FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 19 z 19Strony:  <=  <-  15  16  17  18  19 
28-05-17 21:48  Odp: Zmarł Łukasz Głowacki - forumowy Syriusz...
Dziki 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

[*]

--

 
02-06-17 11:12  Odp: Zmarł Łukasz Głowacki - forumowy Syriusz...
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

[*]

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
07-06-17 14:11  Odp: Zmarł Łukasz Głowacki - forumowy Syriusz...
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

[*]
Nie było mnie jakiś czas na Forum, wita mnie taka smutna wiadomość...

Do zobaczenia Łukasz w lepszym świecie.

--
MacGregor

 
28-06-17 16:35  Odp: Zmarł Łukasz Głowacki - forumowy Syriusz...
mirosław   

Na Forum:
Galerie - 3
 

Petrov wpisał się jako pierwszy:
"Nie znałem osobiście Kolegi ale poruszyła mnie ta wiadomość... Szczere kondolencje..."

Jest to dla mnie zastanawiające, mimo że rzadko już bywam na tym forum. Oraz wskutek całkowitej zmiany orientacji światopoglądowej (straciłem zainteresowanie). Czym innym. W razie gdybym jednak na ten temat - przypadkiem - natrafił?
No tak mi to wygląda - abym pamiętał o sobie. On zwraca mi uwagę, jakie były, ułomne moje, a modele budowane przez Syriusza - po co je robił. Co mu się wydawało - tak jak mnie. I dokąd to prowadzi.
Czy w takim razie jest warto komuś - tak ułomnemu - jak mnie, zajmować się czymś innym:

https://newtimesnews.pl/prof-jerzy-vetulani-o-mozgu-leki-pamiec-depresja-uzaleznienia/

Nie komentowałem żadnych Syriusza osiągnięć.

 
28-06-17 21:28  Odp: Zmarł Łukasz Głowacki - forumowy Syriusz...
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

mirosławie: Przepraszam ze względu na pamięć o bliskim mi - choć oddalonym geograficznie - nieodżałowanym Syriuszu którego wspierałem na wszystkie sposoby, ale zupełnie nie rozumiem sensu Twojej mętnej wypowiedzi.
Tak ja i wielu innych po prostu zapłacz nad Łukaszem. Wystarczy. Tu nie ma miejsca na wyszukaną filozofię.

 
29-06-17 08:08  Odp: Zmarł Łukasz Głowacki - forumowy Syriusz...
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Również nie bardzo rozumiem intencje.
Sugerowałbym zamknąć wątek aby uniknąć zbędnych dyskusji. Kto chciał to się już zdążył pożegnać.



 
29-06-17 11:14  Odp: Zmarł Łukasz Głowacki - forumowy Syriusz...
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Łukasz też mi był bardzo bliski, często wymienialismy meile w trakcie aukcji, często zadawał mi pytania, dlaczego ja się tak angażuję w tę aukcję, więc odpowiedziałem Łukaszowi, że w pracy zawodowej zbyt dużo tragedii widziałem na drodze itd.

W slad za wypowiedzią Kalafiora również sugeruję, aby zamknąc ten watek i niech pozostanie podwieszony.

Żegnaj Łukaszu.

 
01-07-17 15:12  Odp: Zmarł Łukasz Głowacki - forumowy Syriusz...
hovet   

Witam
Niedawno dowiedziałem się o śmierci Łukasza, a dopiero dziś znalazłem ten wątek. To bardzo przykra wiadomość. Sam też starałem się mu pomóc. W tym roku miałem zamiar wystawić na aukcję sklejony model czołgu i przekazać 1% podatku. W tym wszystkim pocieszające jest to, że łączy nas wielka solidarność i w tymch trudnych czasach jeszcze mamy po kawałku normalnego ludzkiego serca. Mam propozycję, by ktoś, kto był blisko z Łukaszem zorientował się, czy przyda się pomoc Jego rodzinie i może zorganizujemy aukcję pomocy dla jego bliskich

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 19 z 19Strony:  <=  <-  15  16  17  18  19 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024