FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
01-04-17 08:33  [N] WAK - K-114 Tuła (667BDRM / Delta IV)
Wydawnictwo WAK   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości




Wiemy, że dziś jest 1. kwietnia, ale w końcu to nie zapowiedź USS Nimitz w 1:100 :)
Pierwsza z zapowiedzi kwietniowych to atomowy rakietowy okręt podwodny K-114 Tuła projektu 667BDRM (NATO: Delta IV) autorstwa Łukasza Fuczka. Model w skali 1:200, czyli 84 centymetrowa rura z możliwością wykonania wszystkich rakiet R-29RM. Jako ciekawostka podam, że miesiąc temu Tuła zakończyła kolejną modernizację i weszła ponownie do służby.
Więcej na naszej stronie dziś wieczorem.

--
-----------------------------------------------
http://www.wak.pl
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
01-04-17 10:13  Odp: [N] WAK - K-114 Tuła (667BDRM / Delta IV)
Varran 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
 

Bardzo fajna wiadomosc na poczatek weekendu. Na pewno go kupie. Super ze L. Fuczek kompleksowo wypelnia luke radzieckich/rosyjskich zimno wojennych i wspolczesnych okretow podwodnych. Co jak co ale rosjanie maja dryg do podwodniakow. Dzieki Lukasz i prosze o wiecej ;).

--
Pozdrawiam ;)

W budowie:
Barka HMCS LCI (L) 125;
HMS Abercrombie;
Jeremiah O'Brien
Gotowe:
Artilleriefährprahm typu D3;
USS PGM-17;
USS PC-553;
K-335 GIEPARD;
K-670 Skat;
ORP ORZEŁ III;
705 Lira (Alfa)

 
01-04-17 10:35  Odp: [N] WAK - K-114 Tuła (667BDRM / Delta IV)
Prof. Volta   

Ogromnie cieszę się z tej nowości. Kiedy model będzie w sprzedaży?

 
01-04-17 17:00  Odp: [N] WAK - K-114 Tuła (667BDRM / Delta IV)
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Jeżeli się nie mylę , to na sąsiednim forum była prezentacja
sklejonego modelu . A ten wyglądał bardzo atrakcyjnie .
Na pewno zakupię i przyłączam się do prośby Varran-a.
Pozdrawiam

--
PABLOS

 
04-04-17 13:38  Odp: [N] WAK - K-114 Tuła (667BDRM / Delta IV)
Krzysztof NT 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16
 

PABLOS - a ja właśnie ten model, o którym piszesz widziałem podczas marcowego konkursu w Nowym Tomyślu.
Na sąsiednim forum prezentował się faktycznie nieźle, ale "na żywo" to dopiero wymiatał. Zarówno wielkością (a raczej długością), jak i jakością wykonania.
Więc nie mam co się namyślać, też trzeba sobie sprawić Deltę.

--

 
04-04-17 14:27  Odp: [N] WAK - K-114 Tuła (667BDRM / Delta IV)
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Czy będzie w empiku , a jak tak to kiedy. Byłem dziś w empiku i się rozczarowałem że nie ma. Ale z drugiej strony dopiero co się ukazał.

 
04-04-17 15:32  Odp: [N] WAK - K-114 Tuła (667BDRM / Delta IV)
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Na pewno będzie, chyba że polityka wydawnicza się zmieniła. Pytanie tylko kiedy?

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
04-04-17 15:49  Odp: [N] WAK - K-114 Tuła (667BDRM / Delta IV)
Jurgen 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Widziałem model dzisiaj w empiku, całkiem przypadkowo przechodząc.

Model robi bardzo pozytywne wrażenie - kadłub podzielony jest na segmenty o szerokości ok. 5 cm co ułatwi sklejanie - np ja nie lubię sklejać długich walców. Trochę gimnastyki będzie przy wyoblonym końcu poszycia - tam jest segmentacja na odcinki około 7-10 mm i nie zauważyłem sklejek. Na BCG powinno się to ładnie skleić. Szkielet jest w wersji 'okrętowej' - przynajmniej tak go zapamiętałem :)

Model ma dosyć ciekawą bryłę, będzie się ładnie prezentował. Dobrze jest wydrukowany. Miałem wrażenie że karton jest ciut za sztywny (jak przy wszystkich ostatnich WAKach) ale nie wiem jak się sprawdza w praktyce. Już się nawet zastanawiałem czy by nie kupić :)

--
Pozdrawiam, Jerzy 'Jurgen' Janukowicz

http://jerzyjanukowicz.pl
http://sklej-model.pl Autorskie wydawnictwo

 
04-04-17 15:56  Odp: [N] WAK - K-114 Tuła (667BDRM / Delta IV)
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Właśnie miałem zapytać czy już ktoś widział w empiku . W takim razie odwiedzam sklep.
Pozdrawiam

--
PABLOS

 
06-04-17 18:34  Odp: [N] WAK - K-114 Tuła (667BDRM / Delta IV)
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Kupiłem dziś bo model wygląda bardzo ciekawie. Ładny druk, karton jak dla mnie OK, ale brak sklejek na dziobowych paskach to będzie dla mnie problem. Będę musiał dorobić we własnym zakresie bo nie podejmę się klejenia na styk.

--

Post zmieniony (06-04-17 19:22)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024