FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
13-04-17 18:14  [N] Mig E-8 1:33 od Model-KOM
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Nowość :) Kolejny model z serii "Russian X-Plane "
Mig E-8 w skali 1:33. Druk ofsetowy , srebrny .
Autor opracowania :Iwancow Edward
Autor okładki - Ciesielski Karol
Model będzie dostępny w Inowrocławiu:)
Dla osób , które zamówią model do 19 kw. limitowane okładki, lub rabat 5% na model . Modeli z okładkami imiennymi nie będzie w Inowrocławiu:( ( czasowo nie możliwe )
Model zawiera 8 stron części i 4 strony Instrukcji ( przykłady poniżej )
Cena modelu 48zł.
Cena elemnetów wycinanych laserowo około 12-14zł ( dokładnie podam wieczorkiem )
Cena osłonki kabinki 8zł
Cena żywicznych kół ( bardzo dokładne ) 19zł
Przedstawiam okładkę normalną i dedykowaną ..zdjęcia modelu surówki oraz przykładowe arkusze z częściami > arkusze przestawiają screen z corela.. w rzeczywistości to kolory srebrne

Zamówienia na biuro@model-kom.pl


















--

Post zmieniony (14-04-17 10:46)

 
13-04-17 18:34  Odp: [N] Mig E-8 1:33 od Model-KOM
darek71 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Pozycja obowiązkowa! Piękny samolot! Model sprawia przyjemne wrażenie. Oczywiście zamówiłem!

--
PZDR!!

 
13-04-17 20:16  Odp: [N] Mig E-8 1:33 od Model-KOM
balu109 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


 - 3

coś nity są zbyt duże i jaskrawe, jak na NRD-owskich modelach od Plasticart

--
Pieniądze to nie wszystko

 
13-04-17 21:18  Odp: [N] Mig E-8 1:33 od Model-KOM
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Odnośnie nitów.. są wielkości 0.4 mm to tylko kwestia wyświetlenia w offsecie juz tak błyszczeć sie nie będą .. Proszę pamiętać że druk też jest matowy

--

Post zmieniony (13-04-17 21:25)

 
13-04-17 21:38  Odp: [N] Mig E-8 1:33 od Model-KOM
balu109 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


 - 3

To rozumiem. Lecz nity zbyt wpadły w oczy, przecież to nie Mi-8 i nie Su-25 . Nity że są nie wypukłe i ich prawie i nie widać. Potem, z latami, oni zaczynają się być zauważalne zza różnicy materiału, brudu i tak dalej
Powszechnie znany, że skrzydło i ogon tego samolotu były od MiG-21PF, a on był bardzo akuratny w tym planie

By zaryzykowałem zaproponować warstwę nitów zrobić na 40-60% przejrzystości (opacity) i bez efektu wypukłości
szkic tego, jak by ono jest większe, na moją własną opinię, odpowiadało prawdziwemu samolotu



--

Post zmieniony (13-04-17 22:02)

 
13-04-17 22:42  Odp: [N] Mig E-8 1:33 od Model-KOM
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Jak widać sytuacja zmienia sie po wydruku nz pdf.. a kolor srebrny jeszcze bardziej maskuje kontury itp
poniżej skan wydruku z plujki



--
KOK007 - WWW.MODEL-KOM.PL

 
13-04-17 23:25  Odp: [N] Mig E-8 1:33 od Model-KOM
walkiria 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 18
Galerie - 1
 

W tej pasjonującej walce "na nity" zwróciłbym uwagę bardziej na inny babol, który chyba gdzieś zagniła w mnogości szczegółów czy rozdmuchiwania tego opracowania - a mianowicie światła pozycyjne to wcięło na jakim etapie produkcji? Czy też pojawią się dopiero we wznowieniu? A może "do samodzielnego wykonania" jak w wyśmiewanym MM?

 
13-04-17 23:43  Odp: [N] Mig E-8 1:33 od Model-KOM
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


https://www.google.pl/search?q=mig+e-8&client=ms-android-tmobile-pl&hl=pl-PL&prmd=ivsn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjO762wsqLTAhWBPywKHeKNC1MQ_AUIBygB&biw=320&bih=508#imgdii=HLZeimsfwW_pTM:&imgrc=hnWdwQHoMycoeM:&spf=228

Wydaję mi sie że świateł nie było.

--
KOK007 - WWW.MODEL-KOM.PL

 
14-04-17 00:11  Odp: [N] Mig E-8 1:33 od Model-KOM
Technick 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Córki Odyna ze swej waleczności były znane, nick jak widać zobowiązuje. Ja natomiast zastanawiam się skąd niechęć i taka postawa. Walka o nity jest prędzej dyskusją, "rozdmuchiwania" opracowania też nie widzę - ot, krótka treściwa informacja o planowanym wydaniu konkretnego modelu. Warto czasem zajrzeć i poszukać samemu przed pochopnym osądem okraszonym sarkastycznymi pytaniami żeby nie wyjść na ignoranta. Nikomu to nie służy..

A co do modelu - fajnie, że rozwijacie się jako wydawnictwo i macie odwagę wydawać modele, które nie są Spitfajereami i Meserszmitami. Brakuje mi tylko choćby delikatnej waloryzacji - model na pewno zyskałby na atrakcyjności a i wszelkie potknięcia przy klejeniu mniej rzucałyby się w oczy.

 
14-04-17 08:20  Odp: [N] Mig E-8 1:33 od Model-KOM
RAVEN6   

A mnie dla odmiany model się bardzo podoba i jak będzie w EMPIKu to na pewno zakupię. Co do waloryzacji, to może jest to kwestia użycia "srebrnego" koloru? Zwróćcie uwagę, że nawet modele Pana Halińskiego, uchodzące za wzór waloryzacji (dla mnie także), nie posiadają żadnych zacieków na powierzchniach "srebrnych", które są jednolite (vide ostatnio wydany P-47D czy Ki-61).

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024