FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
03-10-07 22:22  Odp: [Relacja] Formuła 1 Benetton Ford B190 - stan na rok 1990;)
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Witam!
Kisiel jakbyś nie chciał jej jednak skleić to daj znać, chętnie kupię :D
Post będzie krótki i treściwy ;)
Pasy w wersji 2.05. Czekam na waszą ocenę. Jak się nie spodobają, to zrobię wersję 3.0.
Wersja 1 jest tak brzydka, że nie nadaje się do pokazania ;)

Pasy zrobione są z materiału. Niestety nie miałem czerwonego o drobniejszych oczkach. Myślę jeszcze o malowanych paskach folii alu.
Pozdrawiam!

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
04-10-07 00:15  Odp: [Relacja] Formuła 1 Benetton Ford B190 - stan na rok 1990;)
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Pasy sprawiają wrażenie "mocnych" w bezpieczeństwie. W mojej relacji z Su-27 znajdziesz siatkę do "sitodruku" (post z wlotami powietrza), może z takiego materiału wykonać pasy?
Tylko nie wiem jakby to wyglądało po pomalowaniu (przeprowadzę próby i Ci dam znać).

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
10-10-07 15:11  Odp: [Relacja] Formuła 1 Benetton Ford B190 - stan na rok 1990;)
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Witam!
Powoli budowa posuwa się do przodu. Skończył się chyba najbardziej monotonny etap budowy,a mianowicie przewodologia stosowana ;)
Ale najpierw:


Zmontowane w całość przednie zawieszenie. Trochę zabawy było z ukształtowaniem drutu łączącego oba zespoły hamulcowe, ale jakoś się udało. Całość oczywiście ruchoma.



A oto chłodnice i przewody. Teraz ani silnik, ani skrzynia biegów nie nawalą jak w BMW - strasznie szkoda mi Roberta. Miał naprawdę duże szanse na podium a może i wygraną. Life is brutal and full of zasadzkas :(



Tak to wygląda do tej pory. Koniec coraz bliżej.
Pozdrawiam!

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
19-10-07 16:53  Odp: [Relacja] Formuła 1 Benetton Ford B190 - stan na rok 1990;)
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Witam!
Zakończyłem budowę swojego prywatnego bolidu F1 :) Zanim przejdziemy do galerii końcowej, pokażę ujęcia kilku szczegółów.



Pasy w kokpicie pozostawiłem w wersji 2. Napisy są doklejone BCG. Osłony na pokrywie silnika kształtowane za pomocą tego samego kleju.

Kilka ujęć silnika:


Galeria końcowa:





Mam nadzieję, że się podobały zdjęcia i model. Dzięki wszystkim, którzy tu zaglądali!
Pozdrawiam!

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
19-10-07 17:36  Odp: [Relacja/Galeria] Formuła 1 Benetton Ford B190 - stan na rok 1990;) KONIEC
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Jestem "zauroczony" Twoim modelem. Gratuluję zakończenia i efektu ;-)
Dzisiaj dokonałem wszelkich ustaleń w sprawie modeli F1.
Także w poniedziałek szykuje się dla mnie wysyłka z południa ;-)))
Może uda się również u nas "rozkręcić" klub "cywilów inaczej" ;-D
i na konkursach tak będzie to wyglądać
http://cashpick.stakai.com/brno_2006/photos/P1000492.JPG

--

Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)


Post zmieniony (19-10-07 18:28)

 
20-10-07 22:59  Odp: [Relacja/Galeria] Formuła 1 Benetton Ford B190 - stan na rok 1990;) KONIEC
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Witam BeBe!
Optymista jesteś ;) W Polsce niestety będzie to raczej nierealne. Na konkursach, na jakich bywałem, zwykle z cywili to był mój Ford T i tyle. Czasem można coś zobaczyć, ale dość rzadko. Zobacz zresztą ile osób odwiedziło tą relację; )
Co do modelu, to cudzysłów jest jak najbardziej na miejscu;) bo model nie jest pierwszych lotów. Parę rzeczy skopałem totalnie. Najgorzej wyszło połączenie pokrywy silnika z kokpitem. Jak ten projektant to tak dopasował na okładce, to ja nie wiem. U mnie model pewnie będzie eksponowany ze zdemontowaną osłoną, ale jeszcze nie mam pomysłu na podstawkę.
Modeli cywilnych "inaczej" przydałoby się znacznie więcej, a ja nawet mam zapas na przyszłość ;)

Pozdrawiam!

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
20-10-07 23:39  Odp: [Relacja/Galeria] Formuła 1 Benetton Ford B190 - stan na rok 1990;) KONIEC
Janek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 48


 - 9

Witaj Rafał, Gratuluję Ci ukończenia tego fajnego modelu, bardzo mi się ten model podoba, spróbuję poszukać w modelarskim sklepie może da się kupić takie cudeńko, z chęcią bym sobie taki skleił.

Pozdrawiam Janek

--

 
25-10-07 10:21  Odp: [Relacja/Galeria] Formuła 1 Benetton Ford B190 - stan na rok 1990;) KONIEC
Lukano 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Jeszcze nie dawno widziałem ten model na allegro. Może jeszcze jest.

--
Radomski Klub Modelarsko - Historyczny SOKÓŁ

 
16-11-07 12:05  Odp: [Relacja/Galeria] Formuła 1 Benetton Ford B190 - stan na rok 1990;) KONIEC
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Witam!
Taki mały update z podstawką, którą sam wymyśliłem, bo w necie zdjęć boksów F1 jest jak na lekarstwo. Jest to S-F więc proszę się nie czepiać, że gaśnica za duża, czy kluczyk za mały ;)


Podstawka powstawała szybko, bo wybieram się jutro na konkurs LOKu-oj będzie się działo :) Jeżeli ktoś zechce zobaczyć Forda, Huragana, P11calbo pogadać, to niech się odezwie na gg lub meila. Ustalimy jakąś godzinę na spotkanie w sobotę lub niedzielę.
Pozdrawiam!

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
17-04-17 11:07  Odp: [Relacja/Galeria] Formuła 1 Benetton Ford B190 - stan na rok 1990;) KONIEC
edek   

bardzo dobra fotogaleria

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024