FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
07-06-17 20:14  [G] WoT-y dla Piotrka
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Witajcie,
niestety w zeszłym tygodniu coś mi strzykło w plecach i w efekcie wylądowałem na L4 a remont stoi. Ale dzięki temu mam czas wywiązać się z obietnicy sklejenia paru modeli dla syna.
Na początek: T1 Cunningham ze strony : World of Tanks



--

Post zmieniony (07-06-17 20:32)

 
07-06-17 20:18  Odp: [G] WoT-y dla Piotrka
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Dzisiaj do kolekcji dołączył Leichttraktor.



No i taka scenka która nigdy nie miała miejsca w rzeczywistości :)


Post zmieniony (30-07-23 14:30)

 
07-06-17 20:58  Odp: [G] WoT-y dla Piotrka
Piterkowiec 

Na Forum:
Galerie - 12
 

Ale fajnie lolki😃

--
Pozdrawiam

Piterkowiec

"Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku" Lao-tzu, chiński filozof

 
07-06-17 21:06  Odp: [G] WoT-y dla Piotrka
Dominik 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 5
 

Fajne są te modele :) Autorzy z WoT-a dobrze rozumieją jak tworzyć modele dla początkujących: części niezbyt wiele, ale bardzo fajna grafika, co przekłada się na ładny efekt końcowy. Często także dają spore ilości części alternatywnych, gdy ktoś czuje się na siłach. Lecisz z nimi po kolei, czy przeskoczysz teraz na jakiegoś klasyka typu T-34?

--
"Wielka Brytania zawsze walczy do ostatniego żołnierza swoich sojuszników"

 
07-06-17 21:15  Odp: [G] WoT-y dla Piotrka
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Aktualnie to mam nieczynną drukarkę a z wydrukowanych mam jedynie MS-1, więc sporego wyboru nie ma. Kiedyś na wakacje drukowałem sobie na wyjazd parę klasyków, jak dobrze pamiętam, ale nie wiem czy uda mi się je odnaleźć i w jakim są stanie.

Poza tym, już tylko kilkanaście części dzieli mnie od ukończenia po półtora rocznej przerwie Richelieu, więc mocno się nad tym zastanawiam, nawet części odgrzebałem :)

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 
07-06-17 22:03  Odp: [G] WoT-y dla Piotrka
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Pytalem kilku projektantow o Loltraktora, ale nie ma zainteresowania :( A z checia bym skleil w normalnej skali i detalizacji :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
08-06-17 07:05  Odp: [G] WoT-y dla Piotrka
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

WOT - ty , to rozumiem że to makiety uzbrojenia Wojsk Obrony Terytorialnej.

 
08-06-17 09:47  Odp: [G] WoT-y dla Piotrka
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Nie ABC, zle rozumiesz... WoT - World of Tanks - gra komputerowa (obecnie na PC, konsole i Androida), gdzie jezdzisz czolgami z okresu sprzed, w trakcie i krotko po II wojnie swiatowej, czesto roznymi prototypami rysowanymi na serwetkach i twoim celem jest zniszczenie wszystkich czolgow przeciwnika/zajecie jego bazy na jednej z kilkunastu map... Musze przyznac, ze obecnosc tej gry widocznie zwiekszyla poziom wiedzy o pojazdach pancernych - podczas ostatniego Zlotu we Wroclawiu obserwowalem dwoch osmio-dziewieciolatkow, ktorzy praktycznie bezblednie wylapywali sposrod wystawionych modeli konkretne konstrukcje, ktore wystepuja w grze... Jak widzisz takie dzieciaki, jak sie spieraja, czy ten Churchill na stole to I, III, czy VII, to az milo posluchac :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
08-06-17 09:47  Odp: [G] WoT-y dla Piotrka
JKorjat 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 31


 - 3

Fajnie wyglądają takie maluszki, trzeba przyznać że jakość tekstur naprawdę podnosi ich atrakcyjność :)

Pozdrawiam
Jacek

--
Si vis pacem, para bellum

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024