FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
08-04-17 11:49  [Z] F-16 C wyd. AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Tak wiem to znaczy nie wiem kiedy ten model się wreszcie pojawi w sprzedaży, ale czekam na ten model jak na żaden inny ( wiadomo Cant też : )))))) i w związku z powyższym i mając na uwadze, że wydawnictwo AH ostatnio pasjami lubi wydawać tzw. parki tego samego samolotu zaapeluję do wydawnictwa o wydanie dwóch modeli F-16 w jednym zeszycie w malowaniu takim jak na okładce na stronie wydawnictwa, oraz w malowaniu i wersji ze zbiornikami konforemnymi takiej jak na tym zdjęciu
http://www.airplane-pictures.net/photo/191360/4069-poland-air-force-lockheed-martin-f-16c-jastrzb/
Nie muszę chyba dodawać, że nie dopuszczam do siebie myśli, że wydawnictwo w niedalekiej przyszłości nie skorzysta z okazji i nie wyda następnych modeli tego samolotu w polskich barwach tym razem w tej wersji i oczywiście w tej tzw. parce - okładka już jest http://ehangar.com/forum/work-in-progress-wip-room/f-16-jastrzab-tiger-meet-2013 :))))))))
Pewnie nie jestem jedynym, któremu micha się ucieszy, gdy ta propozycja chociaż w części zostanie zrealizowana... nie dziękuję, żeby nie zapeszyć : )))))))

 
08-04-17 12:10  Odp: [Z] F-16 C wyd. AH
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Ojjjjj podejrzewam, że zanim Wydawnictwo model dopracuje to jeszcze kilka ładnych lat minie :)

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
08-04-17 12:12  Odp: [Z] F-16 C wyd. AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Myślisz, że prędzej wydadzą nowego Yamato ? : ))))))))

 
08-04-17 12:44  Odp: [Z] F-16 C wyd. AH
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Myślę, że będą klepać cały czas samolociki z II wojny :D

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
08-04-17 12:44  Odp: [Z] F-16 C wyd. AH
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Przez ostatnie lata nie wydali żadnego konkretnego pojazdu takiego jak ich Sherman czy T-34 czy Pantera...

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
08-04-17 13:09  Odp: [Z] F-16 C wyd. AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Mnie to akurat kompletnie nie przeszkadza i może na tym zakończmy dyskusję o innych planach wydawniczych wyd. AH.

 
08-04-17 13:50  Odp: [Z] F-16 C wyd. AH
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Jakby miały być dwa to drugie wolałbym takie
http://www.modelmaker.com.pl/32-083-F-16AM-Falcon-FA-123Solo-Display-2015-Blizzard-Belgian-AF/1182/

Lub takie

https://www.google.pl/search?q=F+16&client=ms-android-samsung&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwizgPTj5JTTAhVBbRQKHYjkBBAQ_AUIBygB&biw=360&bih=560#imgdii=y7uPEdURGaOJGM:&imgrc=n6QhM6o_yJjdMM:

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
08-04-17 14:26  Odp: [Z] F-16 C wyd. AH
Boogie 

Na Forum:
Galerie - 2
 

A może w jednym numerze wydać wersje C i D??? Dwumiejscowego F-16 chyba jeszcze w kartonie nie było??

 
08-04-17 21:35  Odp: [Z] F-16 C wyd. AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Przecież drugi link z pierwszego wpisu dotyczy obu wersji jedno- i dwumiejscowej.

 
09-04-17 11:40  Odp: [Z] F-16 C wyd. AH
FloggerB   

Super - powinno to przyspieszyć wydanie F-16 z innego wydawnictwa 😉

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024