FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 
04-07-17 16:20  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket
Kalor 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 10
Galerie - 8
 

El Comendante, wygląda ok, ale jak z wszystkimi darmowymi hostingami może być problem gdy przestanie im się to kalkulować.Od kiedy wróciłem do klejenia trzymam kopie na dysku, ładnie poukładane. Od afery z imageshackiem już nie zaufam.

--
Inne moje projekty: Batignolles-Châtillon Char 25T, STRV 103C, Trabaccolo
Przyjemność powinno się mierzyć stopniem realizacji zamierzeń, panie Liang


 
04-07-17 16:49  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

__Karol__, takie hostingi to niestety zło konieczne. Niewiele osób posiada umiejętności lub czas żeby trzymać zdjęcia na prywatnym hostingu. Zresztą takie rozwiązanie również nie jest pozbawione ryzyka. Darmowy hosting zdjęć, przynajmniej na tą chwilę, jest chyba najwygodniejszym rozwiązaniem dla większości przeciętnych użytkowników.

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
04-07-17 18:33  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket
pikowski 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 13
Galerie - 1
 

Bizon - tak, coś mi się przestawiło jak cytowałem post i wstawiło nick innej osoby, zaraz to poprawię.

 
30-08-17 09:55  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket - jest lekarstwo
henrykk   

U mnie nie wyświetla się – widać tylko informację FB...

--
Pozdrawiam
Henryk

 
30-08-17 10:58  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket - jest lekarstwo
Precyzyjny 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1
 

Henrykk, a zainstalowałeś dodatek do swojej przeglądarki, o którym piszę powyżej ?
Jeżeli masz przeglądarkę Internet Explorer, to wtedy nie ma takiej możliwości i obrazki nie wyświetlają się.

A tutaj zrzut ekranu z poprzednim wpisem po zainstalowaniu dodatku:



Tym razem zdjęcie jest zamieszczone na postimg.cc, więc wyświetla się bez problemu.

Jak widać mój avatar, który jest umieszczony na Photobucket, także się wyświetla.

--
Pozdrawiam
Precyzyjny

------------------
Modele ukończone: parowóz Ty2 , parowóz Pu29

 
30-08-17 11:17  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket - jest lekarstwo
kubeksus 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Wyświetla się wszystko. Dzięki

--
Pozdrawiam,

Kuba
---------------------------------------------
Flota japońska:
Na morzu
MATSU | NAGATSUKI | KIJI | ISUZU | SBT | OTSU GATA | KAMIKAWA MARU

W stoczni
NOTORO | ZUIHO

 
30-08-17 11:32  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket - jest lekarstwo
henrykk   

No tak, zapomniałem zainstalować – czy też naiwnie myślałem, że to należy tylko do „wysyłającego”...

--
Pozdrawiam
Henryk

 
30-08-17 13:22  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket - jest lekarstwo
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Działa. Dzięki.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
30-08-17 23:31  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket - JEST LEKARSTWO - str.5
witya 

Na Forum:
Galerie - 3
 

Dziękuję - działa

 
27-09-18 14:39  Odp: [Info] Nowy regulamin Photobucket - JEST LEKARSTWO - str.5
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Wiadomo, że otwieranie zdjęć z miniaturek PB nie jest teraz wygodne, więc...

mam pytanie do znawców tematu photobucketowego ;>

PIERWSZA SPRAWA

1. Jeśli zrobiłbym tak, że nagle we wszystkich postach na Forum gdzie są wstawione miniatury PB pojawiłyby się zdjęcia w pełnym rozmiarze, to czy jest tu jakieś zagrożenie regulaminowe PB i możliwe restrykcje (blokowanie kont, utrata zdjęć)?

Nie za bardzo rozumiem wszystko co zostało opisane na początku tego wątku, czytałem tam o jakichś restrykcjach, ale nie wiem czy ma znaczenie wielkość wyświetlanego zdjęcia. Chodzi mi o transfer u nich - różnica miniatura/pełne i o inne zagrożenia też, w których następstwie przestałyby się wyświetlać fotki...

2. Czy jeśli przestawiłbym wyświetlanie z miniatur na pełny rozmiar, to byłoby to dla Was wygodne i w ogóle ma to sens?

Jeśli tak i jeśli nie ma żadnych zagrożeń (muszę mieć absolutną pewność, patrz pytanie 1.) i spotka się to z Waszą aprobatą, to możemy zrobić taką próbę.

*zapisy regulaminowe o wymogu miniaturek w postach straciłyby wtedy oczywiście rację bytu w kontekście PB.

DRUGA SPRAWA

Pisaliście wcześniej o jakichś wtyczkach (Sven mnie o to "męczył", wskazując mi ten wątek). W temacie czytam "JEST LEKARSTWO - str.5." Podobno te wtyczki coś dają, ludzie się cieszą. Niech ktoś mi wytłumaczy o co chodzi, ponieważ ja widzę to zdjęcie wnętrza lokomotywy wstawione przez Precyzyjnego (tylko ono jest na stronie nr 2 w wątku) chyba normalnie, w pełnym rozmiarze i bez problemów - a żadnych wtyczek w tym celu nie instalowałem... Może problem dotyczy Windows, ja na swoich kompach używam tylko linuksa, a windowsa mam tylko na maszynach wirtualnych, odłączonych od sieci, więc sprawdzenie tego nie byłoby dla mnie wygodne (leń.. ;>). Przeglądarki, których używam i tę lokomotywę w nich widzę (wg mnie poprawnie i bez żadnych wtyczek) to FF, Chromium (klon Chrome) i Opera.

pozdr,
k

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024