FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
21-05-17 21:47  Odp: [R/G] HMS Boxer 1:200 (Bumażnoje Modelowanie 101)
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

I to potwierdza tezę, że MAŁE JEST PIĘKNE.
Nadal jestem pod wrażeniem pięknie wykonanego modelu.
Wielkie uznanie za znaczące postępy w sklejaniu Kolegi Mateusza.
Gratuluję wyróżnienia w debiucie, należało się!

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
22-05-17 08:24  Odp: [R/G] HMS Boxer 1:200 (Bumażnoje Modelowanie 101)
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,bardzo ładnie wykonany model,pozdrawiam,Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
22-05-17 23:16  Odp: [R/G] HMS Boxer 1:200 (Bumażnoje Modelowanie 101)
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Wydaje mi się, że modele tych drobnych jednostek Kustova, chyba przez swoją detalizację takie właśnie sprawiają na fotach wrażenie, że niby są "duże", a to zupełne kruszynki. Spodobało mi się porównanie ich do "sznurowadła":) - coś w tym jest.
Jest też jednak właśnie w nich coś takiego, że niby fajnie, fajnie, ale pod koniec odcina prąd:). Może to właśnie ten rozmiar sprawia, że czasem ciężko jest znaleźć wenę do ich ukończenia, bo się człowiek urobi tych małych detalików i wykona sporo pracy, a model nadal jest ... mały:)

Ale to może tylko moje wrażenie, więc nie przynudzam dalej, bo choć model mały, to urokliwy. Gratulacje za to, że udało Ci się zmobilizować do ukończenia budowy.
Model wyszedł bardzo fajnie. Ciekawa epoka, staranne wykonanie - gratki.

Pozdrawiam

--
Ukończone: "Czarny Kruk", "Wolf", "Vesuvius" (1890), "Fuso" (1904), "Mecidiye" (1903), "Swietłana" (1898), "Kersaint", kościół sv.Jilji, kościół z Krpy, HMS "Vega", "Chin Yen", "Pinta", kościół z Vroutek, HMS "Captain"(1870)
Nieukończone: "Mercury", HMS "Cotswold"

 
23-05-17 22:00  Odp: [R/G] HMS Boxer 1:200 (Bumażnoje Modelowanie 101)
pikowski 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 13
Galerie - 1
 

Dziękuję :) Model jest rzeczywiście malutki, porównywalny wielkością z np Coldstreamerem z MO.

Mariaszek: Myślę, że brak weny pod koniec mógł być tez spowodowany tym, że jednak spieszyłem się na Olsztyn. Prawdopodobnie kiedyś wrócę do tematu i skleję Conflicta albo Expressa, bo uważam, że takie okręty to wdzięczny temat. Tak na prawdę to jednak marzy mi sie jakis brytyjski predrednot.

 
25-05-17 08:19  Odp: [R/G] HMS Boxer 1:200 (Bumażnoje Modelowanie 101)
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Z Conflictem lub Expressem to będzie już mała kolekcja:).

Może kiedyś jakiegoś brytyjskiego predrenota się doczekamy. Są niby jakieś serie w 400 (na niemieckich forach były jakieś relacje z projektowania i budowy jeśli dobrze pamiętam). Ale też wolałbym coś w 1:200 no i w opracowaniu Kustova. Pojawiło się w ostatnich latach tyle ciekawych modeli z tej epoki, że nie traćmy nadziei. Głównie właśnie Kustov wyciąga ciekawe jednostki - a to duńskie, a to amerykańskie (Brooklyn to rewelacyjny model). Sam troszkę zacząłem grzebać przy jego Mecidiye - tureckim krążowniku z I wojny (ale za bardzo mnie wciągnęło w żagle i go na razie schowałem:)).

Nie traćmy więc nadziei:)

Pozdrawiam i czekam na Twoje kolejne aktualizacje i nowe relacje.

 
31-05-17 19:39  Odp: [R/G] HMS Boxer 1:200 (Bumażnoje Modelowanie 101)
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

No przecież mamy brytyjskiego Good Hope'a pięknie opracowanego przez Fantom Model. Jest i w 1:200 :)

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024