FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
11-07-17 20:06  [N] Spitfire AH
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

http://halinski.com.pl/nowosci/spitfire-XVIe-cover-large.jpg

Post zmieniony (11-07-17 20:12)

 
11-07-17 20:09  Odp: [N] Spitfire AH
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

W końcu, choć trochę szkoda że nie wersja mk XIVe :/
I znowu w pakiecie ^^

--

 
11-07-17 20:17  Odp: [N] Spitfire AH
Robert   

Fajnie,a jednak na skróty,monotematycznie,na kase,co nastepne nowa foka?

 
11-07-17 20:18  Odp: [N] Spitfire AH
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Czekam na pakiet Bismarck / HMS Hood...

Minęły czasy kiedy można kupić jeden model w rozsądnej cenie z tego wydawnictwa. Nie ogarniam polityki...

Post zmieniony (11-07-17 20:19)

 
11-07-17 20:23  Odp: [N] Spitfire AH
Robert   

Nie ma polityki,jest buisness

 
11-07-17 20:39  Odp: [N] Spitfire AH
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Kolejne dwa Spitfire'y w polskich barwach - mi się ta opcja podoba.

--
http://messer.cba.pl

 
11-07-17 20:41  Odp: [N] Spitfire AH
Paweł63   

Witam.
Będę nudny , ale cena powala.
Pozdrawiam,Paweł

 
11-07-17 20:51  Odp: [N] Spitfire AH
F4kL0gic   

Zakładałem że jest jakaś kolejność w tych modelach prezentowanych na stronie wydawnictwa...nowość / w przygotowaniu...a tutaj nagle pojawia się Spitfire zamiast Me-262B.
Skoro modele wychodzą średnio co 4 miesiące to cały misterny plan z Bismarckiem w tym roku poszedł się...ten tam tego.

 
11-07-17 20:56  Odp: [N] Spitfire AH
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Wreszcie Spity, których jeszcze nie było! I to z dwiema różnymi osłonami kabiny.

--
pozdrawiam
Piotr


 
11-07-17 21:07  Odp: [N] Spitfire AH
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Tak, strasznie szkoda że to nie wersja XIV. Wydawnictwo znowu poszło na skróty, ale chwali się że modele opracowano z różnymi wersjami kabiny. Poza tym bardzo podoba mi się kamuflaż RAFu z drugiej połowy wojny. Poważnie rozważam czy kupić, pomimo ceny.

Odnotowuję brak kół żywicznych u wydawcy. Mam nadzieję że się pojawią.

Jeśli ktoś zakupi to chętnie obejrzałbym zdjęcia arkuszy.

> Zakładałem że jest jakaś kolejność w tych modelach prezentowanych na stronie wydawnictwa

To jest błędne założenie :-) Me 262 już gdzieś z rok wisi, a Hellcat chyba jeszcze dłużej. Ja się cieszę że modele wychodzą w miarę regularnie. I że są to same samoloty, chociaż wiem że miłośnicy szkutnictwa mogą czuć się zawiedzeni.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024