FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  -> 
03-12-17 17:28  Odp: [R/G] Hawker Tempest V - Military Model 1/2013, skala 1:33
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Szansa że model kiedykolwiek pojawi się na Sjeście jest bliska zera. Co do kolejnego modelu to myślałem przez moment o Spitfire XVIe w wersji low-back z ostatniego numeru KA. Ładnie komponowałby się z Tempestem, zarówno pod względem sylwetki jak i kamuflażu. Ale Tempest to była jednak lekcja pokory, a ten Spit nie jest zbytnio od Tempesta prostszy (skrzydło z klapami, trudna kabina). Więc następny model to na pewno będzie to coś prostszego niż Tempest, a co konkretnie to jeszcze nie zdecydowałem.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
03-12-17 17:58  Odp: [R/G] Hawker Tempest V - Military Model 1/2013, skala 1:33
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Gratuluję bardzo ładnego modelu, samozaparcia i ciekawej relacji. Chętnie tutaj zaglądałem, czekam też na kolejną, co by to nie było :P
Podejrzewam, że ze Spitem jak najbardziej byś sobie poradził i byłaby to prawdopodobnie pierwsza relacja (przynajmniej ja żadnej nie znalazłem, wiem tylko że jedna znana osoba go klei w zaciszu domowym ^^), ale wybór należy do Ciebie ;)

Pozdrawiam

--

 
03-12-17 18:28  Odp: [R/G] Hawker Tempest V - Military Model 1/2013, skala 1:33
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Trudno się mówi, ale jakość zdjęć, ich ilość i różnorodność i tak jest w sumie wystarczająca.
No to czekamy na kolejną relację.

 
03-12-17 19:42  Odp: [R/G] Hawker Tempest V - Military Model 1/2013, skala 1:33
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

To może jednak tego typhoona z fly model? Z wyjątkiem okolic wnęk podwozia głównego jest w pełni sklejany.

Ładnie ci poszło, z ciekawością podglądałem.

 
03-12-17 20:08  Odp: [R/G] Hawker Tempest V - Military Model 1/2013, skala 1:33
Paweł O. 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Gratulacje oglądałem relacje od pierwszego wpisu i trzymałem kciuki, wyszedł Ci Tempeściak bardzo dobrze. Halowe modele są wymagające ale jak mówi Andrzej Latyński nie ma modeli trudnych są tylko pracochłonne. Ten w rzeczy samej do takich należy. Raz jeszcze gratulacje.

--

 
03-12-17 20:26  Odp: [R/G] Hawker Tempest V - Military Model 1/2013, skala 1:33
Miskowski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Elegancko!
Te osłony km-ów wcale nie są takie trudne do zrobienia, trzeba je formować na odpowiednio miękkim podłożu kulkami o różnej średnicy na wilgotno - najlepszy wg mnie jest wacik z bezbarwnym denaturatem. Te "krople" z balsy są zbyt wysokie i trochą obce na modelu ale wiadomo - ratowałeś sytuację.
Pozdrawiam

 
03-12-17 20:33  Odp: [R/G] Hawker Tempest V - Military Model 1/2013, skala 1:33
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Oglądałem od początku do końca. Bardzo dobrze sklejony model.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
03-12-17 20:46  Odp: [R/G] Hawker Tempest V - Military Model 1/2013, skala 1:33
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Gratuluje kolejnego fajnego modelu i czekam na kolejną relację ;)

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
04-12-17 08:08  Odp: [R/G] Hawker Tempest V - Military Model 1/2013, skala 1:33
rowin 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Gratuluje ukonczonego modelu. O bledach jakie zrobiles sam dobrze wiesz, wiec jest to dobry znak, bo zwrocisz na podobne elementy wieksza uwage przy kolejnych modelach. Ale jak na tak trudny model (jeden z najtrudniejszych AH wg mnie) to poradziles sobie bardzo dobrze.
Co do Spita, to jest duzo latwiejszy od Tempesta i bez dwoch zdan mozesz sie za niego brac, widzac efekt koncowy tego modelu. Skrzydlo podobne jak w tempescie (zakrzywiona krawedz natarcia), a kabina jest o wiele prostsza w Spitfire. Takze zachecam do klejenia XVIe.

 
04-12-17 08:23  Odp: [R/G] Hawker Tempest V - Military Model 1/2013, skala 1:33
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Gratuluję ukończenia modelu. Bardzo mi się podoba. Niestety przegapiłem Twoją relację ale następnym razem postaram się komentować na bieżąco.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 11Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024