FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
27-03-17 20:50  Odp: [G]Su-17М4R, Baghram, Afghanistan
Hator   

Balu,

Widziałem Waszą relację na only-paper. Model robi wrażenie. Gratulacje!

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
27-03-17 22:22  Odp: [G]Su-17М4R, Baghram, Afghanistan
balu109 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


 - 3

Dziękuje wszystkim za dobre słowa! Staraliśmy się - na ten moment nie było żadnego przyzwoitego modelu tego samolotu.

--
Pieniądze to nie wszystko

 
28-03-17 13:55  Odp: [G]Su-17М4R, Baghram, Afghanistan
Endrju 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Piękny model.

--
Pozdrawiam.
Andrzej

Kolekcja: TK-3
Warsztat: T-70

 
28-03-17 20:51  Odp: [G]Su-17М4R, Baghram, Afghanistan
Miskowski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ocień haroszyj model. Pozdrawljaju!

 
28-03-17 22:57  Odp: [G]Su-17М4R, Baghram, Afghanistan
kari   

balu109; to teraz czas na sakramentalne pytanie : kto wyda tego "ślepego boksera" :-) i oczywiście kiedy?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
29-03-17 09:35  Odp: [G]Su-17М4R, Baghram, Afghanistan
balu109 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


 - 3

ten model nie planuje się do edycji. To będzie w wolnym dostępie - jest potrzebny tylko printer i klej :) - zdjęcie 1.
W niej kilku węzłów, wzięte z drugich modeli. I publikować to za pieniądze było by świństwem, uważam.
Chociaż, zwyczajnie, po obróbce ciężko poznać w nich detale od MМ, na przykład - patrz fotografię 2


--
Pieniądze to nie wszystko

 
29-03-17 09:52  Odp: [G]Su-17М4R, Baghram, Afghanistan
balu109 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


 - 3

Ja oto że chcę powiedzieć.
nasz model przedstawia samolot z 263 ORAE z Bagrhamu (1984), jak i MiG-21MF GPM , że wyszedł niedawno.

Lecz tu jest bardzo duży błąd! Ten kamuflaż w żaden sposób nie wolno czynić na MiG-21MF, toż, że ten kamuflaż niósł wywiadowca MiG-21R (R- razwedywatel`niy). Wywiadowca nie mógł nigdy nieść działo, natomiast on miał kontener typ-D.
Jeszcze do GPM czyniłem przemalowywanie by Photoshop tego samolotu i zrobiłem ten kontener. Cały model, na pewno, nie mam prawa pokazywać - to pirackie przemalowywanie modelu Fly Model. Lecz część modelu mogę, na pewno. Jeśli tym poruszyłem autorskie prawo, proszę zdjęcie wydalić


--
Pieniądze to nie wszystko

 
29-03-17 10:36  Odp: [G]Su-17М4R, Baghram, Afghanistan
Barbarossa 

 

SUper robota, opracowanie, grafika i detale. Chętnie obejrzę w przyszłości więcej Waszych prac. Wydajcie coś własnego z pieniądze, temat maszyn z b. ZSRR jest bardzo bogaty.

--
per aspera ad astra...

 
29-03-17 10:58  Odp: [G]Su-17М4R, Baghram, Afghanistan
balu109 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


 - 3

U mnie dużo prac, lecz wszyscy oni, oprócz tej, - przemalowywanie cudzych modeli. Tak że to wszystko jest problematyczne z punktu widzenia autorskiego prawa, chociaż to wszystko działo się dla siębie, a nie na sprzedaż
I nie tylko ZSRR.
Na przykład, zrobiłem konwersję lądowego A-7D GPM do pokładowego A-7E, renowację F-14 Halinskiego i Mirage F1 MM, i przemalowywanie F-18.
Ze względu na, że to wszystko stare modele, mogę spytać administrację - czy mogę rozmieścić po 2-3 zdjęcia?

--

Post zmieniony (29-03-17 10:59)

 
29-03-17 11:25  Odp: [G]Su-17М4R, Baghram, Afghanistan
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Balu, mysle, ze pokazanie Twoich modeli na naszym forum byloby jak najbardziej wskazane. Tylko prosilbym o umieszczenie ich w osobnych watkach, odpowiednio zatytulowanych, aby nie mieszalo sie to wszystko razem. Jak tutaj wstawisz, to zginie w pomrokach forum...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024