FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
05-04-17 23:12  [N] WEKTOR nr 21 ARSEN-7 kosmiczny myśliwiec
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Witam wszystkich
Mam zaszczyt przedstawić 21 numer wydawnictwa WEKTOR http://www.wektor-modele.pl/
ARSEN-7 kosmiczny myśliwiec
Opracowanie modelu : Stanisław Śliwiński
skala 1:33
Model zawiera :
- 6 stron A4 kolorowe z częściami
- 1 strona A4 czarno-białe z częściami
- 4 strony A4 z rysunkami i opisem
ilość części 94
ilość rysunków 20
Druk tradycyjny offsetowy
autor okładki Tomasz Król - Przemyśl
Cena 25zł
okładka

surówka
.
.
.
model dostępny od soboty

--
Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu.

 
06-04-17 07:32  Odp: [N] WEKTOR nr 21 ARSEN-7 kosmiczny myśliwiec
Krzysztof NT 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16
 

Stasiu, czy to nie jest ten fajny S-F, który był na konkursie w Nowym Tomyślu?
Jeśli tak, to zapewne go sobie sprawię.

--

 
06-04-17 07:42  Odp: [N] WEKTOR nr 21 ARSEN-7 kosmiczny myśliwiec
FloggerB   

Hm....powierzchnie sterowe, aerodynamiczne kształty i silniki przepływowe - dlaczego kosmiczny ?
Ponadto z własnych doświadczeń w projektowaniu tego typu obiektów - baterie słoneczne na skrzydłach są bardzo narażone na uszkodzenia podczas walki. O prawidłowej ilości nitów i czerwieni strzałek na sterze już litościwie nie wspomnę.Mam nadzieję że model posiada solidny szkietet który będzie dostępny jako wycięty laserowo a dla ortodoksów do wycięcia szakirą i piłą tarczową.
Mam również nadzieję że model jest do sklejenia bez szkieletu który będzie można postawić obok - w oczekiwaniu na model nagiego Terminatora.

A tak poważnie - fajny model i podoba mi się tak samo jak chatka na kurzej łapie. Może jakieś modele z bajek i innych filmów, gier czy piosenek (na przykład wieża Barad-Dur albo żółta uć podwodna czy kareta złota) Mam nadzieję że jest sporo klientów na takie modele bo tematyka siłą rzeczy i podejście - świetne !

 
06-04-17 12:04  Odp: [N] WEKTOR nr 21 ARSEN-7 kosmiczny myśliwiec
Fotogrimes   

A kolor ramki owiewki jest zgodny z oryginałem? No i dlaczego nie ma 2 wersji w 1 wycinance?
A tak serio, to fajny modelik. Czekamy jeszcze na obiecaną skorupkę :)

 
07-04-17 18:53  Odp: [N] WEKTOR nr 21 ARSEN-7 kosmiczny myśliwiec
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Fajna rzecz dla dzieciaków...

--
MiSza

 
09-04-17 09:07  Odp: [N] WEKTOR nr 21 ARSEN-7 kosmiczny myśliwiec
RAVEN6   

W oryginale to chyba strzałki na statecznikach nie były czerwone, tylko zielone. Widziałem gdzieś czarno-białe zdjęcie... Dobra, nie będę śmiał się z samego siebie. Myślę, że jest to fajna, prosta zabawka dla dzieci. Może Wydawnictwo pomyśli też o prostych modelach prawdziwych obiektów, które nadrobią ładną grafiką (typu śmieciarka MAN - sam kupiłem, jest piękny a prosty model). Jest kilka wdzięcznych obiektów. Może też pomyśleć o prostych modelach z kategorii filmowej - to mogłoby zachęcić do ich sklejania miłośników filmów, z tym, że tu jak się obawiam mógłby być problem z licencją i prawami autorskimi...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024