się Sołdek w setce z GPM'u i mocno mnie kusi, żeby kupić już teraz i jesienią coś pokleić.

Pozdrawiam

--

 
19-09-18 20:59  Odp: [R] – Rudowęglowiec SOŁDEK (MM 8/83) powiększony do 1:100 – made by SZKUTNIK
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!

Janek: Jak masz parcie i kuszenie to kup SOŁDKA z GPM. Nie będziesz przecież siedział całą jesień bez sklejania tylko dlatego, że Szkutnik nie wydał teraz modelu.

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
06-11-18 12:18  Odp: [R] – Rudowęglowiec SOŁDEK (MM 8/83) powiększony do 1:100 – made by SZKUTNIK
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Dzisiaj jest rocznica zwodowania prawdziwego Sołdka, i to okrągła bo 70-ta, więc pozwolę sobie spytać jak się ma Sołdek na waszej pochylni?

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024