FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
20-06-17 23:09  [Technika] Farby Homa - proszę o opinie
Qzek3 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 11


 - 9

Mam pytanie. Zakupiłem farby akrylowe firmy Homa. Czy ktoś miał styczność z tymi farbkami

http://shop.club-hobby.com.ua/catalog/homa-akril-nabory-krasok-tematicheskie/

--

{Nie ma rzeczy nie możliwych do zrobienia. Należy tylko znaleźć sposób ich realizcji.}
pozdrowienia Qzek3.



 
21-06-17 15:38  Odp: [P] Farby Homa
balu109 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


 - 3

akrylowe niezłe, a nitro w ogóle doskonałe

--
Pieniądze to nie wszystko

 
21-06-17 17:53  Odp: [P] Farby Homa
Qzek3 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 11


 - 9

Dzięki za odpowiedź. No to się cieszę, bo zakupiłem 18 zestawów akryli. Czyli 72 kolory za 100 zł.

--

{Nie ma rzeczy nie możliwych do zrobienia. Należy tylko znaleźć sposób ich realizcji.}
pozdrowienia Qzek3.



 
21-06-17 19:44  Odp: [P] Farby Homa
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Podziel się wrażeniami jak już je wypróbujesz. Za taką cenę to naprawdę dobra okazja.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
21-06-17 21:44  Odp: [P] Farby Homa
Qzek3 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 11


 - 9

Na szybko :-) Wrażenia z malowania pędzelkiem.
1. Fajnie bo nie śmierdzą.
2. Całkiem fajnie kryją.
3. Są stosunkowo gęste, więc należy je rozcięczyć. Dla jednych wada dla innych nie.
Aerografem postaram się pobawić w niedzielę, to coś potem napiszę w tym temacie.
Cena zestawu 4 farb po przeliczeniu na złocisze to 4,5-6 zł.
Wszystko zależy od kursu chrywny.

--

{Nie ma rzeczy nie możliwych do zrobienia. Należy tylko znaleźć sposób ich realizcji.}
pozdrowienia Qzek3.



 
21-06-17 21:49  Odp: [P] Farby Homa
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Fajnie, a może ktoś by chciał jeszcze taki zestaw jak Ty kupić ?
Skoro farby tanie i dobre? Byłbym wstępnie zainteresowany takim samym zestawem...

 
21-06-17 22:23  Odp: [P] Farby Homa
Qzek3 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 11


 - 9

Do Gruby Czarny KOT. W pierwszym poście jest link sklepu w którym kupiłem farby. Farby wysłałem na adres kolegi z Ukrainy, a on mi je przywiózł. Nie wiem jaki jest koszt wysyłki do Polski, ale na pewno wysyłają towar za granicę. Tak bynajmniej jest napisane na stronie sklepu.

--

{Nie ma rzeczy nie możliwych do zrobienia. Należy tylko znaleźć sposób ich realizcji.}
pozdrowienia Qzek3.



 
22-06-17 09:07  Odp: [P] Farby Homa
balu109 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


 - 3

nie zapominajcie o przygotowaniu powierzchni przed malowaniem! W razie z kartonu, zwyczajnie, to nie tak aktualnie, a w ogóle, w "plastyku" , akryl wymaga swojego podejścia - odtłuścić i wykorzystać, po sytuacje, grunt.

--
Pieniądze to nie wszystko

 
22-06-17 09:13  Odp: [P] Farby Homa
balu109 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


 - 3

Możecie związać się z samym producentem. Nie pewny, że on odprawia za granicę, lecz spytać można. Na przykład, zrobić grupowe zamówienie. W jakimkolwiek wypadku, to taniej za sklep i farbę świeżej.
Żyje w Charkowie, wołają Anatolij - xo-ma@ukr.net

--
Pieniądze to nie wszystko

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024