FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 15 z 19Strony:  <=  <-  13  14  15  16  17  ->  => 
26-04-17 00:53  Odp: Zmarł Łukasz Głowacki - forumowy Syriusz...
pmarcin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 2

Aż ciężko coś napisać.... :( Czasami rozmawiałem z Łukaszem przez telefon i bardzo wierzył w to że dzięki temu co modelarska Brać robi dla niego szansa na przeszczep jest coraz bliżej. I chodź nie udało się tego zrealizować jestem pewien że Wasze wsparcie które mu okazywaliście oraz słowa otuchy pomagały w tych wszystkich trudnych chwilach.
Wyrazy współczucia dla całej rodziny!

--

Post zmieniony (26-04-17 00:56)

 
26-04-17 03:15  Odp: Zmarł Łukasz Głowacki - forumowy Syriusz...
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jeszcze ciężej coś napisać gdy się ma świadomość, że się nie zrobiło nic dla Łukasza.... Wiem, że może to zabrzmi brutalnie dla niektórych z Was ale ani razu nie przekazałem tego 1% na rzecz Łukasza. Od Paru lat w Kole Przyjaciół Muzeum Broni Pancernej robiliśmy wszystko co się dało dla ucznia naszej przyjaciółki, chorego na neuroblastomę, przekazywaliśmy procenty, organizowaliśmy imprezy charytatywne biegi, mecze, koncerty... Gdy już nasze możliwości zaczęły się kończyć, pojawił się Kuba Błaszczykowski, który przekazał mamie Dominika całą brakującą kwotę, niezbędną do podjęcia eksperymentalnej terapii na zachodzie. Wszystko było już na dobrej drodze gdy niespodziewany nawrót choroby pokonał naszego młodego przyjaciela :( Ale jaki ma to związek z Łukaszem? Ano taki, że wiedząc, że mukowiscydoza tak samo nie daje wielkich szans, wolałem przekazać ten 1% na coś, co większej liczbie potrzebujących da choć cień szansy, na oddział kardiologii dziecięcej, który już wiele dzieciaków odratował ( w tym moją siostrzenicę, która w skali apgar dostała słabą 2 ) Mając Was wszystkich, wiarę i nadzieję, Łukasz walczył do końca. Nigdy też Mu tego nie powiedziałem żeby Go nie dołować ale teraz jestem spokojny bo czuję, że Łukasz już to wszystko wie i rozumie. Siedzi tam pewnie sobie gdzieś ze Staszkiem i nadziwić się nie mogą jakimi pie....łami my tu sobie na dole głowę zawracamy....

--

Post zmieniony (26-04-17 03:20)

 
26-04-17 06:54  Odp: Zmarł Łukasz Głowacki - forumowy Syriusz...
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Jarosław dlaczego się obwiniasz? Uczestniczyłeś w aukcjach na forum na rzecz Łukasza?
Zapewne tak, więc masz świadomość,że choć w niewielkim stopniu pomagałeś dwóm osobom. Ja także nie dawałem zmarłemu 1 % ponieważ oddaję go od kilku lat na potrzeby chorego brata jednego z forumowiczów, ale nabyłem dwa modele na aukcjach dla Syriusza, kilka wystawiłem i poszły w świat. Mam więc świadomość, że przez czynne uczestnictwo w aukcjach i wpłaty na konto choć trochę pomogliśmy Łukaszowi.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
26-04-17 07:57  Odp: Zmarł Łukasz Głowacki - forumowy Syriusz...
Kuba 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

[*]

--
100 % karton!!!!!!!!!!

 
26-04-17 08:34  Odp: Zmarł Łukasz Głowacki - forumowy Syriusz...
Józef   

:(... Buduj modele Panu Bogu

 
26-04-17 10:52  Odp: Zmarł Łukasz Głowacki - forumowy Syriusz...
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Wyrazy współczucia.

Niestety, tak jak poprzez forum poznajemy nowych ludzi, czasem przychodzi taka chwila, że kogoś musimy pożegnać.

--
pzdr
Kemot

 
26-04-17 10:58  Odp: Zmarł Łukasz Głowacki - forumowy Syriusz...
Max 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Kondolencje dla rodziny i przyjaciół.
[*]

--
Pozdrawiam-Max - Marek

W budowie - Fuchu Maru skala 1/200
Gotowe -USS Michael Monsoor , JMSDF Hyuga

 
26-04-17 11:31  Odp: Zmarł Łukasz Głowacki - forumowy Syriusz...
Niezależny 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

[*]

 
26-04-17 11:54  Odp: Zmarł Łukasz Głowacki - forumowy Syriusz...
bathory   

Żal. Syriusza znałem tylko z wpisów na tym forum. Zawsze taktowny, zawsze uprzejmy. Takim Go zapamiętam.

Post zmieniony (26-04-17 11:54)

 
26-04-17 11:56  Odp: Zmarł Łukasz Głowacki - forumowy Syriusz...
Konsyliarz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Najważniejsze, że do końca walczył i do końca czuł wsparcie Rodziny oraz Przyjaciół na Forum, którzy w większości byli dla niego obcymi ludźmi, a mimo to Był dla nich ważny.
[*]

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 15 z 19Strony:  <=  <-  13  14  15  16  17  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024