FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 7Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
31-01-15 19:00  [R/G] Sturmtiger 1:25 SuperModel
dweler 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Cześć.
W Koriejcu zostały już same drobiazgi, ale czasem nie ma się ochoty na dłubaninę więc zacząłem nowy projekt, gdzie przy najmniej na początku elementy są pokaźnych gabarytów. Model będzie malowany, postaram się też zrobić otwartą komorę silnika oraz zimmerit. Mam zamiar zastosować również żywiczne gąsienice a możliwe, że i koła ale to już kwestia budżetu gdyż nie jest to tani gadżet. Na razie wyciąłem szkielet i skleiłem wieżę





Post zmieniony (31-01-15 19:22)

Post zmieniony (29-06-17 01:36)

 
31-01-15 19:24  Odp: Sturmtiger 1:25 SuperModel
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Będę kibicował.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
31-01-15 19:25  Odp: Sturmtiger 1:25 SuperModel
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Widzę, że z tych samych powodów co ja, kończąc okręt zabrałeś się za coś z większymi częściami :) Łączę się z Tobą w bólu :) i kibicuję.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
31-01-15 19:25  Odp: Sturmtiger 1:25 SuperModel
dweler 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Hehe, właśnie to samo napisałem u Ciebie :)

Post zmieniony (31-01-15 19:26)

 
31-01-15 20:46  Odp: Sturmtiger 1:25 SuperModel
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Mam go w swojej kolekcji i choć nie jest sklejony najlepiej,to w parze z Tygrysem MM-a prezentuje się Fajnie :)

 
31-01-15 21:11  Odp: Sturmtiger 1:25 SuperModel
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Wprawdzie model ma być malowany, ale jednak może to utrudnić sprawę - nadbudowa ma pojechane rozmiary w stosunku do kadłuba. Jest za wąska, cycuś takiego. Pomierz to sobie zawczasu, zanim nie zainwestujesz w model więcej czasu i energii. Info takie powziąłem lata temu od właściciela wydawnictwa, więc raczej sprawdzone.

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
31-01-15 23:06  Odp: Sturmtiger 1:25 SuperModel
dweler 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Demon dzięki za info. Znalazłem natomiast jedną galerię z ukończonego pojazdu i wygląda na to, że jakoś można z tego wybrnąć. Mam jeszcze pytanko czy znacie może jakiś model tygrysa z dobrze opracowanym silnikiem bo w przypadku tego Sturmtigera jest słabo?

Post zmieniony (31-01-15 23:17)

 
31-01-15 23:22  Odp: Sturmtiger 1:25 SuperModel
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Model Halińskiego chyba miał coś w komorze silnikowej jak pamiętam.

 
31-01-15 23:39  Odp: Sturmtiger 1:25 SuperModel
kolejny_cichy   

Przy budowie warto wykorzystać elementy Tygrysa z MM. Są o niebo lepsze (ten sam autor). Dawno temu wykonałem ten model, zdjęcia nie najlepsze, ale jakby coś to służę radą.
http://strefacichego.pl/?module=models&catId=38&modelId=53

--

Post zmieniony (31-01-15 23:40)

 
02-02-15 07:19  Odp: [R] Sturmtiger 1:25 SuperModel
szkodnik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 9


 - 2

Z tego co wiem Sturmtiger miał ten sam silnik co Pantera a te są znośnie opracowane w kilku modelach.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 7Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024