FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
28-03-17 09:27  Odp: [G] P-38G Kartonowy Arsenał 3-4/2008
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Fenomenalne wykonanie, model nie wygląda na kartonowy. Gratulacje!

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
28-03-17 09:53  Odp: [G] P-38G Kartonowy Arsenał 3-4/2008
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Świetnie sklejony model, gratulacje.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
28-03-17 16:32  Odp: [G] P-38G Kartonowy Arsenał 3-4/2008
WOJTEK 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Dziękuję za miłe słowa, cieszę się że model się podoba.

Właśnie doczytałem, że darmowe konto fotosika ma limit 1GB na transfer zewnętrzny.
W kilka godzin wyświetlanie 20 zdjęć załatwiło ten limit.
Dlatego dorzucam zdjęcia z photobucket - gorsza jakość ale przynajmniej nie znikną na drugi dzień.

Post zmieniony (28-03-17 16:33)

 
28-03-17 17:51  Odp: [G] P-38G Kartonowy Arsenał 3-4/2008
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Wielkie gratulacje za pięknie wykonany model.
Tym bardziej gratuluję, jako że sam się z nim zmagałem, ale daleko mi do Twojej jakości.
Dziób i kołpaki fantastyczne, mało kto tak potrafi.
Co do wyważenia - mój też wymagał dociążenia już po wykonaniu. Rozciąłem od spodu drugi segment i dołożyłem tam ołowiu z ciężarków do wyważania kół.
Przy takiej umiejętności i dokładności sklejania zastanawia mnie dlaczego nie wykonałeś klap na skrzydłach.
Zresztą i bez nich model jest rewelacyjny.
Powodzenia w kolejnych pracach.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
28-03-17 19:31  Odp: [G] P-38G Kartonowy Arsenał 3-4/2008
WOJTEK 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Winek jeśli chodzi o klapy to nie robiłem ich w wersji wysuniętej bo dziwnie by to wyglądało na tej podstawce z figurką. W sumie to wnęki i klapy miałem zrobione, ale aranżacja z podstawką przesądziła w tej kwestii.

 
28-03-17 21:20  Odp: [G] P-38G Kartonowy Arsenał 3-4/2008
Miskowski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Model jest po prostu obłędny!

Piękny mat - poza plexiglasem nic się nie świeci - świetnie!

To jest chyba najtrudniejszy model od Hala, jestem pod wielkim wrażeniem jak go ogarnąłeś. Przejście skrzydło-kadłub jest pozałamywane ale to raczej błąd projektu, też się z tym męczyłem i wyszło podobnie. Potwierdzam zbyt duże wręgi chwytów powietrza na belkach ogonowych.

Masz galerię, którą się klika i klika i klika...

 
28-03-17 21:32  Odp: [G] P-38G Kartonowy Arsenał 3-4/2008
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Chyba przed pokazaniem kolejnych galerii trzeba będzie najpierw ogłaszać którego dnia i o której godzinie będzie wstawiana galeria, rozumiecie taka ustawka, bo obecnie, żeby nasycić oczy oporowo dobrymi zdjęciami to trzeba mieć niezłe szczęście i refleks : )))))
Rewelacyjne pod każdym względem wykonanie modelu bez dwóch zdań - mnie szczególnie podoba się kolorystyka kół i jednolicie matowa powierzchnia modelu, i łączenia segmentów i śmigła i ... no świetny jest !!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024