FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
06-07-17 09:24  [N] ŚzK 052 Lokomotywa Malcom Moore Eng. SANDY 1:25
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Witajcie,

można powiedzieć że w tym roku mam już 100% progresu z wydawaniem modeli, ponieważ w zeszłym roku udało mi się wydać tylko 1 tytuł a w tym już drugi :)) i to jaki....

Od dzisiaj w sprzedaży bardzo ciekawa wąskotorowa, spalinowa lokomotywa australijska projektu Adama Kocha której narodziny można było śledzić na forum. Druk oczywiście OFFSETOWY co ostatnio staje się rzadkością u wydawców :)

6 stron części, 4 strony rysunków, 2 instrukcji



Do lokomotywy dostępne dodatki laserowe (loga, podesty, kratownice, ławeczka, wręgi) za 49 zł.
Lokomotywa i inne ciekawe modele dostępne wysyłkowo w sklepie na stronie wydawnictwa <www.swiatzkartonu.eu>

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
06-07-17 10:33  Odp: [N] ŚzK 052 Lokomotywa Malcom Moore Eng. SANDY 1:25
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Dodałem zdjęcia arkuszy i wprowadziłem do sklepu laserki.

Zapraszam.

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
06-07-17 11:00  Odp: [N] ŚzK 052 Lokomotywa Malcom Moore Eng. SANDY 1:25
Arturo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

A gdzie ona ma kumin? Puciong bez kumina nie pojedzie :)

--
Pozdrawiam, Arturo :)

 
06-07-17 19:48  Odp: [N] ŚzK 052 Lokomotywa Malcom Moore Eng. SANDY 1:25
Draccus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Bo to chyba akumulatorowa jest :) to i dymu i komina nie ma :)

--
Na desce kreślarskiej
Ty51-1 BR52
Stronka
DraccusModels

Pozdrawiam

 
06-07-17 20:18  Odp: [N] ŚzK 052 Lokomotywa Malcom Moore Eng. SANDY 1:25
Adam Cook - bomb 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 62


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10


 - 25

Lokomotywa miała napęd spalinowy z silnikiem V8 Forda.
Z silnika poprzez standardowe kolektory wydechowe szła rura z tłumikami i wydechem wewnątrz ostoi z lewej strony.
Na zdjęciu widać jak był prowadzony wydech od silnika. Rura wydechowa wystająca z ostoi jest przeróbką warsztatową, aby nie zaprószyć ognia na suchej trawie na torowisku.

A tutaj lokomotywa bez przerobionego wydechu:


--
<<<Wszystko co jeździ , a w szczególności po szynach , RULEZZZ>>>

 
06-07-17 22:11  Odp: [N] ŚzK 052 Lokomotywa Malcom Moore Eng. SANDY 1:25
Arturo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Z początku myślałem, że to "elektrowóz" w takim stylu jak na tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=iHezPMuI3pU . Potem pogrzebałem i dowiedziałem się, że to spalinówka. Stąd moje pytanie o komin, ale już wszystko jest jasne, dzięki!

Post zmieniony (06-07-17 22:12)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024