FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
28-07-17 17:51  [R/G] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
Krzysztof NT 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16
 

Zapraszam do mojej nowej relacji.

Tym razem padło na kolejny rozpoczęty kiedyś tam model: okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III).
Znając samego siebie, jeśli nie wrzucę relacji na forum (czytaj: jeśli nie zobliguję samego siebie do dalszej pracy), to Victor chyba utknie na lata w szafie i tyle go widziano.

Model ukazał się w wydawnictwie GPM, skala 1:200 , opracowanie Łukasz Fuczek. Czyli jeden z moich ulubionych projektantów.

No to najpierw okładka:



A teraz garść zaledwie kilku fotek, bo jak sami widzicie jest tylko kadłub bez żadnego szału czy detali:



Post zmieniony (30-04-18 22:13)

 
07-04-18 21:17  Odp: [R] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
Krzysztof NT 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16
 

Nareszcie miałem trochę czasu i podgoniłem zabawę z Victorem.
Szaleństwa nie ma, model nie jest przecież wymagający czy pracochłonny. Ale dla mnie to frajda i radocha, że mogę się pochwalić wykonanym kioskiem, rufowymi sterami i jakąś tam częścią detali.



--

 
30-04-18 22:10  Odp: [R/G] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
Krzysztof NT 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16
 

Nareszcie model nabrał porządnych kształtów.

Powstały stery dziobowe:



Uporałem się ze śrubami:



Reling, czy diabli wiedzą co, też udało się wykonać:



Trochę zmarnowałem drutów na kiosku:



A teraz zapraszam do oglądania całości.
Kolejny, już piąty podwodniak zrobiony.







Post zmieniony (30-04-18 22:16)

 
02-05-18 09:02  Odp: [R/G] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
Krzysztof NT 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16
 

Najger - mówisz i masz. Fotki będą.

Stary - oczywiście, że planowałem wykonać przeźroczysty wiatrochron. Zamierzenie ambitne i godne pochwały. Tylko kiedy zobaczyłem jak się prezentuje moja radosna twórczość, to całość powędrowała do śmieci. Jak będę wykonywać modele na Twoim poziomie, to wiatrochron przeźroczysty będzie. Niestety, chwilowo jest to poza moim zasięgiem.

 
02-05-18 20:51  Odp: [R/G] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
Krzysztof NT 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16
 

Przedstawiam obiecane "rodzinne" zdjęcia podwodniaków.
Na pierwszej fotce od lewej: Victor, November, USS Skipjack, Alfa, USS Seawolf.







 
03-05-18 20:27  Odp: [R/G] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
Krzysztof NT 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16
 

No właśnie, przestoje w stoczni nie są wskazane.
A że rozgrzebane mam trzy podwodniaki: USS Greeneville z GPM, Kursk z Fly Model i Giepard z GPM, to jest w czym wybierać.
Na dniach jeden z nich pojawi się w nowej relacji.

 
05-05-18 19:38  Odp: [R/G] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
Krzysztof NT 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16
 

Bishoprd, w trakcie budowy nie oglądałem fotek tej jednostki, śmigałem wyłącznie według instrukcji. Ale przecież mogłem popełnić gafę źle odczytując rysunki.
Jeśli jest błąd, to nauczka na przyszłość aby uważnie studiować instrukcję, plany, zdjęcia etc.
A jeśli wszycho jest ok, to uff...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024