FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
04-07-17 22:23  [N] Spitfire Mk Vb Mały Modelarz
tomek   

Na stronie MM pojawił się nowy numer 10-11-12\2013 Spitfire.

 
04-07-17 22:33  Odp: [N] Spitfire Mk Vb Mały Modelarz
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Na okładce to samo oznaczenie boczne co w numerze 3/2005. Ciekawe czy poprawili błąd w kamuflażu oprofilowania skrzydła.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
04-07-17 22:34  Odp: [N] Spitfire Mk Vb Mały Modelarz
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Nooooooo : ))))))))))))

 
05-07-17 08:55  Odp: [N] Spitfire Mk Vb Mały Modelarz
Piterkowiec 

Na Forum:
Galerie - 12
 

Bardzo dobra wiadomość.
Wprawdzie Spitfire nie jest w moim kręgu zainteresowań, ale bardzo cieszę się , że MM wznawia działalność.

--


P.s.
Właśnie sprawdziłem, że na stronie MM nie ma tego modelu, a wczoraj jeszcze była?

Post zmieniony (05-07-17 09:10)

 
05-07-17 09:58  Odp: [N] Spitfire Mk Vb Mały Modelarz
rysiu62   

A kiedyż zawiesił ową działalność ?

 
05-07-17 11:21  Odp: [N] Spitfire Mk Vb Mały Modelarz
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

http://www.mazowszelok.pl/428-news/news-2017/news-2017-7/2072-maly-modelarz-10-11-12-2013

Tutaj tak ładnie opisane.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
05-07-17 13:40  Odp: [N] Spitfire Mk Vb Mały Modelarz
Dixie 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

...a tu tradycja górą :) http://www.mazowszelok.pl/maly-modelarz

Swoją szosą, tabelka pod notką historyczną ma nagłówek: "WYMIARY I OSIĄGNIĘCIA SAMOLOTU" :D
Grunt, to poczucie humoru :)
Ale poważnie, to fajnie, że ktoś pomyślał o tej notce. Wszak walor edukacyjny wpisany jest bodaj w status tej organizacji. Tylko edytorsko troszkę kuleje, tak jakby tylko kopiuj-wklej zadziałało.

--
...to ja idę sklejać pierogi :)

 
05-07-17 14:18  Odp: [N] Spitfire Mk Vb Mały Modelarz
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Redaktor naczelny mógłby kapkę przemodelować wąsa, ów wzorek wyszedł z mody w dość spektakularny sposób w czasie drugiej wojny;)

Canta się chyba w tym roku nie doczekają, ci co na niego czekają.

 
05-07-17 19:47  Odp: [N] Spitfire Mk Vb Mały Modelarz
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Kalafior, nie przesadzaj z tym humorem! Co Ci przeszkadza czyjś wąs?

 
05-07-17 20:44  Odp: [N] Spitfire Mk Vb Mały Modelarz
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Od maja, ale nie redaktora wiedziałem, że będzie Spit, gdyż ponieważ od czasu do czasu ucinam sobie pogawędkę z przedstawicielem redakcji MM, informacje są zawsze wyczerpujące.
Opóźnienie wydania Canta nie robi na mnie żadnego wrażenia, a nawet jest to sprzyjająca okoliczność dający mi czas na skończenie obecnie klejonego modelu, a mam taką zasadę, że nie zaczynam nowego modelu nim nie skończę poprzedniego.
Mam tylko nadzieję, że autor opracowania należycie wykorzysta materiały jakimi dysponuje i w efekcie trafi na rynek atrakcyjny model.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024