FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
28-07-17 17:51  [R/G] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
Krzysztof NT 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16
 

Zapraszam do mojej nowej relacji.

Tym razem padło na kolejny rozpoczęty kiedyś tam model: okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III).
Znając samego siebie, jeśli nie wrzucę relacji na forum (czytaj: jeśli nie zobliguję samego siebie do dalszej pracy), to Victor chyba utknie na lata w szafie i tyle go widziano.

Model ukazał się w wydawnictwie GPM, skala 1:200 , opracowanie Łukasz Fuczek. Czyli jeden z moich ulubionych projektantów.

No to najpierw okładka:



A teraz garść zaledwie kilku fotek, bo jak sami widzicie jest tylko kadłub bez żadnego szału czy detali:



Post zmieniony (30-04-18 22:13)

 
28-07-17 19:22  Odp: [R] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Ale przeciez Ty prawie go skonczyles ;)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
28-07-17 21:14  Odp: [R] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
Prof. Volta   

O! Mój "ulubieny". Musi być skończony. Tak niewiele zostało do zrobienia.

 
07-04-18 21:17  Odp: [R] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
Krzysztof NT 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16
 

Nareszcie miałem trochę czasu i podgoniłem zabawę z Victorem.
Szaleństwa nie ma, model nie jest przecież wymagający czy pracochłonny. Ale dla mnie to frajda i radocha, że mogę się pochwalić wykonanym kioskiem, rufowymi sterami i jakąś tam częścią detali.



--

 
08-04-18 20:28  Odp: [R] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
bezdzik 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jak to mówią: powoli do brzegu! Trochę zaparcia, bo frajda już jest :D, i będzie gotowy. Ja przy swoim to staram się codziennie coś zrobić, chociaż jakąś część wyciąć i idzie. Jak dobrze pójdzie to do końca kwietnia się wyrobię :)

--
Na półce: F7F (Fly), P-51D (GPM), Tempest (MM), P-47D (GPM), P-66 Vanguard (Modelik) i inne
w budowie: Garland (MM), MC.202 (nn), He-162 (Modelik)
w planach: P-38 (wszystkie! :D) i polska flota WWII
Modele polskich okrętów WWII

 
10-04-18 14:51  Odp: [R] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
István 

 

piękność!!!!!

 
30-04-18 22:10  Odp: [R/G] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
Krzysztof NT 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16
 

Nareszcie model nabrał porządnych kształtów.

Powstały stery dziobowe:



Uporałem się ze śrubami:



Reling, czy diabli wiedzą co, też udało się wykonać:



Trochę zmarnowałem drutów na kiosku:



A teraz zapraszam do oglądania całości.
Kolejny, już piąty podwodniak zrobiony.







Post zmieniony (30-04-18 22:16)

 
01-05-18 20:34  Odp: [R/G] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Gratuluję wykonania. Podoba mi się i to bardzo.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
01-05-18 21:38  Odp: [R/G] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Ja też gratuluję pięknie wykonanego Viktorka. A dałoby radę zrobić zdjęcie rodzinne wszystkich podłódek? Można by wtedy porównać ich wielkości względem siebie.

--
"Si vis pacem para bellum"

 
01-05-18 21:58  Odp: [R/G] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Nie chciałeś tych niebieskich szyb wiatrochronu zastąpić przeźroczystymi?

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024