FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
13-01-19 07:05  Odp: [N] Mig E-8 1:33 od Model-KOM
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Pan chyba bardzo młody modelarz i niezaprawiony ze starymi MM-ami . 1mm to jest sprawa żadna, po prosru żadna. Niewiem nie kleiłem tego E8 może coś tam nie idzie jak nalezy ale to się jakoś przymierza kombinuje. 3 mm czy 5 mm to już mozna powiedzieć że są błędy.

 
13-01-19 08:58  Odp: [N] Mig E-8 1:33 od Model-KOM
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Witam, kupiłem ten model ze ze wzgledu na ciekawa sylwetke, bo generalnie nie kleję samolotów. I tu w pełni zgadzam się z kolegą Kedzier. Model został opracowany z błędami, a kabina, a zwłaszcza owiewka to porażka, jest za mała, ale jakoś do kupy go poskładałem. Pozwolę sobie zamieścić zdjęcie zrobione na szybko dzisiaj. Myślę że doświadczeni modelarze samolotowi wycisnął z tego modelu dużo więcej. Pozdrawiam


--

 
13-01-19 10:09  Odp: [N] Mig E-8 1:33 od Model-KOM
Kedzier 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 7


 - 1

Rafael - dzięki za linki, szukałem relacji z budowy tego modelu jednak żadnej nie znalazłem, wiec wątki przez Ciebie wskazane widzę po raz pierwszy. Jednak model w nich przedstawiony to nie jest dokładnie to samo co model który został wydany.

ABC - nie jestem aż taki bardzo młody i kleiłem stare wydania MM więc mam świadomość, że większość tych drobnych błędów modelu można łatwo naprawić. Nie twierdzę, że modelu nie da się skleić, bo Sławek udowodnił że można, chodziło mi raczej o pokazanie, że podczas klejenia tego modelu praktycznie na każdym kroku spotyka się jakieś większe lub mniejsze błędy. Ja wolę ten czas poświęcić na klejenie z przyjemnością modelu od jakiegoś zaufanego projektanta.

--


 
13-01-19 14:29  Odp: [N] Mig E-8 1:33 od Model-KOM
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 32


 - 4

Opty1972, pisząc "ruskich","ruskim", chcesz wyrazić swoją pogardę czy pokazać swoje prostactwo?

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
13-01-19 15:35  Odp: [N] Mig E-8 1:33 od Model-KOM
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Opty, spauzuj bo trzeci raz nie poprosze...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
14-01-19 15:32  Odp: [N] Mig E-8 1:33 od Model-KOM
Propeler 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Słownik Języka Polskiego, wyd.PWN
ruski, ruscy <<dotyczący Rusi -średniowiecznej wschodniej Słowiańszczyzny; potocznie także: rosyjski >>

Pozdrawiam
Andrzej

--
Nie ma modeli trudnych, są tylko pracochłonne.

 
14-01-19 17:10  Odp: [N] Mig E-8 1:33 od Model-KOM
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Panowie proszę... Łyk wody dla ochłody...

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024