FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
29-03-17 20:41  Odp: [N] P-39 D/N Airacobra wyd. AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

I 160 złotych zostało w kieszeni po tych zoologicznych modelach : ))))))

 
01-04-17 08:04  Odp: [N] P-39 D/N Airacobra wyd. AH
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Przepraszam, jeśli ktoś odebrał mojego poprzedniego posta jako jakiś zarzut.

Oczywiście nie mam NIC przeciwko temu, że ktoś chce model w konkretnym malowaniu, w polskim w szczególności. A od osobistych wycieczek do kogokolwiek jestem daleki.

Zauważyłem tylko taką tendencję, że jak tylko się da, to wydaje się modele w polskim malowaniu.

A ja po prostu chciałbym, żeby nie zawsze tak było. Takie drobne zaznaczenie zdania innej grupy odbiorców niszowych ;-) , która się za często nie ujawnia.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
02-04-17 20:39  Odp: [N] P-39 D/N Airacobra wyd. AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Co w tym dziwnego, że w Polsce wydaje się jak tylko się da modele samolotów w polskim malowaniu lub samoloty na których latali polscy piloci ?!
Łatwo sprawdzić ile tak wydano tych samolotów w polskich malowaniach rok do roku w wiadomym temacie - wnioski mogą być odmienne.
Na przykład dla innych nacji pewnie jest dziwne, że w Polsce wydaje się tyle samolotów niemieckich, radzieckich, japońskich.

Wracając do głównego tematu to wreszcie wziąłem sprawy w swoje ręce, tzn. te Cobry wziąłem dwie, jak tylko wziąłem to od razu diaboł zaczął szeptać do ucha - bierz, bierz takich dwóch nie masz, to tylko 40 zł za model, no bierz takie ładne amerykańskie, a to radzieckie też niczego sobie, a zobacz te napisy eksploatacyjne jakie ładne, jakie napisy eksploatacyjne, gdzie ? Tu i tu i tam - no dobra... widzę, no kup zobacz jak ładna okładeczka, a jakie ładne zapowiedzi okrętów, no dobra kupiem ... ale nie wiadomo skąd sfrunął z działu tatuaże i ryby wędkarskie anioł i mi szepcze w to drugie ucho... skąd skubany wiedział, że ja lepiej na nie słyszę - nie kupuj to samo złooooo, po co ci 4 cobry, musiał wiedzieć, że już dwie spółkują w regale, co ty terrarystom chcesz zostać, nie kupuj - koników nie kupiłeś, stajni nie masz to i terrarium nie musisz mieć... i NIE KUPIŁEM !

O zapomniał bym z tego wszystkiego o najważniejszym - widziałem już surówkę Prinz Eugen
zarąbista jest http://www.goodsmile.info/en/product/5734/Prinz+Eugen.html

 
02-04-17 21:46  Odp: [N] P-39 D/N Airacobra wyd. AH
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Halogen, a mógłbyś zdradzić jakie to ładne zapowiedzi okrętów się pojawiły? Czyżby coś innego niż PE, Takao i Bismarck?

Pozdrawiam.

--
Relacja: ARIZONA
Relacja z galerią: NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
03-04-17 21:41  Odp: [N] P-39 D/N Airacobra wyd. AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

To są brzydkie zapowiedzi modeli okrętów ? Mnie się wydaje, że równie piękne jak zapowiedzi Horneta, Yamato, Musashi, Titanica, Olympica, Brytanica : ))))))

Dobra, ale wracając do sedna sprawy i pomijając już kwestię 2 modeli tego samego samolotu to wydane są te Airacobry wyśmienicie pod względem graficznym, no nie wiem, ale diaboł nie daje za wygraną - dalej szepcze - idź jeszcze raz do empiku, gorąco w niedzielę było, zjadłeś chińczyka, a po chińczyku człowiek nie myśli normalnie, idź, idź jeszcze raz... AH-a, a zaraz anioł zmienił ucho i nadaje - nie kupuj - zobacz ile tam wręg i szkielet jest, będzie ci się śnił po nocach, poczekaj jak zostaną te Cobry wydane bez wręg i szkieletu, a diaboł dalej - nie słuchaj anioła - sklej sam szkielet i go pomaluj... i weź człowieku nie kup... KUPIŁEM !!!!

Post zmieniony (03-04-17 21:50)

 
03-04-17 23:23  Odp: [N] P-39 D/N Airacobra wyd. AH
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Aleś się napisał ...
Z trudem mi to przyszło, ale przeczytałem do końca. I wiesz co ...? Ty to masz, Halogenku, ciężkie życie.

--
serwusik

 
04-04-17 12:27  Odp: [N] P-39 D/N Airacobra wyd. AH
Wojtuś 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

@Halogen to teraz załatwiłeś sobie jeszcze takiego diabełka wojtusia który bedzie szeptał do ucha "Kupiłeś? To teraz KLEJ!!" ;)

Edit: Piotrku, nie jest moją intencją żaden atak na Ciebie ani kogokolwiek innego. Po prostu miło mi pooglądać na sjeście(jak już na nią przyjdę) sklejone modele. Ile można patrzeć na te same gęby :D Sam kleje mało, zresztą własne modele są opatrzone do pożygu, więc będę innych motywował :) w razie wątpilowości mail w profilu ;)

--

Post zmieniony (04-04-17 13:04)

 
04-04-17 12:28  Odp: [N] P-39 D/N Airacobra wyd. AH
kermeet 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Az szkoda, ze postow nie mozna lajkowac ;) :D

--

Modelarstwo zbliża ludzi.

 
04-04-17 12:50  Odp: [N] P-39 D/N Airacobra wyd. AH
RAVEN6   

Też mi ten sam diabełek podszepnął KUP i też kupiłem. A to ze względu na to, że ta Cobra wydaje mi się łatwiejsza niż ta z KW Cartoon Model. Wydanie z Kartonowego Arsenału nie zmusza do wykonania klap (ani do kombinowania z zaklejaniem białych pół na skrzydłach), no i pokrywy podwozia głównego wydaja mi się prostsze do wykonania. Sam kadłub tez podzielony jest chyba tylko na 7 segmentów i nie ma tu jakiejś przesadnej krajanki. Opracowanie graficzne stoi wg. mnie na bardzo wysokim poziomie. Szkoda tylko, że radzieckie malowanie nie jest zimowe - wtedy byłyby te modele bardziej zróżnicowane. Fajny byłby też amerykański samolocik w takim malowaniu, no nie? http://s1108.photobucket.com/user/PaulBoyer/media/Models/AcaP-39Qweb.jpg.html

 
04-04-17 16:50  Odp: [N] P-39 D/N Airacobra wyd. AH
Airman   

Malowanie zimowe, ehhhh... Marzenia ściętej głowy... Ja bym wtedy nawet jeden model za 80 PLN kupił. A nie dwa. Ale czy ktoś nas słyszy? Hop Hop!!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024