FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  -> 
22-09-15 14:36  Odp: [R] Leopard 2A5, 1:25, GPM.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0



Post zmieniony (23-01-19 17:58)

 
14-04-17 12:09  Odp: [R] Leopard 2A5, 1:25, GPM.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0



Post zmieniony (23-01-19 17:58)

 
06-05-17 16:37  Odp: [R] Leopard 2A5, 1:25, GPM.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Cześć,
Pomimo mnóstwa nauki do matury czasami udawało mi się coś dłubnąć przy Leopardzie, do tego w majówkę zrobiłem sobie przedmaturalną regeneracje i efekty tego widoczne są na zdjęciach. Na błotnikach brakuje jeszcze kogutów, które zrobię jak dorwę odpowiedni materiał.






--

Post zmieniony (23-01-19 17:59)

 
12-05-17 14:32  Odp: [R] Leopard 2A5, 1:25, GPM.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Cześć :-),
Monologu ciąg dalszy. Przez ostatni czas nic nie aktualizowałem, ale to nie znaczy, ze nic się nie działo. Brak aktualizacji to jedynie moje lenistwo :). Skończyłem oklejać kadłub Leoparda detalami. Spasowanie modelu bardzo dobre, jedynie trzeba uważać na błędy w numeracji, które się zdarzają.






--

Post zmieniony (23-01-19 18:02)

 
23-05-17 16:33  Odp: [R] Leopard 2A5, 1:25, GPM.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Cześć,
Dawno nie było aktualizacji ale to tylko i wyłącznie wina tego, że nie chciało mi się robić zdjęć. Matury napisane, więc wróciłem do klejenia. Zrobiłem sporo detali wieży a w dniu dzisiejszym zrobiłem lufę modelu i wreszcie zaczęło to przypominać Leoparda 2A5 :). niestety otwór na jarzmo działa jest za wąska i trzeba podregulować. Niestety w miedzy czasie parę dni temu model przeżył wypadek, a mianowicie nie zauważyłem, że na plany kapła mi kropelka Ca i przy montażu lewego kosza z tyłu wieży niestety położyłem wieże własnie na tym CA. Próbowałem to zamalować, ale nie jest idealnie. Liczę, że będzie tam jeszcze jakiś element, a jak nie to zrobię Leona z poligonu hehe. Mocowań klinów przednich nie retuszowałem, oraz maksymalnie je uprościłem, ponieważ i tak nie będzie ich widać a mają jedynie spełniać swoją rolę.








--

Post zmieniony (23-01-19 18:05)

 
31-05-17 15:45  Odp: [R/G] Leopard 2A5, 1:25, GPM.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Cześć,
Po dwóch latach budowy wreszcie skończyłem Leoparda. Podsumowując, model dobrze opracowany, spasowanie bardzo dobre, jedynie w planach występują pomylone numerki i miejscami rysunki są niejasne. Małą upierdliwostką jest też czarny kolor na modelu, ponieważ nie widać na nim obrysów miejsc na kolejne elementy, oraz linii zgięc, wyjątkiem od tej reguły są włazy, ale to chyba efekt różnic odcieni... nie podobają mi się również gąski laserowe, ponieważ zewnętrzna strona jest zbyt płaska. poza tym model fajny. Leon przyjedzie w ten weekend do Wrocławia.
















P.s. Czy ktoś tu jeszcze zagląda?

--

Post zmieniony (10-10-20 21:14)

 
31-05-17 16:18  Odp: [R/G] Leopard 2A5, 1:25, GPM.
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Brawo! Naprawdę bardzo dobra robota. Zaglądałem do relacji regularnie czekając na zakończenie :-)

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
31-05-17 16:41  Odp: [R/G] Leopard 2A5, 1:25, GPM.
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Hmmm, w ogóle się nie znam na czołgach, ale ten mi się podoba. Dobra robota!

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 
31-05-17 19:22  Odp: [R/G] Leopard 2A5, 1:25, GPM.
Roberto   

Zagląda , zagląda ... a szczególnie , gdy tematem jest współczesna pancerka .
Gratuluję , jest następny , piękny model do kolekcji .

--
Pozdrawiam .

 
31-05-17 21:02  Odp: [R/G] Leopard 2A5, 1:25, GPM.
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Andrzeju, ładnie go posklejałeś. Bardzo dobry standard.
Mam tylko jedną prośbę. Zamień ten fotobukiet, na inny host. Przecież małpiego rozumu można dostać.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024