FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
12-07-17 19:41  Odp: [N] Spitfire AH
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Modele piękne, nowy Spit z MM tez bardzo fajny, oba na pewno kupię, ale ileż można tych Spitów wydawać...

Ani MM, ani AH nie wydaje w ogóle pojazdów...

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
12-07-17 20:59  Odp: [N] Spitfire AH
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Szczerze: pojazdy typu czołgi z plastiku 1:35 wraz z gąskami , czy ciężarówki wraz oponami kosztują mniej niż kartoniak + gąski. A że w pojazdówce panuje mania malowania to sam rozumiesz że amatorów sklejaczy może ubywać. A zbieraczy za 100 zł i więcej też za dużo nie ma. A Spity 1:32 są w cenach 100 - 130 zł. No od biedy niby sztuka hala wynosi 42zł. Ale na co komu drugi. Jednen za góra 45 zł by, kupił a 2 w jednym zeszycie mi na nic.

 
12-07-17 21:01  Odp: [N] Spitfire AH
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

AH już podobno nie wróci do wydawania pojazdów bo niszowy temat.

A co do cen i utrzymania wydawnictwa - tutaj bardziej chyba chodzi o problemy kadrowe, mniej nowych tematów i trza nadgonić z kasą wydając takie właśnie modele, które powstają mniejszym nakładem pracy niż temat zupełnie nowy, czy większy (Bismarck)

Swoją drogą Bismark już płynie z innego wydawnictwa :)

 
12-07-17 21:46  Odp: [N] Spitfire AH
F4kL0gic   

Przemek coś więcej o innym wydawnictwie od Bismarcka?

 
12-07-17 21:58  Odp: [N] Spitfire AH
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Model wkrótce się ukaże, wtedy samo wydawnictwo wyłoży kawę na ławę :-)

Post zmieniony (12-07-17 21:58)

 
12-07-17 21:59  Odp: [N] Spitfire AH
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

A co Bismarck z GPM to zły. Mucha nie siada. Po co cudować. Nawet MM 300 setka nie jest obciachowy.

 
12-07-17 22:24  Odp: [N] Spitfire AH
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Kto tu cuduje ? Po prostu wychodzi świeże opracowanie na poziomie w 1/200 ;-)

Mam nadzieje ABC że z tym Bismarkiem z GPM to żarcik...

 
12-07-17 22:43  Odp: [N] Spitfire AH
F4kL0gic   

ABC...15 lat temu skleiłem Bismarcka wydanego przez Super Model i nie uważam aby jakikolwiek model był obciachowy. Mój Bismarck z sentymentu do dzisiaj leży na strychu, ale jego stan jest już agonalny. Chce popełnić go jeszcze raz, jednak jeżeli mam ponownie zabrać się za okręt 1,2m to chce coś opracowanego jak obecne modele Model Hobby czy Neptunia Hobbies.
Przemek...nie ładnie takiego klina wbijać :P

 
13-07-17 06:08  Odp: [N] Spitfire AH
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Może się nie znam na szczegółach ale ten Bismarck z GPMu robi na fotkach dobre wrażenie. I malowanie ma fajne. Chyba że problem tkwi w jakichś znacznych odstępstwach od orginału.

 
13-07-17 07:35  Odp: [N] Spitfire AH
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Fajnie.
Temat wátku zszedł już na pojazdy i bismarka, znak,że widownia ma już dość. Wátek zamykam. Teraz czekamy na pierwszego klienta,który wstawi fotki arkuszy.
Wtedy można będzie znowu ponarzekać ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024